Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:29:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Promjene u igri bez da se igraci upozore  (Posjeta: 3041 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #15 na: Srpanj 30, 2011, 02:53:49 »

Jao koja si ti igracina. Pa ja mislio da nesto znam ali prema tebi sam sjena.

Moja iskustva su malo drugacija od tvojih doduse. Na primjer u R50 sam bio jedan od najboljih igraca sto se tice hvatanja vojske u povratku. Jedini sam ja tj moj savez uspjeo dobiti ratove protiv XAH saveza IAKO su oni varali. Mozda ce te to sokirati ali i tada je vrijedilo 5 sekundi pravilo.

E sad meni kao neupucenom bogati objasni kako to najlosiji igrac moze odraditi zatvorenih ociju hvatanje na 5 sekundi.

Posto sam ja noob, ja sam do sada zivio u uvjerenju da je na r82 ili da budem precizan na V5 PRETESKO hvatati tudju vojsku u povratku. Da je OGROMAN posao upratiti neciju kartografiju, tempirati napad, kompenzirati server lag (znas ono kad vidis jedno vrijeme u browseru a ono na serveru skroz drugo, nekih sekundi odjednom vise) itd isl.

Hvatanje napadacke vojske je UVIJEK i u svakom realmu bilo lako ali UVIJEK si morao uzimati u obzir server lag. Ja sam mislio da sam ovu igru dobro shvatio i da u hvatanju vojske u napadu i odbrani NEMA egzaktne nauke, nakon godina igranja dobijes osjecaj koliko da vjerujes satu, koliko i kako da kompenziras i predvidis razlike u vremenu i da ti onaj mali glasic iz stomaka kaze SAD salji vojsku.

Ja naucih da bi do tog stadijuma dosao moras prije toga STOTINU puta fuliti neciju vojsku za sekundu (a meni se desavalo i za desetinke) Vidim dolazi moja vojska u sekundu kao i njegova ali corak. U V4 sam godisnje imao najmanje 20 bitki gdje sam ubijao vojske u povratku.

Na r82 sam uhvatio RAVNO NULA vojski u povratku. Do sada NITI JEDNOM igracu nisam kako treba sracunao kartografiju, upratio kretanje, dobio odgovarajucu informaciju o njegovim napadima itd itd. Spijuniranje na R82 je HAOTICNO, nemas glasina i svaki put kad osvjezis spy report rizikujes da izgubis par hiljada spijuna. NEMA igraca da nije napucao kontraspijunazu i spijunazu i SAMO par iz top 10 ima spijunazu MOZDA dovoljno veliku da ne brine hoce li izgubiti spijune ili ne.

Ali da tebe ne peglam sa tim tricarijama jer sigurno vise znas od mene. Ti sigurno redovno hvatas vojsku na 1 sekundu u napadu i odbrani. Dnevno sigurno jednog igraca srokas tako u odbrani a u napadu svaki drugi dan. Za tebe je 5 sekundi sta je za mene 10 minuta.

Mi otali smrtnici imamo saku takvih borbi u godinu dana i o njima na dugo pricamo i hvalimo se jedan drugome. Nismo mi u tvojoj ligi.
ma nema sta, velik si ratnik.........skidam kapu, oprosti sto sam naveo da sam ja  ZA da se ukine ovih 5 sekundi
takvom se ratniku treba samo klanjati i ne kontrirati niti u igri niti na forumu niti se smije iznijeti svoje misljenje jer onda se odmah pljuje po igracu

evo necu vise

Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #16 na: Srpanj 30, 2011, 11:50:36 »

ma nema sta, velik si ratnik.........skidam kapu, oprosti sto sam naveo da sam ja  ZA da se ukine ovih 5 sekundi
takvom se ratniku treba samo klanjati i ne kontrirati niti u igri niti na forumu niti se smije iznijeti svoje misljenje jer onda se odmah pljuje po igracu

evo necu vise



Pljuvanja po igracu ili tebi nije bilo. A da mi je zasmetalo razmetanje tipa pravi igrac hvata na 1 sekundu brate jest.

AKO za 1 sat nisi smaknuo vojsku i AKO ti je vec neko upratio vojsku onda ti ni 5 sekundi nista ne znaci

Takodjer AKO napadas jaceg od sebe i hoces da povuces napad tih ti 5 sekundi isto nista ne znaci.

Jaci igrac obicno ima jace kontraspijune tako da sumljam da ga mozes spijunirati ali recimo da mozes

5 sekundi TI NIJE dovoljno da povuces napad. Dok ti kliknes na izvjestaj spijuna, pa skrolujes da vidis jeli mu vojska kod kuce, onda brzo kliknes na svoju jedinicu, sacekas da se otvori prozor i pokusas MUNJEVITO da kliknes na povuci napad prodje 5 sekundi kao da ih nikad nije bilo.

Znaci apsolutno ne razumijem zasto se zalis. 5 sekundi pravilo je bilo u V4 i apsolutno nikakav problem nije bio. Ali eto tebi je odjednom problem. Ti bi hvatao vojske na 1 sekundu.

cccccccccccccccccc

Sad zovi to pljuvanjem ili kako hoces ali razmisli malo. Da nisi malo nerealan?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #17 na: Srpanj 31, 2011, 04:29:05 »

iskreno ja sam 2 puta izvlacio vojsku a neprijatelj mi je dolazio 1sek pa i manje tako da zabrana da nemozes izmaknut vojsku bi bila glupa a ovo da nemozes opozvat zadnjih 5 sek to nema svrhe ne napadas bzvz proucis malo tog kog napadas i nenapadas ako nisi siguran u prolaz.....  Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #18 na: Srpanj 31, 2011, 12:43:37 »

Pljuvanja po igracu ili tebi nije bilo. A da mi je zasmetalo razmetanje tipa pravi igrac hvata na 1 sekundu brate jest.

