Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 12:49:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ratovi i banovi  (Posjeta: 438 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
medvjed2
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 44



Profil
« na: Lipanj 22, 2009, 01:26:43 »

savez moga prijatelja je u ratu. savez protiv kojega ratuje ima mirovne ugovore sa drugim savezima. gubi li savez bodove osvojene u ratu ako ga napadne saveznik protivnčkog saveza, ili je to bilo zato što su neki igrači otišli na odmor? jer frend mi kaže da je puno njihovih protivnika dobilo  ban jer su imali pomoć jakih saveza. zanima me još je li to kažnjivo jer logično bi bilo da saveznici pomognu saveznicima. malo sam postavio komplicirano  *xxx* pitanje, ali prijatelj mi je to tako objasnio.
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2009, 01:42:24 od medvjed2 » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 22, 2009, 01:54:21 »

Ban se ne dobiva zbog pomoći saveznika već ako netko ima više računa u raznim savezima pa pomaže drugim računima i savezima. Kazne su zbog toga jer igrači posjeduju više računa i rade ilegalne stvari s njima.
A bodove osvojene u ratu ne gubite na niti jedan način. Osim nakon što rat završi, pobjednik dobiva sve osvojene bodove a poraženi sam 1/4 osvojenih bodova.
Evidentirano

medvjed2
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 44



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 22, 2009, 01:56:54 »

sad mi je jasnije, hvala. meni je onda frend nešto krivo rekao. činilo mi se da za to što je netko pomogao saveznicima nema razloga da se dobije ban.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!