Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 09:39:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ne dobijam nista u hramu  (Posjeta: 2680 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Srpanj 13, 2011, 12:31:28 »

pa kad nisi dobra cura! Grin moraš se ponekad i moliti bogovima... Cheesy
Evidentirano

emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #16 na: Srpanj 13, 2011, 01:12:59 »

 Shocked Shocked Shocked pa malo li im je sto sam hramove digla na 15 lvl, jos i da se molim  Shocked
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #17 na: Srpanj 13, 2011, 01:21:56 »

Ha ha šta ce ti prazan hram ako se nitko ne moli u njemu hiiihihih...
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #18 na: Srpanj 13, 2011, 05:52:56 »

 Cool A da nekako podmitim bogove? To mi puno bolje ide od molitve  Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Srpanj 13, 2011, 06:03:16 »

 Grin Grin Sva si vrazja nema sta....
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #20 na: Srpanj 16, 2011, 12:01:54 »

nista na svijetu nije slucajno sve ima svoj razlog i zato nemojte biti naivni i u to vjerovati  slucajno se ni djeca neprave  eto sad kad su bili pokloni dobijem ceh na 3-4 godine  naravno ne po svom izboru nego sta ti da  slucajno dobijem aha  mos se mislit  poslo sam poklona u vrijednosti 500-600 dijemanata  i SLUCAJNO dobijem poklon, i gledam tko je jos dobio iz naseg svijeta  slucajno oni sto znam da trose brdo love na dijemante  a ne  npr. josko koj ima147 bodova. toliko o slucajnosti  necu vise da nebi i ja SLUCAJNO poslije ovoga  100 dana u skrinji dobivo   Tongue
  ETO  PROMJENIO SAM MISLJENJE SVE JE SLUCAJNOST  al u k...........  poslije ovoga  u skrinji dobijem ovim redom prazna-max zadovoljstvo-max zadovoljstvo  sto znaci sutra je opet prazna nije dugo Grin  tako da mislim da je sve slucajnos i nemam razloga da u to nevjerujem Cheesy 
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 15, 2011, 09:43:58 »

  ETO  PROMJENIO SAM MISLJENJE SVE JE SLUCAJNOST  al u Smiley.......  poslije ovoga  u skrinji dobijem ovim redom prazna-max zadovoljstvo-max zadovoljstvo  sto znaci sutra je opet prazna nije dugo Grin  tako da mislim da je sve slucajnos i nemam razloga da u to nevjerujem Cheesy 

 Lips Sealed  ga štef meni več danima daje 6milja kamena  Grin Grin Grin .... valjda je mali bugar koji rotira darove dobio otkaz, ili mu se možda nesviđa tvoj nick jer se tako zove susjedova nasrtljiva raca, koji ga stalno ugrize za bedro prilikom odlaska na posao...  Grin Grin Grin
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #22 na: Kolovoz 21, 2011, 01:04:02 »

Smiley  ga štef meni več danima daje 6milja kamena  Grin Grin Grin .... valjda je mali bugar koji rotira darove dobio otkaz, ili mu se možda nesviđa tvoj nick jer se tako zove susjedova nasrtljiva raca, koji ga stalno ugrize za bedro prilikom odlaska na posao...  Grin Grin Grin
  ma tog malog bugara  nabijem na svoj bosnski  džokin  toranj  pa nek rotira  nakom drugom
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #23 na: Kolovoz 21, 2011, 11:26:49 »

Cool A da nekako podmitim bogove? To mi puno bolje ide od molitve  Grin Grin Grin
naravno, bogovi vole zrtve, pogotovo mlade djevice  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!