Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:33:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Promjene u igri bez da se igraci upozore  (Posjeta: 3035 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« na: Srpanj 28, 2011, 09:37:16 »

evo još jedna novost u igri bez da se javi igracima da su uvedene promjene

zadnjih 5 sekundi kada ide napad na igraca, napadnuti igrac nemoze povuci vojsku
dokaz imate  ispod



moje pitanje odgovornima za ovu igru je: zasto nisu te promijene stavljene nakon što se svi igraci upozore?
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 09:45:54 od mr.gate » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 28, 2011, 09:46:01 »

To pravilo vrijedi otkad je izašla prva verzija igre 2000 i neke godine. Smiley
Evidentirano

mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 28, 2011, 09:48:37 »

To pravilo vrijedi otkad je izašla prva verzija igre 2000 i neke godine. Smiley

to pravilo nije bilo niti u v4 niti u v5..dokazano i provijereno gdje sam ja osobno maknuo vojsku na 1 sekundu kako u v5 a u v4 je dokaz igrac stefans koji je maknuo vojsku u 00 sekundi pa o cemu ti pricas ovdje?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Srpanj 28, 2011, 09:53:11 »

Ovdje stvarno nesto ne stima pa vojske su se bogle micati normalno unutar 5 sekundi do napada jer je bilo nemoguce sacekusu raditi ali 5 sekundi?? cemu to??? To je novina ,t0 nije bilo ovdje mozda su oni napisali od 2000 godine ali to nije radilo zadnje 2 godine nikako koliko ja znam...
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 09:54:57 od ANUBIS » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Srpanj 28, 2011, 09:55:55 »

To pravilo vrijedi otkad je izašla prva verzija igre 2000 i neke godine. Smiley
NIJE TOCNO!!!!!
prije 2 godine meni se vracala vojska i 3 sekunde poslje isao je napad od nekog lika. posto sam gubio, ostalo  mi je samo da povucem vojsku.imao sam premijum otisao u jednu ljevu prov. i cekao povratak vojske. onu sekundu kad se vojska vratila stisnuo sam onaj gumb "premjesti vojsku". vojska je otisla u tu prov, a on je 3 sek kasnije udario u prazno Huh?
Evidentirano

mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 28, 2011, 10:42:19 »

postavio bi još jedno pitanje vezano za ovu temu :

zasto i iz kojeg razloga je uvedeno da se vojska nemoze maknuti u zadnjih 5 sekundi?

dajte mi valjani razlog
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 28, 2011, 10:49:12 »

Sory, nisam pogledao sliku, već samo pročitao tekst. Nisi mogao opozvati napad u zadnjih 5 sekundi.
Ovo nije novost, trebao bi u vijestima pogledati kad je to stavljeno. Stavljeno je da ljudi kojima je vojska uhvaćena na sekundu, ne mogu maknuti sa stalnim klikanjem na okupi vojsku u drugoj provinciji i izvući vojsku. Znam da je bilo moguće maknuti vojsku i za manje od sekunde.
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #7 na: Srpanj 28, 2011, 10:54:15 »

nije lose to znati  znaci kad te snimi  Lips Sealed ......  si ježa u leda   eh ako oktavijen jos igra bice mu zao sto  to nije godinu dana ranije uvedeno  Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #8 na: Srpanj 28, 2011, 10:55:01 »

to pravilo nije bilo niti u v4 niti u v5..dokazano i provijereno gdje sam ja osobno maknuo vojsku na 1 sekundu kako u v5 a u v4 je dokaz igrac stefans koji je maknuo vojsku u 00 sekundi pa o cemu ti pricas ovdje?
stefanss  molim lijepo  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #9 na: Srpanj 28, 2011, 11:15:15 »

Sory, nisam pogledao sliku, već samo pročitao tekst. Nisi mogao opozvati napad u zadnjih 5 sekundi.
Ovo nije novost, trebao bi u vijestima pogledati kad je to stavljeno. Stavljeno je da ljudi kojima je vojska uhvaćena na sekundu, ne mogu maknuti sa stalnim klikanjem na okupi vojsku u drugoj provinciji i izvući vojsku. Znam da je bilo moguće maknuti vojsku i za manje od sekunde.

