Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:24:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28379 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #240 na: Srpanj 29, 2011, 11:03:11 »

OVA ERA JE JEDNOSTAVNO NEVAŽEĆA JER JE PREVIŠE BUGOVA BILO KOJI SU UTIJECALI NA IGRU TAKO DA SVE OVO ŠTO PIŠETE NEMA SMISLA
« Zadnja izmjena: Srpanj 29, 2011, 11:04:52 od bosanac19 » Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #241 na: Srpanj 29, 2011, 11:06:26 »

OVA ERA JE JEDNOSTAVNO NEVAŽEĆA JER JE PREVIŠE BUGOVA BILO KOJI SU UTIJECALI NA IGRU TAKO DA SVE OVO ŠTO PIŠETE NEMA SMISLA
ma sto ne rece  Grin trebao si igrati r82, onda bi vidio sto su bugovi i promjene pravila svaki tjedan
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #242 na: Srpanj 29, 2011, 11:08:30 »

ma sto ne rece  Grin trebao si igrati r82, onda bi vidio sto su bugovi i promjene pravila svaki tjedan
vidio sam sve tu na forumu i to je jednom riječju ŽALOSNO....  Wink
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #243 na: Srpanj 29, 2011, 11:12:40 »

ja ne optužujem nikoga za ništa..ali čemu uzdizanje sebe u igri koja je ionako zatrovana svim i svačim...a bug..da..koristila sam 2 buga..jedan na zlato u riznici-JEDNOM čisto da vidim jel radi i to samo ja,moji članovi nisu znali da to uopće postoji Smiley i koristila sam bug na populaciju o kojem se ovdje već pisalo i na kojem ste vi,dragi husari,na početku ere dobivali ratove...ali eto ,ne koristim ŽIVE ljude da mi budu špijuni u drugim savezima niti prijetim ikome jer to mi je najniži dio igre..naštancat sto accounta pa poslat okolo po mapi..a što će tko mislit o meni uopće me nije briga,važna su  mi samo mišljenja ljudi koje poznajem...
I još nešto..SMUCIKA...pa ti si meni toliko nebitna da uopće ne razmišljam o tebi a kamoli da te spominjem..daj malo se spusti na zemlju..svijet se vrti oko sunca  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #244 na: Srpanj 29, 2011, 11:13:35 »

vidio sam sve tu na forumu i to je jednom riječju ŽALOSNO....  Wink
vazece ili nevazece,svi su igrali u istim uvjetima i dan danas igraju,netko je koristio buggove,netko nije,netko ih koristi dan danas,ja samo naglasavam da nije ljepo glumiti postenjacinu ako to nisi
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #245 na: Srpanj 29, 2011, 11:16:15 »

ja ne optužujem nikoga za ništa..ali čemu uzdizanje sebe u igri koja je ionako zatrovana svim i svačim...a bug..da..koristila sam 2 buga..jedan na zlato u riznici-JEDNOM čisto da vidim jel radi i to samo ja,moji članovi nisu znali da to uopće postoji Smiley i koristila sam bug na populaciju o kojem se ovdje već pisalo i na kojem ste vi,dragi husari,na početku ere dobivali ratove...ali eto ,ne koristim ŽIVE ljude da mi budu špijuni u drugim savezima niti prijetim ikome jer to mi je najniži dio igre..naštancat sto accounta pa poslat okolo po mapi..a što će tko mislit o meni uopće me nije briga,važna su  mi samo mišljenja ljudi koje poznajem...
I još nešto..SMUCIKA...pa ti si meni toliko nebitna da uopće ne razmišljam o tebi a kamoli da te spominjem..daj malo se spusti na zemlju..svijet se vrti oko sunca  Wink
cudno je to kao nemate spijune a maleni1 odmah nakon sto je popisao kolonije otisao u lexe,stvarno cudno...i bte naj pricat da neoptuzujes kad si mi za dunkana nabrojala 3 ili vise buggova i da je zato prvi lol,a posto si ti koristila buggove pa makar i "jednom",nemas  pravo ikoga prozivat
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #246 na: Srpanj 29, 2011, 11:24:43 »

vidjela sam poruke koje si slala stoga se malo zapitaj jel ti trebaju antisklerini ili ne
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #247 na: Srpanj 29, 2011, 11:27:10 »

cudno je to kao nemate spijune a maleni1 odmah nakon sto je popisao kolonije otisao u lexe,stvarno cudno...i bte naj pricat da neoptuzujes kad si mi za dunkana nabrojala 3 ili vise buggova i da je zato prvi lol,a posto si ti koristila buggove pa makar i "jednom",nemas  pravo ikoga prozivat

