Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 02:48:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28522 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #210 na: Srpanj 28, 2011, 06:38:54 »

ona anubisova ideja sa satorom je prava, ajmo svi pod sator i ko koga Angry

da naravno i zene za njih blato rezerviramo za nas postenu pijanku musku pa KO FALANGA KO CATAPRAHT, ali prije toga svako 10-tak pivusa da mrdne
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #211 na: Srpanj 28, 2011, 06:40:40 »

...ja ne volim blato ...  Cry .. još me kosti dobro služe
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #212 na: Srpanj 28, 2011, 06:41:47 »

netko me je bio prijavio kad sam rekao da pojedincima preporučam psihijatrijski pregled te po potrebi liječenje, pa sam dobio bann....

ajmo opet...

evo, moja šefica je psihijatrica, pa ako netko se odluči pomoći sam sebi dok mu nebude prekasno, neka mi se javi preko pp, da mu probam pomoći....
prvi sat terapije je besplatan, za dalje ćemo se dogovriti....
farmakoterapiju vam mogu srediti na crno, u pola cijene, samo je sada na vama da priznate sami sebi svoju bolest i krenete s liječenjem....
sve što kažete ostaje među nama, zato navalite bez straha da ćete biti javno osramoćeni...

požurite dok nebude prekasno!!!
i zapamtite, to je za vaše dobro, ja nemam zarade od toga..... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #213 na: Srpanj 28, 2011, 06:44:36 »

o mrki legendo,bar smo ti i ja navikli bit prijavljivani i banirani. *beer*
Evidentirano
maleni1
Private
*

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #214 na: Srpanj 28, 2011, 06:45:29 »

ljudi meni uopce nije jasno oko cega se vi prepirete  Huh? Huh? ovo je ratna igra, s naglaskom da je "ratna" i da je "igra". a svi zanmo da je u ratu sve dozvoljeno. sve sto se moze napraviti da se dobije bitka je dozvoljeno. nema tu casti ni igre u rukavicama. na kraju se priznaje samo pobjednik. a pobjednici pisu povijest. Emili vam moze pricati o tome  Cheesy, bila je prije 2 godine 1. casnik u tada daleko najjacem savezu (hoplitesi) i cijeli realm ih se bojao onoliko koliko su se svi oni bojali mene. a ja nisam birao sretstva. niti se skrivao napadao sam ih, robio, spijunirao u savezu, pisao im poruke na njihovoj operacijskoj tabli.cak su 3 igraca izbacili iz saveza zer su sumljali da sam ja. bojali su me se kao crnog vraga >Grin . i sve je to normalno. snalazljivost, diplomacija, spijunaza i brutalna sila sastavnio su dio ove igre i tko se najbolje snađe taj je na vrhu, a ostali se mogu ljutiti i omalovazavati njegov polozaj (poznat mi je taj osjecaj iz prosle ere). zato (jedino ako vam svima nije cilj da napravite temu s najvise postova) pustite se kukanja i optuzivanja i pocnite robit one koji su vam na piku i probati probit nekom sifru u protivnickom savezu (sigurno barem dvojica imaju sifru istu kao ime saveza ili 123... qwert..ili koliko ili nesto slicno)i onda ce cete osjetiti svu draz igre *freak* *freak* *freak*


svaka cast majstore na postu..sve si tocno reka.samo hopliti su izgubili na kraju,sjecas se ?  Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #215 na: Srpanj 28, 2011, 06:46:54 »