ponavljam daj mi valjani razlog tome da se nemoze vojska povuci cijelih 5 sekundi

cemu ogranicavati mogucnost igracu da uspije sacuvati svoju vojsku od "jaceg" napadaca?

sposobnosti se na taj nacin nevide vec vece ribe jedu manje i sva taktiziranja padaju u vodu i nepredvidivost ove strategijske igre nestaje
Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #10 na: Srpanj 29, 2011, 07:58:52 »

ponavljam daj mi valjani razlog tome da se nemoze vojska povuci cijelih 5 sekundi

cemu ogranicavati mogucnost igracu da uspije sacuvati svoju vojsku od "jaceg" napadaca?

sposobnosti se na taj nacin nevide vec vece ribe jedu manje i sva taktiziranja padaju u vodu i nepredvidivost ove strategijske igre nestaje

Djaba se zalis i usput bez razloga se zalis. Tih 5 sekundi u zivotu tebi nista ne znaci ali za igru znaci puno. Ako mene pitate ja bi postavio vise od 5 sekundi da se ne moze pomaknuti vojska. Napad vidis citav sat u naprijed i ako je obicni napad imas svo vrijeme na svijetu da pomaknes vojsku ili organizujes napad.

OGROMAN trud, planiranje i znanje (ili pun kofer srece) je potrebano da bi neko sracunao u sekundu kada ti se vojska vraca. Takodjer kada navlacis igraca obicno stimas da ti vojska dodje i brani provinciju par sekundi prije napada. Znaci ni napadac ne moze povlaciti svoj napad vec ima da se moli 5 sekundi da mu nisi slozio klopku.

Ja sam borac i meni je cilj igre borba a ne glumljenje ratnika. Ova igra je i onako vise farmerska nego borbena i presmjesno je zaliti se radi ovih 5 sekundi.

Usput uvijek ima neko jaci ali UVIJEK ima i neko slabiji. Tebe/mene napadaju jaci, ti napadas slabije. Tako je oduvijek bilo i bice
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Srpanj 29, 2011, 10:45:27 »

ljepo receno  Cool
Evidentirano

mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #12 na: Srpanj 29, 2011, 06:57:44 »

Djaba se zalis i usput bez razloga se zalis. Tih 5 sekundi u zivotu tebi nista ne znaci ali za igru znaci puno. Ako mene pitate ja bi postavio vise od 5 sekundi da se ne moze pomaknuti vojska. Napad vidis citav sat u naprijed i ako je obicni napad imas svo vrijeme na svijetu da pomaknes vojsku ili organizujes napad.

OGROMAN trud, planiranje i znanje (ili pun kofer srece) je potrebano da bi neko sracunao u sekundu kada ti se vojska vraca. Takodjer kada navlacis igraca obicno stimas da ti vojska dodje i brani provinciju par sekundi prije napada. Znaci ni napadac ne moze povlaciti svoj napad vec ima da se moli 5 sekundi da mu nisi slozio klopku.

Ja sam borac i meni je cilj igre borba a ne glumljenje ratnika. Ova igra je i onako vise farmerska nego borbena i presmjesno je zaliti se radi ovih 5 sekundi.

Usput uvijek ima neko jaci ali UVIJEK ima i neko slabiji. Tebe/mene napadaju jaci, ti napadas slabije. Tako je oduvijek bilo i bice

igras r82 i jako je lako sloziti na 1 sekundu lovljenje vojske, ovo sa 5 sekundi pogoduje vecim igracima jer ako tebi veci i jaci slozi lovljenje vojske u 5 sekundi gdje ti nemozes maknuti vojsku ti se pozdravi tada da ces ikoga loviti ili se maknuti na protivnicki savez kada znas da je jaci igrac unutar 40 min

loviti vojsku na 1 sekundu je uvijek bio izazov a ovo na 5 sekundi moze i najlosiji igrac odraditi zatvorenih ociju

