Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 05:53:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28509 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #120 na: Srpanj 28, 2011, 03:30:58 »

Danas se desila jedna čudna pojava u RH,letilo je perje na sve strane,dugo su se pučani pitali odkuda i zbog čega,dugotrajna istraga je pokazala da su se počupale neke koke i pijetlići u peradarniku,po narodnom kokošinjcu koji nosi ime IO *bravo* *crazy*
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #121 na: Srpanj 28, 2011, 03:40:17 »

ajde faco reci mi svoj acc pa da riješimo to na polju Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #122 na: Srpanj 28, 2011, 03:41:34 »

ovo je velika sramota za Dunkan1973, za igraca koji je toliko pisao da se u njegovim redovima igra samo posteno a ovdje tj u poruci se nazire nacin igre saveza Husara i sta im je  ustvari potrebno da bi mogli igrati tu igru

svaka cast igraci, imate etiketu na sebi sada za sva vremena koji ste i kakav savez.........

to je problem,..masterplay od duncana,...uvijek imam respect prema protivniku ali ovaj ga je srozao do dna s strategijom,,..pisao sam tigeru da omoguci izbor prilikom konekcije da li ce igrac  prikazati svoj online status ili ne drugim suigracima,rekao je da je prijedlog dobar  i da ce ga predlozit,pa bar u nekoj blizoj buducnosti nece ljudi gubit obraz i ovih situacija ce biti manje,... ne bojimo se borbe i rokanja ,ali kad startni uslovi nisu jednaki nema tu borbe,...ako je cilj igre ubacit spijuna u protivnicki savez onda nek ide sve niz vodu,...
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #123 na: Srpanj 28, 2011, 03:43:29 »

nemres arseal,to su oni kaj pisu po profilima znas do 100k bodova. ti si moj favorit,jel mogu k tebi u savez,ti si car i te brije,kuis ono fun club
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #124 na: Srpanj 28, 2011, 03:45:18 »

ajde faco reci ti di da se nademo pa da te zavidam malo u zemlju,steta neigram cro2 odavno radi takvih dosadnjakovica ko sta si ti.ali uvik si u gu...i najjacima samo ti glava iz nje viri.buuu Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #125 na: Srpanj 28, 2011, 03:47:02 »

evo i treci davolji odvjetnik mucika Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Andromanija
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #126 na: Srpanj 28, 2011, 03:58:39 »

Isso miki, natjerali me da još jedan account otvaram na još jednom forumu, a samo zato jer sam MORAO nešto napisati...
ccc... kako sam slab...

------------ sa saveznog foruma, dio poruke -----------------

...

Zapravo, od početka nije bilo problema, svi smo se složili da ćemo pristati na to da se aga sustavno uništava, čak i on sam.
Ja sam tražio duncana da mi objasni što je on točno učinio da je to zaslužio i da li je nužna baš takva kazna.
Neću vam ni pričati koje je smiješne razloge nabrajao, očito je da je njegov cilj samo jedan - da bude prvi, i da oko sebe okupi sve koje može da mu u tom pomognu.
A nije mu bilo dovoljno dobro ni to što smo pristali, morao nas je dodatno rascijepiti i postavljati nove uvjete.

Mora mu se priznati, najsposobniji je igrač na serveru što se vidi i po ljestvici.
Nisu njegove sposobnosti samo one igračke, nego i one pregovaračke, političke.
Najdraža mu je ona stara i dobro provjerena - zavadi pa vladaj.
Jednom je već to (jako) uspješno izveo na Pentagramu, a očigledno da smo postali prijetnja i značajan faktor, pa je pokušao opet.

E pa ja mu neću pomoći.

Dapače, dat ću sve od sebe da se to ne dogodi, da Husari ne dobiju eru.
Nije mi se nitko zamjerio, razlog je samo jedan jedini, kojeg sam već nekoliko puta spomenuo i opet ću - kako bi izgledala era da se cijeli Pentagram stopi sa Husarima ?
Još bolje, da malo dignemo administraciju pa "progutamo" i koh, lexe, nexus i spetznas ?
Bubam napamet, ali, šta ne bi to bilo dobro, možemo napraviti jedan mega savez i onda je to to, riješena stvar.
Svašta...

