Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:40:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28497 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #225 na: Srpanj 28, 2011, 09:03:44 »

......macoooo....citaj malo.........rekao sam dok sam ja igrao................ Wink
ajoj sorry onda, bilo mi je i ovak cudno da bi to bil ti,kojem si to jadniku dao acc onda,steta accove na to trositi
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #226 na: Srpanj 28, 2011, 11:00:08 »

duncane,duncane,...LAVE cro realma ,ma sta si ti ovo slao ljudima...

Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-27 13:08:09
==================================================
snađi se... nek te van izbaci, sam neidi... reci mu da je  Lips Sealed  ak te van izbaci Wink Nek on izađe ak neće s tobom bit Wink
==================================================
to sam mu javio kada si reko da izadem iz saveza Smiley
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #227 na: Srpanj 28, 2011, 11:05:47 »

mislim da ovo nije mjesto za ovakve poruke
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #228 na: Srpanj 28, 2011, 11:07:04 »

unce moja stara, za ovu temu ima jedna pjesma koja odgovara na sve....
pa kaže....
http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ&feature=related
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #229 na: Srpanj 28, 2011, 11:10:30 »

 *heart* ;D
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #230 na: Srpanj 28, 2011, 11:19:38 »

poznata:ko gubi ima pravo da se ljuti Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #231 na: Srpanj 28, 2011, 11:36:35 »

Kak si tu navel tak sam i napisal, tak sam i mislil. U tom trenutku je već odavno bilo jasno da je on tvoj i Anubisov pijun, pa ak nije nek ti to veli. To bi ti ja rekao da sam bio na njegovom mjestu, da me u savezu u kojem sam tjeraš van Wink Da odeš sam van ak ti se ne sviđa s menom bit, il budi pi.da pa me van izbaci Wink Malo smo ga zafrkavali NERON-1 i ja, kad nas je za budale htel imati da na tak prozirnu foru padnemo. Pljuval je po vama kad je s nama razgovaral, al sve gluma naravno Wink A ja bum se za razliku od tebe držal reda i pravila na forumu, nisam često ovdje al ipak znam da se privatne poruke drugih članova realma bez njihovog odobrenja ne smiju na forum stavljati... Ništ protiv administratora foruma, al da su svoje odradili tvoj post s tonyjevim porukama koje sam mu pisal bi već bil obrisan. Nisam se tužil, jer iza onoga kaj sam napisal ja mogu stajati pa me ne smeta Grin Špijunaža je sastavni dio ove igre, i nije ništ nemoralno ili loše. Nije ni zabadanje noža u leđa svojim prijateljima, bar ne u tvojim očima. Napravio si to, otkriven si, i sve 5. Sad si po pitanju igre neprijatelj, dečki su znali kaj bu i kakav si, i htjeli su na tebe puno prije, još kad se saznalo da šuruješ s protivnicima a nas koristiš kao štit. Nisam im dao, jer sam dao svoju riješ Warlocku kad je ekipa došla u Husare da ćemo vas štitit. Ono kaj je i bude sad isključivo je zbog tebe. Opet ponavljam, igra je to, nema veze, al se ekipa i ja ne damo za nos navlačit Smiley Gledao sam ti masovne, moram priznati svjetski. Da se čovjek zapita. Mislim da si i sam u to uvjeren kaj pričaš, ono pa samo sam prijateljski porobil prijatelja. Ne želiš ili ne možeš vidjeti bit problema. Nalaziš sve druge razloge, svi su ti drugi krivi, najviše ja izgleda. Nismo na istoj valnoj duljini. Zločesti "tata Dunkan" je rasturio Pentagram Smiley Andromanija priča kak nem ne smetaš ti nego pentagram. Uff mislite kaj hoćete, pišite kaj hoćete. Zatražili smo da se ispoštuje izvorni dogovor koji vas je štitil 3 mjeseca. Niste htjeli, ok. Diplomacija sad više ne pomaže... niste tak preslabi, možete pokazat sad kakvi ste igrači, u svakom slučaju farmanju s ostavljanjem vojske doma po provama je došao kraj i za vas Grin
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #232 na: Srpanj 28, 2011, 11:41:02 »

Kak si tu navel tak sam i napisal, tak sam i mislil. U tom trenutku je već odavno bilo jasno da je on tvoj i Anubisov pijun, pa ak nije nek ti to veli. To bi ti ja rekao da sam bio na njegovom mjestu, da me u savezu u kojem sam tjeraš van Wink Da odeš sam van ak ti se ne sviđa s menom bit, il budi pi.da pa me van izbaci Wink Malo smo ga zafrkavali NERON-1 i ja, kad nas je za budale htel imati da na tak prozirnu foru padnemo. Pljuval je po vama kad je s nama razgovaral, al sve gluma naravno Wink A ja bum se za razliku od tebe držal reda i pravila na forumu, nisam često ovdje al ipak znam da se privatne poruke drugih članova realma bez njihovog odobrenja ne smiju na forum stavljati... Ništ protiv administratora foruma, al da su svoje odradili tvoj post s tonyjevim porukama koje sam mu pisal bi već bil obrisan. Nisam se tužil, jer iza onoga kaj sam napisal ja mogu stajati pa me ne smeta Grin Špijunaža je sastavni dio ove igre, i nije ništ nemoralno ili loše. Nije ni zabadanje noža u leđa svojim prijateljima, bar ne u tvojim očima. Napravio si to, otkriven si, i sve 5. Sad si po pitanju igre neprijatelj, dečki su znali kaj bu i kakav si, i htjeli su na tebe puno prije, još kad se saznalo da šuruješ s protivnicima a nas koristiš kao štit. Nisam im dao, jer sam dao svoju riješ Warlocku kad je ekipa došla u Husare da ćemo vas štitit. Ono kaj je i bude sad isključivo je zbog tebe. Opet ponavljam, igra je to, nema veze, al se ekipa i ja ne damo za nos navlačit Smiley Gledao sam ti masovne, moram priznati svjetski. Da se čovjek zapita. Mislim da si i sam u to uvjeren kaj pričaš, ono pa samo sam prijateljski porobil prijatelja. Ne želiš ili ne možeš vidjeti bit problema. Nalaziš sve druge razloge, svi su ti drugi krivi, najviše ja izgleda. Nismo na istoj valnoj duljini. Zločesti "tata Dunkan" je rasturio Pentagram Smiley Andromanija priča kak nem ne smetaš ti nego pentagram. Uff mislite kaj hoćete, pišite kaj hoćete. Zatražili smo da se ispoštuje izvorni dogovor koji vas je štitil 3 mjeseca. Niste htjeli, ok. Diplomacija sad više ne pomaže... niste tak preslabi, možete pokazat sad kakvi ste igrači, u svakom slučaju farmanju s ostavljanjem vojske doma po provama je došao kraj i za vas Grin