tebi je to super i to je glas ZA ovu promjenu
ja sam protiv jer nema izazova tada
Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #13 na: Srpanj 30, 2011, 03:27:23 »

igras r82 i jako je lako sloziti na 1 sekundu lovljenje vojske, ovo sa 5 sekundi pogoduje vecim igracima jer ako tebi veci i jaci slozi lovljenje vojske u 5 sekundi gdje ti nemozes maknuti vojsku ti se pozdravi tada da ces ikoga loviti ili se maknuti na protivnicki savez kada znas da je jaci igrac unutar 40 min

loviti vojsku na 1 sekundu je uvijek bio izazov a ovo na 5 sekundi moze i najlosiji igrac odraditi zatvorenih ociju

tebi je to super i to je glas ZA ovu promjenu
ja sam protiv jer nema izazova tada

Jao koja si ti igracina. Pa ja mislio da nesto znam ali prema tebi sam sjena.

Moja iskustva su malo drugacija od tvojih doduse. Na primjer u R50 sam bio jedan od najboljih igraca sto se tice hvatanja vojske u povratku. Jedini sam ja tj moj savez uspjeo dobiti ratove protiv XAH saveza IAKO su oni varali. Mozda ce te to sokirati ali i tada je vrijedilo 5 sekundi pravilo.

E sad meni kao neupucenom bogati objasni kako to najlosiji igrac moze odraditi zatvorenih ociju hvatanje na 5 sekundi.

Posto sam ja noob, ja sam do sada zivio u uvjerenju da je na r82 ili da budem precizan na V5 PRETESKO hvatati tudju vojsku u povratku. Da je OGROMAN posao upratiti neciju kartografiju, tempirati napad, kompenzirati server lag (znas ono kad vidis jedno vrijeme u browseru a ono na serveru skroz drugo, nekih sekundi odjednom vise) itd isl.

Hvatanje napadacke vojske je UVIJEK i u svakom realmu bilo lako ali UVIJEK si morao uzimati u obzir server lag. Ja sam mislio da sam ovu igru dobro shvatio i da u hvatanju vojske u napadu i odbrani NEMA egzaktne nauke, nakon godina igranja dobijes osjecaj koliko da vjerujes satu, koliko i kako da kompenziras i predvidis razlike u vremenu i da ti onaj mali glasic iz stomaka kaze SAD salji vojsku.

Ja naucih da bi do tog stadijuma dosao moras prije toga STOTINU puta fuliti neciju vojsku za sekundu (a meni se desavalo i za desetinke) Vidim dolazi moja vojska u sekundu kao i njegova ali corak. U V4 sam godisnje imao najmanje 20 bitki gdje sam ubijao vojske u povratku.

Na r82 sam uhvatio RAVNO NULA vojski u povratku. Do sada NITI JEDNOM igracu nisam kako treba sracunao kartografiju, upratio kretanje, dobio odgovarajucu informaciju o njegovim napadima itd itd. Spijuniranje na R82 je HAOTICNO, nemas glasina i svaki put kad osvjezis spy report rizikujes da izgubis par hiljada spijuna. NEMA igraca da nije napucao kontraspijunazu i spijunazu i SAMO par iz top 10 ima spijunazu MOZDA dovoljno veliku da ne brine hoce li izgubiti spijune ili ne.

Ali da tebe ne peglam sa tim tricarijama jer sigurno vise znas od mene. Ti sigurno redovno hvatas vojsku na 1 sekundu u napadu i odbrani. Dnevno sigurno jednog igraca srokas tako u odbrani a u napadu svaki drugi dan. Za tebe je 5 sekundi sta je za mene 10 minuta.

Mi otali smrtnici imamo saku takvih borbi u godinu dana i o njima na dugo pricamo i hvalimo se jedan drugome. Nismo mi u tvojoj ligi.
Evidentirano
ratimir2012
Private
*

Karma: +4/-11
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #14 na: Srpanj 30, 2011, 05:39:37 »

Lijepo rečeno ! ...svaka čast  Grin
« Zadnja izmjena: Srpanj 30, 2011, 05:42:02 od ratimir2012 » Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!