Zalažem se za anti Husarsku kampanju cijelog servera, just for the game, nothing personal!  Cool
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #127 na: Srpanj 28, 2011, 04:00:53 »

"Samo igra ili nesto vise?" je naslov teme... različiti smo, kak za koga Wink Sve ovisi kak na to ko gleda.
Rijedak sam na forumu, al javili da me se ovdje proziva, neka, evo nek ljudi imaju svoju zadovoljštinu u tome.... vidim polako je ekipa uspjela ipak skužiti da ja nisam Igor Wink Evo prokomentiral budem vam par stvari koje su ovdje iznesene, onak kak ih ja vidim, a kasnije se više ne namjeravam javljati i sudjelovati u raspravi pa nema smisla da mi pitanja postavljate, ko će ono što napišem vjerovati nek vjeruje ko neće nek ne vjeruje Wink Da vas upozorim bit će podugačko Grin

Poruke od mene k tonyantu su takve kakve sam mu ih poslao... samo su istina izdvojene iz konteksta, vidljivo da bi se dobili jasni odgovori i da se mogu dalje prezentirat... što sam znao da će bit Smiley Jer nije imao šanse ponovo u Husare, čim mi je NERON-1 koji igra s drugim nickom kod nas rekao da tony drugdje igra s Anubisom i daje tražio da mu da NERON-1 račune u nekim drugim svjetovima. Osim kaj sam se naučio vjerovat njegovom instinktu (Neron-1 igračina je svjetske klase) ni ja baš nisam naivac... u Pentagramu je Tony pisal protiv nas, a meni slatkorječivo. Da mu dam priliku da se dokaže da nije špijun za Anubisa i Agu koji se pokušava infiltrirati dal sam mu zadatak koji nije mogao izvršiti ak je zbilja bio protiv nas. I naravno da je bio špijun... ove poruke koje je dao van to definitivno potvrđuju svakome, mi smo to ionak znali Smiley

Da ostanem kod tonyanta moralna strana priče... ne bi se libio info dobiven od njega iskoristiti da je zbilja bio za Husare... zašto? Čitajte do kraja... jasno vam bude...

Imali smo nazovite ih "špijune" u svim jačim savezima. Dal su još tamo o tome neću Wink Nisu to bili pravi špijuni, više prijatelji koji su javljali općenita događanja u savezu... ko je naivac da povjeruje da ih par puta nismo iskoristili za druge stvari, naivan je. Al to je jako rijetko bilo... jer kvari draž igre. No od kad su se neke stvari desile, s tim je gotovo... info koji možemo dobiti sad ćemo i koristiti... i da su ostalo sve kaj se desilo sitnice ova nije:

Neću navoditi ni jedno ime ovdje, jer će post inače biti uklonjen. Navest ću samo događaj bez optuživanja ikoga. Jedan igrač, kojem smo pomagali da se razvije tak da smo ga ostavili na miru ratovat, prešao je sa svojim prijateljima u Husare. Časno se držao dogovora. No onda se dogodilo nešto što ne mogu drugačije opisat nego kao "legalna krađa računa" Putem resetiranja lozinke bivši vlasnik tog računa je našem igraču oduzeo račun koji mu je prije puno mjeseci DAO, što su svi koji su bili u tom savezu potvrdili. U realnom svijetu je to čista krađa. Ovdje nema sankcija za to. Ne optužujem ovim IO, jasno mi je da oni tu ništa ne mogu. Taj igrač nas je onda kratko vrijeme napadao, onda se zabio u jednog našeg igrača, i na kraju ili raspustio ili donirao vojsku. Ako je on uopće to igrao, a ne neko drugi, al i to je nebitno. Tu je bio kraj mile-lale i ne korištenju informacija koje možemo dobiti, barem protiv saveza u kojem je igrač koji je na takav način zeznuo svojeg bivšeg kolegu... uložiš hrpu vremena i love, i onda te neko tako sj..e Sad

Ima i druga stvar koja me kao čovjeka totalno razočarala... opet neću navoditi imena... Imamo u savezu jednu trudnicu, koja je od igrača koje je napadala dobila prijeteće poruke na facebook... tipa da ima načina da neke stvari u trudnoći krenu po zlu itd... vidio vlastitim očima printscreenove, tražio sam da mi ih pošalje jer nisam mogao vjerovat... navodim to uostalom sad jer je tema jel ovo igra ili više od igre....

E a sad aga-memnon. Imali smo (ili imamo, sami si mislite) savezne poruke svih jačih saveza. Aga-memnon je svakom pisao da je za njega i protiv drugih saveza... takve baš ne volim, al ok, svako je različit, a mada je ovo je meni samo igra bio je na jednom savezu lijep slogan... "kakav si u igri takav si i u stvarnom životu"... On je razlog zašto smo napali Pentagram... prijetio je okolo svakom ko ga je napao da će reć Husarima da ga napadaju, na miru se razvijajući. A federaciju imao s našim suparnicima. Dvoličnost simo ili tamo, neka mu je. Držao sam se dogovora, i mada sam bio dobro posavjetovan da će se okrenuti protiv nas, nisam prekršio riječ. No kad je Aga prijateljski išao robit protivnike koje smo mi napadali direktno se svrstao neprijatelju. Njemu to nije problem, očito. Al ko to ne razumije ne razumije. Što ću mu ja. Pentagramcima je dan izbor ili da stanu uz Agu i KoH, ili uz nas. Pošto su se nećkali, dat im je izbor da ili prijeđu k nama ili budu protivnici saveza. O moralnosti toga da te neko štiti pola ere i onda mu okreneš leđa ne bih. Potvrdili su svi da smo se dogovora držali... a kak se ko odlučio tak ćemo se i mi dalje prema njemu ponašat.