pazi sta pises i nađi to pravilo koje spominjes da se privatne poruke nesmiju objavljivati javno kako drugi igraci nebi uvidjeli s kime se ima posla i kakav bezobrazluk postoji u ovoj igri

samozadovoljna si osoba  i narcisoidan sto se da iscitati iz tvojih postova

sramota je imati takve igrace  u igri a kamo li slusati njihova objasnjenja
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #233 na: Srpanj 28, 2011, 11:47:11 »

da ponovim:ko gubi ima pravo da se ljuti,ja san u husarima(igran low point)uđen 2,3h dnevno tamo i molin boga da me neko napadne,oden na masovne i čitam kako moji saveznici rasturaju sve i mogu reći bgez multii acc-ova a špijuniranje je sastavni dio ove igre(srednjovjekovna igra,tada je svak skjoro bijo spija,a i postoji i istrazivanje spijunaza;)))
a dunkana znan odprije iz r9(v4) i tamo je isto rastura u jednom od najjacih inter.svijetova,a savez(u kojemu san i ja bijo)je bio 1 u svim segmentima igre.....
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #234 na: Srpanj 28, 2011, 11:49:44 »

                                                                           PAČIJA ŠKOLA
Jeste čuli dijeco
vijerujte, bez šale
otvara se škola
za pačiće male
svi pačići redom
kao đaci stoje
stari patak metnuo
naočale svoje
i učio ih učio
od srijede do petka
al se nisu maknuli
dalje od početka
ništa više ne nauči
pačurlija ta
nego što je prije znala
kva kva kva kva kva
 *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #235 na: Srpanj 29, 2011, 02:41:12 »

baš sam lijepo ubila vrijeme na poslu čitajući ova  Lips Sealed koja svi redom pišete......svi ste divni,krasni i nitko nikakve mane nema..svaka čast! Samo daleko su sva vaša naklapanja od istine....počevši od dunkana pa do age-autora teme..između njih dvojice ubacujem ostale aktivne sudionike...svi sebe dižu ,opravdavaju svoje postupke..kome?! Ionako nema tu hrabrih koji će iskreno i otvoreno reći-jesam! Prvi koji prizna svoje sitne ili nesitne prijevare..skidam mu kapu..a do tada...samo igrajte svoje prljave igre,žao mi je da sam ikada postala dio ovog svega..neke teme su jednostavno nevrijedne foruma....
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #236 na: Srpanj 29, 2011, 03:43:12 »

kako bi naši stari prijatelji rimljani rekli :kurva najviše o poštenju priča
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #237 na: Srpanj 29, 2011, 08:17:19 »

baš sam lijepo ubila vrijeme na poslu čitajući ova  Lips Sealed koja svi redom pišete......svi ste divni,krasni i nitko nikakve mane nema..svaka čast! Samo daleko su sva vaša naklapanja od istine....počevši od dunkana pa do age-autora teme..između njih dvojice ubacujem ostale aktivne sudionike...svi sebe dižu ,opravdavaju svoje postupke..kome?! Ionako nema tu hrabrih koji će iskreno i otvoreno reći-jesam! Prvi koji prizna svoje sitne ili nesitne prijevare..skidam mu kapu..a do tada...samo igrajte svoje prljave igre,žao mi je da sam ikada postala dio ovog svega..neke teme su jednostavno nevrijedne foruma....
ajde sonjice da ti kazem nesto onako od srca...seruckas lagano ali sigurno..glumis postenjacinu,prozivas za varanje,itd,a ti da ti bas ti sonja si koristila isti bugg koji sam ja koristio na pocetku ere...sada ljepo skini kapu,i prekini optuzivat druge posto ims smece u svom dvoristu duso
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #238 na: Srpanj 29, 2011, 09:51:40 »

da,pisala je okolo drugima kak ja igram dupli acc bez dokaza i icega,prava se nasla nema kaj  :Smiley
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #239 na: Srpanj 29, 2011, 10:06:39 »

da budemoa cisto,ja neoptuzujem nikog za neki bugg,ako se netko snadje snasao se,i to je greka kreatora igre i njihov zaheb,prema tome tko zna nek uziva,ali nije u redu npr prozivat dunkana da je koristio neki bugg sa kamatama(ja neznam koji je to),a ti si npr koristio bugg sa donacijama u savez..ii sada se pitam odkuda pravo da prozivas ikoga kad si koristio/la buggove...a smucika sto se tice duplih acc,pa koliko se ja sjecam koikoi je na forumu pisao kako su mu lexi  Lips Sealed  acc,pa neznam bas da je itko bez grijehha Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!