Zoki...hehe..pa ja stvarno neznam dokle seže vaša paranoja... Grin...malenog ja znam iz prošle ere..i uvijek može igrat samnom..a tvog donkeya nisam nikada javno optužila za ništa..imam mišljenje o njemu koje sam podijelila sa par igrača i to je to..samo moje mišljenje a ne optužbe ili neznam kako vi na to gledate ...ali u selu IO se i mišljenja tumače kao atak na ...što točno??!!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #248 na: Srpanj 29, 2011, 11:29:34 »

vazece ili nevazece,svi su igrali u istim uvjetima i dan danas igraju,netko je koristio buggove,netko nije,netko ih koristi dan danas,ja samo naglasavam da nije ljepo glumiti postenjacinu ako to nisi


pa stvarno si M*******  nemam ti sta drugo reci na ovako nesto .... kazes svi su imali iste uvete samo netko je  koristio bugove netko nije ... PA KAKO SU TO ONDA ISI UVJETI KAD 85% igraca nije ni ZNALO ZA TE BUGOVE !!!! i igranje na vise racuna


Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #249 na: Srpanj 29, 2011, 11:29:58 »

vidjela sam poruke koje si slala stoga se malo zapitaj jel ti trebaju antisklerini ili ne
Pa naravno da si ih vidjela kad sam ih tebi uputila...plavuša ili samo hormoni??!! Proći će..još malo..i ja sam u trudnoći bila malo *xxx*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #250 na: Srpanj 29, 2011, 11:33:23 »

nikakav atak..jednostavno cu ponoviti,,nije ljepo nekoga optuziti javno ili neznam kako ako si i ti koristila ikoji bugg...sto se malenog tice...sada mozes pricati sto zelis,ali zavrsio je kod vas isti tren nakon "obavljenog posla",ali iskreno zivo me zabole tko je spijun i sto javlja...ovo je igra,sve je dopusteno pa tako i spijuni..a da negovorimo o "srebrnom" koji je nekim cudom presao u templare da moze robiti husare,a to je isto mogao raditi iz lexa,stvarno cudno,ali nema sta,postenjacine sonjice postenjacine,samo husari su lopovi i prevaranti Smiley
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #251 na: Srpanj 29, 2011, 11:37:35 »

xDDD Pa normalno da sam ih vidla jer mi jave suigrači dok netko sere po meni.a kaj se tice tih bugova npr s populacijom pola mojeg saveza je znalo za to i nisu mi rekli,a tu na forumu su kenjali po husarima kak to koriste a znali su i sami tak da to nema potrebe raspravljati,nebu ti rekel protivnik kaj koristi a jos manje suigrač iz saveza. joj da,a srebrni jel ti ga nije bilo žao,tako lijepo acc a na meni ostavil svu svoju čast.nemojte plisss više
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #252 na: Srpanj 29, 2011, 11:38:10 »


pa stvarno si M*******  nemam ti sta drugo reci na ovako nesto .... kazes svi su imali iste uvete samo netko je  koristio bugove netko nije ... PA KAKO SU TO ONDA ISI UVJETI KAD 85% igraca nije ni ZNALO ZA TE BUGOVE !!!! i igranje na vise racuna



prvo slobodno napisi sto sam ja Smiley..
drugo..svaki bug su znali vasi saveznici templari,ali oni to cak nisu ni svojim clanovima rekli,pa suu tako i lexe pustili da ginu, nisu im pomogli,grifon  su gurnuli u vatru a nisu im rekli buggove,samo da malo na njih zaboravimo,a bogami husari sigurno nece npr javiti lexima buggove..sonji sam htio pomoc dok sam jos bio u ilirima,i rekao sam joj,a sada vise nemogu i da znam koji bugg...vise acc kazeas?pa tko to igra?ajde  brate prijavi,koliko ja znam ni sto su igrali su i kaznjeni,ili ti znas nesto vise?ili da pitamo koikoi tko je igrao 2acc?
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #253 na: Srpanj 29, 2011, 11:50:13 »

ajd vas dvoje se malo svađajte međusobno,biti će bolje po sve koji ovo čitaju,i to ako je moguće na pwt...vidim da samo čekate žrtvicu na kojoj ćete svoje frustracije pokušat izliječit..dva somića vrebaju da netko baci mamac Smiley
Za mene je ova tema zaključana jer mi se ne da prebacivat iz šupljeg u prazno...ionako sam,namjerno ili nenamjerno neshvaćena sa svojim prvim komentarom  Cry
Uživajte... kissy kissy Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #254 na: Srpanj 29, 2011, 11:58:03 »

ne sonjice,nemozes protiv cinjenica,i to je problem evo pusa :*
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!