AKO za 1 sat nisi smaknuo vojsku i AKO ti je vec neko upratio vojsku onda ti ni 5 sekundi nista ne znaci

Takodjer AKO napadas jaceg od sebe i hoces da povuces napad tih ti 5 sekundi isto nista ne znaci.

Jaci igrac obicno ima jace kontraspijune tako da sumljam da ga mozes spijunirati ali recimo da mozes

5 sekundi TI NIJE dovoljno da povuces napad. Dok ti kliknes na izvjestaj spijuna, pa skrolujes da vidis jeli mu vojska kod kuce, onda brzo kliknes na svoju jedinicu, sacekas da se otvori prozor i pokusas MUNJEVITO da kliknes na povuci napad prodje 5 sekundi kao da ih nikad nije bilo.

Znaci apsolutno ne razumijem zasto se zalis. 5 sekundi pravilo je bilo u V4 i apsolutno nikakav problem nije bio. Ali eto tebi je odjednom problem. Ti bi hvatao vojske na 1 sekundu.

cccccccccccccccccc

Sad zovi to pljuvanjem ili kako hoces ali razmisli malo. Da nisi malo nerealan?

neznam koje godine  je to pravilo bilo u v4....proslu i pretproslu eru  mogao si slobodno povuci vojsku u 1 sekundi
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #19 na: Srpanj 31, 2011, 12:51:26 »

neznam koje godine  je to pravilo bilo u v4....proslu i pretproslu eru  mogao si slobodno povuci vojsku u 1 sekundi

onda baš nisi aktivno igrao,prošlu eru je bilo to pravilo
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Srpanj 31, 2011, 12:55:37 »

ako se ne varam napadač nije mogao opozvati vojsku 5 sec do napada a igrač koji se brani je mogao zdimiti i u zadnjoj sekundi napada
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 31, 2011, 01:22:11 »

ako se ne varam napadač nije mogao opozvati vojsku 5 sec do napada a igrač koji se brani je mogao zdimiti i u zadnjoj sekundi napada

true Cheesy Cheesy
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #22 na: Srpanj 31, 2011, 01:37:54 »

ako se ne varam napadač nije mogao opozvati vojsku 5 sec do napada a igrač koji se brani je mogao zdimiti i u zadnjoj sekundi napada

ispravno napisano a ostali neznam koju igru su onda igrali
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Srpanj 31, 2011, 02:12:28 »

ispravno napisano a ostali neznam koju igru su onda igrali
čoviječe ne ljuti se,izvrsna igra
Evidentirano
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #24 na: Kolovoz 16, 2011, 01:36:56 »

e ovako mozda malo kasnim na ovu temu oko nemogucnosti povlacenja vojske na 5 sek iz provincije pod napadom pa bih sad nesto rekao oko toga. ovim pravilom mozete neciju vojsku sad bez problema da lovite i cak sa zakasnjenjem od dva minuta pa i vise samo sto je potreban malo veci broj igraca. a evo kako:
 napdnete nekog i vojska vam se lepo vraca u vasu provu. kad od jednom macevi i vi kliknete i imate sta da vidite:
protivnik - [1]   Provincija 4    131 020   Napad na utvrdu   00:39:12           u povratku ;      (vreme povratka vase vojske)
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:08            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:13            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:18            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:23            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:28            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:33            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    250 000     bitka na polju   00:39:38            bitka na polju
evo sa 6 napada i to jedan igrac blokira vase povlacenje cak 30 sekundi i zadnji napadom dodje da vas prikolje sa ful konjicom.i ako ima vise jacih igraca mozete misliti sta moze da se desi vama ili nekom slabijem u vasem savezu. ne mozemo svi biti najjaci pa da se odbranimo od svakog, niti imati toliko para za dijamante pa da budemo ravnopravni. ali ovo ceka slabije igrace kad god nekog napadnu. smatram da je ovo pravilo previse i treba vratiti da se vojska moze povuci iz provincije u svakom momentu kad ste pod napadom.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2011, 08:11:59 od srbija » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 16, 2011, 02:38:29 »

protivnik - [1]   Provincija 4    131 020   Napad na utvrdu   00:39:12           u povratku ;      (vreme povratka vase vojske)
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:08            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400       bitka na polju   00:39:13            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400           bitka na polju   00:39:23            bitka na polju

protivnik - [1]   vi - [8]    400      bitka na polju   00:39:28            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    400      bitka na polju   00:39:33            bitka na polju
protivnik - [1]   vi - [8]    250 000      bitka na polju   00:39:38            bitka na polju
ali tu je napravio pogrešku i razmak od 10 sec   Lips Sealed
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2011, 02:40:20 od Igor245 » Evidentirano

srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #26 na: Kolovoz 16, 2011, 08:08:06 »

ok greska, ali ja mislim da je primer dovoljno govori.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 16, 2011, 10:54:22 »

protivnik se popravio haha
ali ideja za hvatanje vojske je sasvim ok , sam je treba provjeriti u praksi
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!