Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 03:02:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28513 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #15 na: Srpanj 27, 2011, 08:53:57 »

na cemu si daj i nama malo!!!
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #16 na: Srpanj 27, 2011, 08:58:21 »

zar se nisi porodila, to je stetno za tebe, sory..... dao bi ti ali nemoze...  Tongue Grin
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #17 na: Srpanj 27, 2011, 09:03:42 »

ako je štetno za mene onda si stvarno na teškim stvarima  Cheesy
ugl, kaj nije autor teme upravo taj koji je sjedio na dvije stolice
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #18 na: Srpanj 27, 2011, 09:06:49 »

ja neznam ko je autor ja sam samo sporedna uloga u svemu heheheh, a copoola ili spilberg nemam pojma ko je jer nevidim hehehe,oces i ti malo ovoga sta ja uzimam hhehehe.... hy hy bybe by by...
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #19 na: Srpanj 27, 2011, 09:09:53 »

volim dobre i poucne tekstove procitati i ovaj dole sto cu objaviti je djelo mog prijatelja iz saveza:


Tesko je vise naci prave rijeci za nastalu situaciju, igram ovu igru 3 godine poznajem je i duze nisam najiskusniji ali nesto i znam ili samo zastupam svoj stav

imate par stotina k bodova, kad dodete s posla i rucate ili ako na tv nema nista spojite se na imperiju nakon nekoliko dana zapisete na papiric onih 10-15 likova koji su vas napali dok vas nije bilo i sanjate osvetu, zbrojite sta imate od vojske izaberete jednog od stotine igraca opljackate ga nesto izgradite i idete sretni spavat

iz znatizelje malo gledate te top igrace i saveze i kao svatko pozelite se natjecati i biti top igrac, ulovite pocetak ere prikljuci vam se frend svatko udara neku svoju taktiku usporedujete se i rastete i dolazite u sam vrh i sta se desi
sve ono od cega ste mislili da ste pobjegli nadete ovdje: uvrede, psovke, prijetnje podmetanja, krade, licemjerstvo...

ali kad zbrojite malo stvari po kojem uzoru je i napravljena igra i da ju igraju vecinom mladi pa cak i dobra kolicina premladih ljudi da ne kazem djece koja ti jos  Lips Sealed u mater i prijete nemaju pojma o biti igre nije ni cudo sto imamo ovakvih situacija

pisem kako mi dode malo sam to sve izfilozofirao, mozda sto sam pomalo idealist kako vani tako i u ovim svjetovima

sta sam htio reci nije problem igrati, graditi, istrazivati nego se boriti protiv svih tih prevara, dvolicnosti i ostalih  Lips Sealed, da budemo na cisto nisam ja majka tereza ni najpametniji normalno da popizdite kad vam netko diktira koga smijete imati za prijatelje a koga ne i jos vas za to ide kaznjavat djeliti pravdu... igrati se Boga ovdja

 pa u samom vrhu smo i ovo samo imponira toliko neprijatelja,.. kao da smo svi smrtne grijehe ucinili


uglavnom ja cu nastojati u svojim mogucnostima i sposobnostima savez braniti od svih "neprijatelja" ....ako odigrate partiju saha sa prijateljem i izgubite da li ustanete i nasamarate ga ili mu stisnete ruku i radujete se iducoj partiji, to je meni "neprijatelj" ...prijatelj s druge strane stola s kojim uvijek mogu odigrati novu partiju peace my brothers  *rose*



ja se vraćam na poćetak ove teme jer mi se jako sviđa ovo razmišljanje , i drago mi je da netko razmišlja ko ja ....  ;D

i bilo bi lipo da se ovde u nastavku teme prića o prijateljstvima stećenim na imperiji a ne opet prepucavanja ko je bolji , jaći , veći .. i ko kuje urote..... *heart* *heart* *heart*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #20 na: Srpanj 27, 2011, 09:10:29 »

necemo o husarima kakvo oni imaju postenje jer sam sada zokyy-u napisao u pp sve sto mislim o vama i kakvo vam se postenje a ima toga jos
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 27, 2011, 09:17:35 »

nije tebi lako.... *freak*

Sve je to lijepo i bajno,krasno. Ne možete si tu biti dobro sa svima,jednostavno ne možete,a prijateljstva ofkors ima i bilo bi lijepo pisati o tom za promjenu.
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #22 na: Srpanj 27, 2011, 09:17:50 »