Bilo je da ucjenjujemo saveze da su protiv KoH i Lexa i koga već... evo svima na znanje... možete biti ili s nama ili s njima... kako kome odgovara... jedino želim čista posla, a ne da nam neko govori kak je s nama, a pomaže našim protivnicima. Pola ere je debelo prošlo, sad će zadnja trećina, i vidi se ko je ko. Saveze do nedavno neke nismo imali, samo iz razloga jer kad sam s nekim, dok se taj drži dogovora, onda sam s njim. Vidim da ima nekih saveza koji su imali federacije sa svima i sad kad su ojačali su ih raskinuli i deru... to nije stil Husara... svi saveznici to mogu potvrditi. A i ovog podcjenjivanja manjih saveza koji su uz nas nema, kak vidim iz postova prije ovdje... samo zato kaj imaju manje članova i manje bodova smatraju ih neki drugorazrednima... nek si ti isti pogledaju njihove vojne bodove Wink

Bilo je da naređujem igračima kako i koga napadati... vođa je i tu da može to raditi... al mi smo malo drugačija ekipa... dajem smjernice koga napadati, odluka je nasvakom pojedinačno jel može i oće.

Malo van teme da ne moram svakome od saveznika pisat... ako imate kaj između sebe riješite, nemam ništa protiv... pomažemo u svakom sukobu saveznika i naših zajedničkih suparnika, ali u sukob dva prijateljska saveza se nećemo miješat... riješite, pa idemo dalje Wink

I malo općenito...

Molim barem svoju ekipu da pazi na riječnik i da se ne spušta na nivo nekih ovdje...

Danas saznao najzad ko je Igor Wink Igor žao mi što aktivno ne igraš u v5. Mislim da bi se dobro slagali Wink

Jel neko možda gledao sapunicu Dallas? To mi je iz mlađih dana, ima tamo bio jedan teksašanin, ĐejAr po naški, glavni faca naftni multimiljarder, i ostala mi jedna njegova izjava od malena u sjećanju... ovak je nekako "ugovori su tu da krše ako treba, ali stisak ruke nikada". U stvarnom životu još kak tak, život ljude tjerana svašta u ovo doba, ali ovdje je igra i zabava, s kim se nekaj dogovorim i on me svjesno za Lips Sealed  a kaj ću s njim više Wink Protivnici su u igri jedno, Anubis, Utvrda, LeperLord, ElCid... rade kaj je najbolje za sebe... čak i oni koji napuste ekipu jer se s nečim ne slažu prek čega ne mogu prijeć... ili oni koji žele biti neovisni makar je drugačije bilo dogovoreno... al ovi ko Aga i Tony... ma najjači su Grin
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #128 na: Srpanj 28, 2011, 04:06:56 »

evo i treci davolji odvjetnik mucika Grin Grin Grin Grin Grin Grin
xDDDD Nisam ja ničiji odvjetnik,pa valjda smijem nest reci na ovu temu posto sam u husarima i tice se i mene,a u kojem si ti ono savezu kaj znas kaj se desava u cijeloj prici? a toga ima od pocetka igre,i svi to znate da svi sijete spije svugdje i sad od ovih par poruka radite dramu,ponavljam nek kopira i poruke koje su oni slali,pa se divite, do sad se je prijetio okolo dok su ga napadali da ce poslat ovog husara,onog husara a sad dok mu se zamjera kaj prijateljski porobljava odjednom su husari losi...no da
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #129 na: Srpanj 28, 2011, 04:14:47 »

Citat:
Danas saznao najzad ko je Igor  Igor žao mi što aktivno ne igraš u v5. Mislim da bi se dobro slagali

Jel neko možda gledao sapunicu Dallas? To mi je iz mlađih dana, ima tamo bio jedan teksašanin, ĐejAr po naški, glavni faca naftni multimiljarder, i ostala mi jedna njegova izjava od malena u sjećanju... ovak je nekako "ugovori su tu da krše ako treba, ali stisak ruke nikada". U stvarnom životu još kak tak, život ljude tjerana svašta u ovo doba, ali ovdje je igra i zabava, s kim se nekaj dogovorim i on me svjesno za Lips Sealed  a kaj ću s njim više  Protivnici su u igri jedno, Anubis, Utvrda, LeperLord, ElCid... rade kaj je najbolje za sebe... čak i oni koji napuste ekipu jer se s nečim ne slažu prek čega ne mogu prijeć... ili oni koji žele biti neovisni makar je drugačije bilo dogovoreno... al ovi ko Aga i Tony... ma najjači su

