Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 04:59:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 300_SG je najbolji......  (Posjeta: 20616 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #75 na: Kolovoz 05, 2011, 01:17:38 »

 ;D primljeno na znanje  *heart* .. al mi ne moš zabranit da te volim .. čak i ako si mi ljuuuti neprijatelj *black_eye*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #76 na: Kolovoz 05, 2011, 12:13:20 »

300_SG je stvarno dobar savez, ekipa je super......Igrač OljaR je opak igrač a i Turpija je tu negdje....  *heart* *heart* *heart* 300_SG *heart* *heart* *heart*  :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
300_SG nebi ništa valjao da nema jednog igrača.......moj kvakva je najbolji *friends* *kissgirl* *heart*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #77 na: Kolovoz 05, 2011, 04:43:31 »

bartula najbolji igrač od svih njih 300 i sg
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #78 na: Kolovoz 15, 2011, 09:34:33 »

evo opet našeg anubisa ili kako se vec popularno nazivaš anguzis..neprijetim se ja nikome samo sam spomenuo nešto a ti pojma nemas o cem je riječ zato zacepi gubicu  Smiley pcelar je isto vrlo komunikativan i sve je riješeno preko pp i kraj.. eo mrki isto dobar igrac same pohvale..  Wink

ljudi kažu kako siješ tako češ i žeti, pa več kad su ti puna usta ANGUZISA, ja imam nick i za tebe dijete drago i mislim da ti baš lijepo stoji... recimo ALsereAnAL  Grin Grin Grin
uglavnom jedna riječ za tebe mališa: NEBITAN SI  !!!

svim ostalima dobro jutro i svako dobro uz jutarnju kavu, dragu ženu/muža, dobar doručak ili čašicu domače šljive da nam nepcad prorade, jasno sve to uz IO  *beer*
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #79 na: Kolovoz 15, 2011, 10:40:58 »

ljudi kažu kako siješ tako češ i žeti, pa več kad su ti puna usta ANGUZISA, ja imam nick i za tebe dijete drago i mislim da ti baš lijepo stoji... recimo ALsereAnAL  Grin Grin Grin
uglavnom jedna riječ za tebe mališa: NEBITAN SI  !!!

svim ostalima dobro jutro i svako dobro uz jutarnju kavu, dragu ženu/muža, dobar doručak ili čašicu domače šljive da nam nepcad prorade, jasno sve to uz IO  *beer*


Nema potrebe za ponižavanjem, zar ne?
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #80 na: Kolovoz 15, 2011, 11:18:04 »

Šta se to dešava, zmaju ste ste banali na forumu jer je dao šaljivi nick a 30 članova foruma koji uvelike vrijedjaju ANUBISA kao anguzis kako ga zovu očito imaju protekciju od PROXYA!!!!  striktno i onda od tigra koji to odobrava od strane svojih moderatora.  Tražim očitovanje Tigra na ovu situaciju..

Zmajo je ovdje 3 ere na forumu!!!! Nikada nije imao ban....nikada nije vrijedjao a sada Proxy opet provodi svoju pravdu, nemam riječi!!! Svako može banant kako želi radi i kako želi, i zmajo poručuje da želi očitovanje odma...

Sramota Proxy!!!!!!!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2011, 11:25:18 od ANUBIS » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #81 na: Kolovoz 15, 2011, 11:50:04 »

A kad Arsenal dobije ban onda se neželiš javno očitovati? Interesantno jer je on dobio ban isto zbog pogrdnog naziva, nevidim di je problem? Čak, znanto veći nego zmajo ( 1 dan ), zato ako misliš da je ban neprimjeren, lijepo se obratiš tigru ili meni privatnom porukom i zatražiš objašnjenje ove zavrzlame, a ne me zbog svakog bana, koji je upučen nekom tvom dragom prijatelju javno prozivat, jer vjeruj mi, nema smisla.
Članovi foruma koji su ovdje i 10 era, su ravnopravi sa onima koji su tek 1 dan, pravila vrijede za sve,a ne kako ti misliš, za povlaštene. Mada nit neznam koji bi to bili...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2011, 11:55:06 od Proxy » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #82 na: Kolovoz 15, 2011, 11:51:43 »

Šta se to dešava, zmaju ste ste banali na forumu jer je dao šaljivi nick a 30 članova foruma koji uvelike vrijedjaju ANUBISA kao anguzis kako ga zovu očito imaju protekciju od PROXYA!!!!  striktno i onda od tigra koji to odobrava od strane svojih moderatora.  Tražim očitovanje Tigra na ovu situaciju..

Zmajo je ovdje 3 ere na forumu!!!! Nikada nije imao ban....nikada nije vrijedjao a sada Proxy opet provodi svoju pravdu, nemam riječi!!! Svako može banant kako želi radi i kako želi, i zmajo poručuje da želi očitovanje odma...

