Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:28:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 300_SG je najbolji......  (Posjeta: 20535 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #135 na: Kolovoz 15, 2011, 07:34:50 »

a taj bi bio?
a ne znam, daj ti predlozi nekog Kiss iako sam ja da prvo rijesimo problem sadasnjeg "moderatora" *guns* *guns* *guns*
a sigurno ne netko tko se kvalificirao na SP i 2 dana prije pocetka nije u stanju reci s kojim racunom igra.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #136 na: Kolovoz 15, 2011, 07:36:32 »

a ne znam, daj ti predlozi nekog Kiss iako sam ja da prvo rijesimo problem sadasnjeg "moderatora" *guns* *guns* *guns*
a sigurno ne netko tko se kvalificirao na SP i 2 dana prije pocetka nije u stanju reci s kojim racunom igra.

nesmijemo skretati sa teme,napravi novu onda čemo raspravljati *heart*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #137 na: Kolovoz 15, 2011, 07:51:15 »

nesmijemo skretati sa teme,napravi novu onda čemo raspravljati *heart*
ocu, cim budu zreli uvjeti za to. a tema 300_SG. ja sam u tom savezu u r15, .................... i nismo bas najbolji Smiley
a ove ovdje nist ne kuzim osim da ih proxy maltretira Shocked
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #138 na: Kolovoz 15, 2011, 08:03:40 »

Horuse, izjasni se o 'problemima'... da ne kršite pravila konstantno, nebi nit bilo banova. Odkud tebi da sam se ja kvalificirao sa više računa pa mogu birati sa kojim ču igrati, uostalom, odkud ti da ču uopće sudjelovati na SP-u? Nemoj pričat gluposti, ako imaš kakvih adekvatnih dokaza reci ili u suprotnom ne provociraj.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #139 na: Kolovoz 15, 2011, 08:45:11 »

naucio sam iz nasih prijasnjih razgovora da je tebi tesko nesto objasniti jer si ti sebi vec sve unaprijed zactrao i kao obicno nista nisi shvatio kako treba. iako nije mjesto pokusat cu ti nacrtati nesto:
Horuse, izjasni se o 'problemima'... da ne kršite pravila konstantno, nebi nit bilo banova. Odkud tebi da sam se ja kvalificirao sa više računa pa mogu birati sa kojim ču igrati,
ja to nisam nigdje  ni napisao, pa da i jesi imao vise racuna, imao si pravo na to. po obicaju sve si krivo shvatio. to je islo jasminu koja 2 dana prije pocetka SP pise postove kao sudionik SP a ni jedan clan repke se ne zove jasmina.a ona se boji (ne znam koga) napisti s kojim racunom igra.kako igrati s takvim likovima Huh?

uostalom, odkud ti da ču uopće sudjelovati na SP-u? Nemoj pričat gluposti, ako imaš kakvih adekvatnih dokaza reci ili u suprotnom ne provociraj.
pa nisam ni napisao da ces ti igrati. jos 30. 07. si mi napisao:"SP? Pa kaj si ti mislio da ču ja to igrati? Hahaha..." tako da znam da neces igrati. inace bi bilo normalno da igrac koji se kvalificirao i igra SP, a ne da zauzima mjesto drugima koji bi htjeli igrati (nisi ti tu jedini). to je za osudu, jer ti si jos uvijek moderator i trebao bi biti primjer ostalima i trebao bi biti predvodnik. a ne. ti se ismijavas iz repke, kikiriki se skriva iza ne znam kojeg imena, a tiger "nema vremena" za repku.
stvarno imamo reprezentativno vodstvo,ma da vas je tko svijecom trazio ne bi vas nasao. a to ce se odraziti i na rezultat na SP, a rezultat ce se odraziti na broj igraca u buducnosti , a to opet na broj prodanih dijamanata.
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #140 na: Kolovoz 15, 2011, 08:52:30 »