Sve bajno heheh, ma jel??? danas si saznao  ,neka ti bude.....
Evidentirano
plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #130 na: Srpanj 28, 2011, 04:17:49 »

ajde ovako da ja kazem svoje...vi ste htijeli pentagram na svojoj strani..pentragram je na početku ove hajke rekao da...ali da pod uvjetom da ne dirate agu bez obzira sto je napravio  Lips Sealed ... čak smo rekli da ćemo ga degradirati..da ce biti drugi vođa samo da ga ne dirate..pogrijesio je..ali je htio najbolje uvijek za savez...ali vama gospodo draga je bilo vaznije glumit pavijana i tvrdoglave medvjede i htjeti spalit agu ...ne dat mu da igra....po tome se vidi kolko ste bahati...jer ocito vam je pad jednog bio vazniji od toga da u miru igramo zajedno...a to je bilo previse...jer ne treba nikome federacija u kojoj ce umirati od straha i bojat se nesto nekome rec jer to glavonjama neće pasat...e pa sad gospodo draga mozete me povuc za par centimetara zivog mesa kaj posjedujem..al to nije u redu...vi ste ti koji ste bili bahati i koji nistte htijeli pristat na kompromis...a ne nitko od pentagrama...imali ste svoje uvjete..njih milijon..mi samo jednog..pustite vođu na miru i svi smo sretni...ali ne.... i sad kad netko kaze svoje ja nazivate ga veleizdajicom i nz kaj sve ne...daj alooooo .....bas to kako kaze dunkan..kakav si u igri takav si u stvarnom zivotu...ili je kod vas mozda obratno..mozda ste jadni zatvoreni pojedinci u podrumima svojih kuca...izolirani od svijeta i ova igra vam je jedini nacin da vas netko postuje u zivotu....ja ne prozivam nikoga..i ne svrstavam nigdje...sami cete se pronac u mojim rijecima tamo gdje pripadate...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #131 na: Srpanj 28, 2011, 04:22:48 »

bravo šefe  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #132 na: Srpanj 28, 2011, 04:23:42 »

ja u podrumu nemam neta,ne znam kak vi....
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #133 na: Srpanj 28, 2011, 04:28:38 »

ajde ovako da ja kazem svoje...vi ste htijeli pentagram na svojoj strani..pentragram je na početku ove hajke rekao da...ali da pod uvjetom da ne dirate agu bez obzira sto je napravio  Lips Sealed ... čak smo rekli da ćemo ga degradirati..da ce biti drugi vođa samo da ga ne dirate..pogrijesio je..ali je htio najbolje uvijek za savez...ali vama gospodo draga je bilo vaznije glumit pavijana i tvrdoglave medvjede i htjeti spalit agu ...ne dat mu da igra....po tome se vidi kolko ste bahati...jer ocito vam je pad jednog bio vazniji od toga da u miru igramo zajedno...a to je bilo previse...jer ne treba nikome federacija u kojoj ce umirati od straha i bojat se nesto nekome rec jer to glavonjama neće pasat...e pa sad gospodo draga mozete me povuc za par centimetara zivog mesa kaj posjedujem..al to nije u redu...vi ste ti koji ste bili bahati i koji nistte htijeli pristat na kompromis...a ne nitko od pentagrama...imali ste svoje uvjete..njih milijon..mi samo jednog..pustite vođu na miru i svi smo sretni...ali ne.... i sad kad netko kaze svoje ja nazivate ga veleizdajicom i nz kaj sve ne...daj alooooo .....bas to kako kaze dunkan..kakav si u igri takav si u stvarnom zivotu...ili je kod vas mozda obratno..mozda ste jadni zatvoreni pojedinci u podrumima svojih kuca...izolirani od svijeta i ova igra vam je jedini nacin da vas netko postuje u zivotu....ja ne prozivam nikoga..i ne svrstavam nigdje...sami cete se pronac u mojim rijecima tamo gdje pripadate...

a nismo bili bahati dok smo stitili dupe pentagramu?tada smo bili super jelda......a onda agi i to nije bilo dovoljno pa je odlucio lizat duppe KoHu,a da napomenem da je dr.rulee iz KoHa napao pentagram,ali eto to nemseta agici
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #134 na: Srpanj 28, 2011, 04:29:32 »

Nisu to bili pravi špijuni, više prijatelji koji su javljali općenita događanja u savezu...citat Dunkan1973

oj ljudi jeli ovo moguce  Grin

prijatelji koji javljaju zbivanja u neprijateljskom savezu nisu spijuni ahahahahaha

car si , skidam ti kapu, pocinjes voditi na tablici gluposti koje sam procital do sada na forumu 
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!