Sramota Proxy!!!!!!!
tebi je šaljiv post od zmajo,možda nekome nije,isto tako je nekome šaljiv naziv anguzis,a nekome i nije,sve je to stvar percepcije osobe,i nema veze što je zmajo forumaš tri godine,i što  nije dobio ban do sada,za sve postoji prvi puta,zmajo,nečeš puno izgubiti ne brini
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #83 na: Kolovoz 15, 2011, 11:55:13 »

ALsereAnAL  eto ja sam sada napisao,   necu nikoga navesti sa nikim se ne podudara pa neka misle ljudi šta žele o ovom.... nema vrijedjanja nema usporedbe.  lijepo ime i svidja mi se jako.....
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #84 na: Kolovoz 15, 2011, 11:59:04 »

ALsereAnAL  eto ja sam sada napisao,   necu nikoga navesti sa nikim se ne podudara pa neka misle ljudi šta žele o ovom.... nema vrijedjanja nema usporedbe.  lijepo ime i svidja mi se jako.....

Iz potpisa slobodno obriši ALsereAnAL jer je pogrdan naziv koji vrijeđa člana foruma i svi mi znamo koga to dođe.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #85 na: Kolovoz 15, 2011, 12:19:18 »

 EVO SADA VAM ŠALJEM PORUKU ZMAJE  POŠTO JE BANAN PA NEMOŽE NAPISATI POST...

Srdačan pozdrav,

 IO igram 3 god. te kao igrač nastojim kroz igru i forum razumijeti suigrače, dati notu sebe, naučiti, dati konstruktivni prijedlog. Na forumu se vodim pod nickom zmajo te kao stvarna fizička osoba kojoj odgoj i svjetonadzor nedaju za pravo da vrijeđa, ucijenjuje i prijeti u ovom imaginarnom svijetu zabave, što se može isčitati ako se obrati pozornost na sve moje postove unazad 2 god., molim očitovanje nadređenog.

 Previše mi je godina da bi ulazio u rasprave sa populacijom igrača koja je nekim slijedom puna testosterona i željna dokazivanja društvu, ali učestala zafrkancija na temu člana foruma pod nickom ANUBIS, kojeg je nekolicina forumaša nazvala, citiram: ANGUZIS., dala mi je neku vertikalu dokud zafrkancija može iči te inspiriran i nepreviše ljut jednom od forumaša, točnije AArseNal-u sam isto osmislio šaljiv nick, koji se može naći na zadnjoj aktualnoj temi na forumu. Nije prošlo niti 5min od objave mog posta, uslijedio je ban na njega od strane Proxy moderatora.

 Molim očitovanje te skidanje bana,

 pošto odluka moderatora očito nije subijektivna nego objektivna, te znamo da igra igru zajedno sa AArseNal-om, molim da mi se skine ban. Ja se osobno mogu ispričati preko cijelog foruma AArseNal-u, ali mislim da bi bilo lijepo da se u dobrom duhu igre i druženja, svi igrači koji su se šalili na račun igrača ANUBIS-a isto ispričaju istome, te da se njima pridoda i Proxy koji očito ima duple standarde, a trebao bi biti neka vertikala foruma.

 Uvelike hvala na strpljenju i razumijevanju, te vas molim odgovor i očitovanje po gore navedenom tekstu.

                               
                                                                                                                                                   Srdačan pozdrav od igrača zmajo
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #86 na: Kolovoz 15, 2011, 12:27:02 »

Ajde kad je već počeo, neka kaže kakvi su to dupli standardi, o kojim povlaštenim osobama govorite jer ja nemam pojma o čemu je riječ! Pucate u prazno i molite boga da nabodete na nešto... Ako nemate konkretnih dokaza o kojekakvim duplim standardima i povlaštenim osobama, smatrat ču da me želite uvrijediti! U suprotnom, ne skrečite s teme.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #87 na: Kolovoz 15, 2011, 12:32:55 »

E zato nemoj onda ni ti sugerirati ni govoriti sta pise u mom potpisu jer nije navedeno a tumačiti moze tu riječ ko zeli i kako zeli na 1000 nacina i ne govori onda sta ja mislim sa time i na koga se odnosi, potpis ostaje jer ne vrijedja nikoga, ako si objektivan shvatit ces jer nikoga ne imenujem...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #88 na: Kolovoz 15, 2011, 12:43:16 »

Anubise, kad uzmem u obzir tvoje prethode postove, onda mogu jedino zaključit da tim svojim  potpisom provociraš druge članove foruma, što je zabranjeno. Potpis vrijeđa jer u potpisu imaš i flash sliku, a nemoraš nit puno razmišljati o čemu je riječ, zato ukloni potpis jer nije primjeren. Dva puta sam te opomenuo, treči put neču!
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #89 na: Kolovoz 15, 2011, 12:47:50 »

Nemoraš banaj me slobodno ali ces morati onda i sve koji i u jednom kontekstu u svim postovima spominju ANGUZIS ime, ili ces dobiti otvoreni rat koji nece  birati sredstva... Mene banaj ali banaj i ostale a ti tumaci kako zeliš ionako si pristran uvijek bio i nisi objektivna osoba za to mjesto koje radiš... sad stisni ban ali me zanima oces i druge banat.... ali ja necu maknut svoj potpis a flash slika zar vrijedja nekoga?Huh?
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!