Onda ti se ispričavam jer sam krivo shvatio tvoj post, odnosno nisam znao da je za Jasminu.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #141 na: Kolovoz 15, 2011, 09:00:50 »

tema nije o svijetskom i ne skrečite sa nje.......horus,znam da te muči tko sam Tongue,možda itko a možda nitko,sa likom poput mene i nije problem igrati,to si dosada več mogao shvatiti,i neboj se likova poput mene,imaš njih dosta kojih se moraš bojati Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #142 na: Kolovoz 15, 2011, 09:15:25 »

Onda ti se ispričavam jer sam krivo shvatio tvoj post, odnosno nisam znao da je za Jasminu.
isprika prihvacena Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #143 na: Kolovoz 15, 2011, 09:41:40 »

tema nije o svijetskom i ne skrečite sa nje.......horus,znam da te muči tko sam Tongue,možda itko a možda nitko,sa likom poput mene i nije problem igrati,to si dosada več mogao shvatiti,i neboj se likova poput mene,imaš njih dosta kojih se moraš bojati Wink
uopce me ne muci tko si ti, i tako ne znam 3/4 igraca u repki Grin ja se nikog ne bojim, niti se moram bojati Cool
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #144 na: Kolovoz 15, 2011, 09:46:19 »

a ja i dalje mislim da su insekti bolji od 300_SG..... Huh? Huh? Huh? Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #145 na: Kolovoz 15, 2011, 09:50:03 »

a ja i dalje mislim da su insekti bolji od 300_SG..... Huh? Huh? Huh? Grin Grin Grin

i ja to tvrdim al za sebe i negalamim kakav je ko  i di...JUST PLAY A GAME & RELAX !
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #146 na: Kolovoz 15, 2011, 10:19:36 »

i ja to tvrdim al za sebe i negalamim kakav je ko  i di...JUST PLAY A GAME & RELAX !

a pajdo.... vidiš da ih treba malo smirit, otišli su totalno off topic...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #147 na: Kolovoz 15, 2011, 11:03:29 »

tako je..sada su neki clanovi grifona u husarima,jer je svvima bilo jasno sto maleni radi..tj igra vasu igru i svjesno unistava svoj savez..isto radi i sonja samo njeni clanovi to jos nisu shvatili,a uostalom svi pravi clanovi lexa neigraju vise,tako da ovi sadasnji nemaju pojma sto se desava.pitam se kada ce sonja osvanut kod vas Smiley..uh da ona nema volje za igru lol...

ti zoky očito neznaš značenje riječi federacija..pa da ti pojasnim..to je koalicija dvaju ili više saveza koji surađuju međusobnim uslugama i zajedničkim djelovanjima...bez upotrebe sile ili prijetnji,što je jako bitno za dodati... A što se tiče volje za igru,mislim da svakome ponekad dođe do zasićenja,razumio ti to ili ne ima ih koji će  se naći u tome..... i da,još nešto jako bitno...ne spominji ime moje uzalud!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #148 na: Kolovoz 15, 2011, 11:21:03 »

imas pravo sonjice,ali 3 dana prije ste vodje saveza dogovorili ako netko uleti u rat da se svi mjesaju,ali ok shvacam ja vas strah Smiley
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #149 na: Kolovoz 15, 2011, 11:34:29 »

zamolila me Smucika da citiram njezinu poruku pošto je udaljena sa foruma
Pošiljatelj: Smucika    Poslano:2011-08-16-00:20:37

ja sam stalno tu kao,nema me 2 tjedna i više,dođem sprdnem se s vama malo da me banate,pa me opet nema zbog bana,pa opet tako dođem,i opet ću doći,nakon idućeg bana. zanimljivo je to kaj se odmah nađu pisati mr gate,jodla ih...bljblbj,predraga mi sonjica,a oni kao ne vise na forumu,zanimljivo....btw nisam dama u godinama i nemam dijete,ne širite dezinformacije okolo,molim ban za ovo klevetanje xD. mene opet ne bu 2 tjedna,ma i više a vi ste tu stalno,stoga se zapitajte bolje malo tko je tu seoska baba koja nema pametnijeg posla,a ja odo potrosit jos jednu rolu wc papira,ovaj put zbog sonje,sonja draga vidiš kaj mi radiš!
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!