evo tony ja cu ti javno odgovoriti...trazio si da se vratis u husare kada smo poceli napade,i odbijen si sa razlogom sto si podrzao agu i njegovu misiju prijateljskog porobljavanja KoHa,a nemoram ti reci kako si u masovnima u pentagramu hvalio agu itd,a iza ledja zelis prijeci u savez koji ga napada,to je tvoje postenje,prozivate valsimota,a covjek je otvorenop rekao da nece napast husare,jer smo se drzali dogovora,i BILI  POSTENI...a ti koji si dosao iz husara da se oporavis podrzis akciju koja steti nama,i jos molis da te se primi nazad,..pa tako nemoj o postenju
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #23 na: Srpanj 27, 2011, 09:24:25 »

ni ne očekujem da sam dobra sa svima ..i ne želim ni bit dobra sa svima .. ali ovde sam upoznala dosta krasnih ljudi ... *beer*
 

..a onaj ko ne vjeruje sebi ne vjeruje ni drugima.... *rose*
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #24 na: Srpanj 27, 2011, 09:28:41 »

ni ne očekujem da sam dobra sa svima ..i ne želim ni bit dobra sa svima .. ali ovde sam upoznala dosta krasnih ljudi ... *beer*
 

..a onaj ko ne vjeruje sebi ne vjeruje ni drugima.... *rose*

u pravu si...siguran sam je svatko upoznao neke super ljude,i nemoze svatko svakog postovat,ali se netreba i optuzivat druge jer si nemos pomoc kuzis..valja igrat i druzit se
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #25 na: Srpanj 27, 2011, 09:39:13 »

pa da,eto ja odmah kazem kak sam dosla u husare sam upoznala pravu ekipu  *friends*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 27, 2011, 09:43:17 »

 ;D  super... drago mi je da je tako .. pa pozdravi onda svoju ekipu  *heart*

i moja ekipa je savršena  *friends*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #27 na: Srpanj 27, 2011, 10:13:04 »

od moje nema bolje Tongue
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #28 na: Srpanj 27, 2011, 11:10:37 »

nevoli tu niko nikoga,a varali bi svi da znate kako
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #29 na: Srpanj 27, 2011, 11:23:32 »

da smucika fkt si upoznala pravu ekipu prvo ste ti i aresenal proveli  pola ere igrajuci  u templarima i druzili se s ljudima i onda ste odjednom vidi CUDA  presli u SUPARNICKI TABOR (husari ) bravo Wink  tolko o  okretanju  LEDJA ... hmmmm  ti si stvarno postena   ... i da sve sto znas naucila si u templarim prenjela si u husare  i sad ste pametni i znate igrati.....


 i znas jako je lako igrati kad imate racun od 6M poena koji je daleko ispred svih ostalih a zasto zbog bugova koje je iskoristio   ... i to je postenej zar ne? koristiti nedopustena sredstva jer si imao mogucnost .. isto tako kad udjes u banku imas mogucnost da uzmes novce koji nisu  tvoji no pitanje je dali je to posteno!!!!!!!

 naravno zanjekat cete to ali da vas pitam kako je moguce da  ekonomske ljestvice rastu linearno  od 1 poena pa do 3m poena a onda odjednom  skok na 6m poena sta nas 3-5k igraca neznamo a da zna dunkan??? a da VARATI !!!!!!!!  ajoj zaboravio sam husari su najbolji i najposteniji savez koji postoji !!!!

 ja se nadam da  ste vi husari dovoljno  pametni da znate iscitati sarkazam ... hvala i bez uvrede  samo izlazem cinjenice


e da i ne samo da ste 2x ili 3x ili 5x jaci od ostalih saveza nego trebate sve ostale saveze da budu uz vas kako  bi se vi mogli dizati i kasnije kad vam dojadi napadati .. .. svaka cast   vi ste posteni, iskreni,dobri , sirite ljubav, sijete spije u druge saveze, prelazite iz saveza u savez radi dobitka a ne zbog lojalnost  prema  ljudima iz bivsih saveza .. da vama je uistinu cilj imati prijatelje oko sebe a neprjatelje kad vam se sprdne Grin
« Zadnja izmjena: Srpanj 27, 2011, 11:48:32 od jodla ihoo » Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!