savez pentagram je stvorio warlock(ne ovaj sadasnji) s ciljem da bude top savez i to se znalo odpocetka ,okupila se strasna ekipa !zasto su ovi igraci presli u husare koji su nam objavili rat i pregazili pola saveza ja jos uvijek trazim razloge,jer igraci koji su sad tamo iz pentagrama presli ,mislio sam da se oni ne plase borbe ni bilo kakvog protivnika,ali da..oni su presli ,zaboravili s kojim ciljem je savez osnovan i odlucili  da clanovi pentagrama koji su ostali budu obicni marionetski savez....nema prijateljstva iz straha,to nije prijateljstvo ,...
kakve rijeci veleizdaje vezu uz moje ime  ne znam,boje se da to ja njima ne prisijem ,jer ja sam u savezu od prvog dana ere i to se zove vjernost ,..
s savezom KOH  i njihovim vodom smo nasljedili federaciju jos od prvih dana relma,i jedino njemu sam i poslao prijateljske porobe ,4 do dana danasnjeg,jer covjek mi je prijatelj od 1. dana...zahvajujuci brojnim spijama to se sazna i onda se pocela pravda krojit,..i to ljudi koji su zaboravili ko su i odakle su dosli,....
aga kak bi se kod nas reklo meljes gluposti..ja se dan danas sjecam kad sam molio da maknete neke mirovne a t si rekao pa npadaj ovve daleko,sve ces dat samo da nemoras trpiti napa,,nadalje do prelaske je doslo kad su lexi u tada templari zanemarili nas rat sa husarima vec su stitili svoje dupe,i tada je doslo do dogovora da "ratnici" predj u husare koji ocito drze do saveznika,i odande stite pentagram,,,to se je i radilo dok ti nisi isao pomoci ekp koja je okrenula ledja TVOM SAVEZU,a ti im sada pomazes i odmazes prijatelju,i to te moze biti sram..steta sto ces svojim postupcima tj vec si unistio savez,ali sto je tu je.. ratu se prijatelji poznaju,pa ti meni reci di ti je bio koh ili templari u ratu?ngdje,ali to je tvoja ekipa druze
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #216 na: Srpanj 28, 2011, 06:47:04 »

o mrki legendo,bar smo ti i ja navikli bit prijavljivani i banirani. *beer*

eeeeee stari, pa odkud ti??
ko te opet pustio na forum??? Grin Grin Grin
idemo idući cro eru skupa pa da zgazimo sve ove što puno pričaju??Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #217 na: Srpanj 28, 2011, 06:51:44 »

eeeeee stari, pa odkud ti??
ko te opet pustio na forum??? Grin Grin Grin
idemo idući cro eru skupa pa da zgazimo sve ove što puno pričaju??Wink
evo gustam na forumu,moze gazimo cim mi lito zavrsi *drunk*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #218 na: Srpanj 28, 2011, 07:20:08 »

svako igra kako zna bitno je igrati se Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=t6Lp4w8wyy0
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #219 na: Srpanj 28, 2011, 07:27:04 »

 Smiley ja znam da ništa ne znam  Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #220 na: Srpanj 28, 2011, 07:40:50 »


svaka cast majstore na postu..sve si tocno reka.samo hopliti su izgubili na kraju,sjecas se ?  Grin
da, na kraju su izgubili, ali ja pisem o vremenima kad su oni bili najjaci Grin
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #221 na: Srpanj 28, 2011, 08:23:24 »

....ma kakvi husari.......bebice su to bile.......a dunkan....kao dunkan.....da nije bilo kamatice.......i on bi bio rješen....al šta je tu je...........kakvo vrime...takvi i ljudi......( pozz warlocku...dambi....koga sam ono još.....a i prindlu....steta kaj ga nisam prije dambe rjesio ( brzopletost)......al rekoh posto mi se neda više igrat......da ga olaksam malo.......... Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #222 na: Srpanj 28, 2011, 08:57:39 »

....ma kakvi husari.......bebice su to bile.......a dunkan....kao dunkan.....da nije bilo kamatice.......i on bi bio rješen....al šta je tu je...........kakvo vrime...takvi i ljudi......( pozz warlocku...dambi....koga sam ono još.....a i prindlu....steta kaj ga nisam prije dambe rjesio ( brzopletost)......al rekoh posto mi se neda više igrat......da ga olaksam malo.......... Wink
o vidi,kaj ne spomenes zabijanje u moju koloniju,koliko ono napada 6? Tongue
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #223 na: Srpanj 28, 2011, 09:00:01 »

......macoooo....citaj malo.........rekao sam dok sam ja igrao................ Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #224 na: Srpanj 28, 2011, 09:02:14 »

Kao prvo ja tonyanta ni ne poznajem, ti si opasno na drogama Dunkane a znas po cemu zakljucujem jer si jednom posalo poruku ANUBISU   " zar sam ja postal paranoican da su svi ANUBISI"  sjeti se te poruke a ovaj drugi dio ja sam rekao ovako majstore pojedincima njih par priustiti cu igru kakvu su priustili meni i nista vise, zato Dunkane ja stvarno neznam o cemu ti ili ti je smucika dala malo Hasisa pa ste se skupa napusli,sory...

nemoj okolo govorit da imam svi ce me prosit!!!
Evidentirano
 Str: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!