Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:41:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTNO  (Posjeta: 7898 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #45 na: Srpanj 23, 2009, 08:06:01 »

ma tiger, nije se moj post odnosio na tebe , nego na opstu situaciju do koje smo dosli. ovo sa mojim nikom je samo kap koja je prelila casu. da sam kriva za nesto, nisam. nisam ni na croatiji varala, a kamo li na r 78 gde sam vodja saveza. ja znam da nisam , a neverovatno mi je da moram da cekam do sutra da mi se obijasni sta sam prekrsila. ne napadam admine , jer tebe, jer znam da nemas veze s tim, ali napascu one koji imaju veze s tim.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #46 na: Srpanj 23, 2009, 08:08:40 »

Nisam to shvatil kao napad na mene.  Cheesy Ne brini. Već pokušavam neke stvari pojasniti. Očito ću morati napraviti topic i postaviti ga na vrh stranice. Smiley
I ja bi najrađe da mogu znati razlog kad me pitate. Ali nažalost moram saznati od admina.
Evidentirano

emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #47 na: Srpanj 23, 2009, 11:44:41 »

ja cu biti budna posle ponoci, pa ako stigne odgovor nek mi se prosledi. hvala Angry
Evidentirano
bstard
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #48 na: Srpanj 26, 2009, 02:41:28 »

majko mila presvjetla, tebi nije potreban odvjetnik već dobar doktor oliti psihijatar. tužba? bože mili, pošto sam i ja blizak tome, mogu ti odmah napisati cifru za podizanje privatne tužbe + troškovi parničenja(plaćaš do kraja suđenja sve, i svoje i njegovo).... smo za tužbu moraš imati valjan razlog, tebi nitko ništa nije UKRAO, već si ti svojevoljno, bez prisile poslao SMS ili platio karticom određen broj kredita, tebe itko nje natjerao na to, nego si sam to platio, dakle SVOJOM VOLJOM, SVOJOM ODLUKOM, dakle sve ide preko treće strane, stoga tuži tcom, vip, tele2 jer oni omogućavaju taj bro Lips Sealed  dakle zero points. da bi imao materijala za tužbu, taj novac bio morao biti ukraden tebi, a nije, jer si ti dobio kredite, dakle sve po redu i zakonu, krediti su sjeli, noav je potrošen na ono što je trebalo, a kasniji ban nema veze s time. tvoju tužbu polomi student prve godine. ok dosta o tužbi, malo sada o "nevin sam".

kako sam i sam administrator jednog većeg foruma, znam za ovakve situacije,  nikada ali doslovno NIKADA ljudi koji su banirani nisu krivi, možda jedan od 100 kaže "ok pogrješio sam,  Lips Sealed iga", 99% "pa nisam ništa napravio, imate nešto protiv mene".... onda kako imaš log pokažeš postove tipa "srbe na vrbe", "mater ti  Lips Sealed ", "smeće to i to", "zaklati ću te kada te nađem"..... onda zašute pa kažu da su bili isprovocirani, i da zašto drugi žive a oni su samo kažnjeni. i uvjereni su da se radi samo kontra njih, a ostale se pušta.
e sada, na ovakvim mjestima ima tisuće ,desetine tisuća ljudi, i radi čega, realno, bi ikoga smetala jedna osoba da je ide zatirati kao hrušta? recimo korisnik "kresimir", koja je funkcija zatirati samotuosobu, a recimo osobu "bonapetit" ostaviti na miru, ono tko ste vi toliko bitni u ovome svijetu, igri, forumu da bi itko se bavio vama, samo vama, i živio da vam napakosti? To se inače u stručnim krugovima zove paranoja. Paranoja je psihoza za koju su karakteristične bolesne ideje veličine i proganjanja, dok je inteligencija osobe očuvana.   Kako sam se susreo s hrpom takvih likova tijekom administriranja, ovo je više nego jasno. Uvijek su oni meta proganjanja, ugnjetavanja, i samo radi nepoznatog razloga se njih gazi.
E sada, ako mi netko od "progonjenih" odgovori na pitanje "ZAŠTO bi itkona ovome svijetu baš njih uzeo na pik iz čista mira?" od mene ima što želi. Ali argumentiran odgovor.
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #49 na: Srpanj 26, 2009, 02:50:16 »

 *bravo* *bravo* svaka cast jako ljepo odgovoreno ali kresimira smo vec rijesili (barem mislim da jesmo  Cheesy) Tiger evo mozda bis imo pomocnika na forumu  Grin
Evidentirano

KenParker
Private
*

Karma: +4/-5
Offline Offline

Postova: 13



Profil Email
« Odgovor #50 na: Rujan 23, 2009, 08:35:39 »

E i sta je na kraju bilo sa Kresimirom i tuzbom?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #51 na: Rujan 23, 2009, 09:54:07 »

zapela na ustavnom sudu.  Cool a mislim da će uskoro i zastara.  Grin
Evidentirano

ronhill
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #52 na: Prosinac 06, 2009, 08:58:43 »

koja ste vi djeca  :Smiley ja to rijesavam  šakama meni je šaka zakon i red ....... *black_eye*
Evidentirano
konzerva
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #53 na: Prosinac 20, 2009, 06:31:15 »

koji je to lik  Grin ...

Radi u državnoj službi, igra igrice na poslu na službenom računalu (barem je tako napisao, jer zbog zaštite, na poslu mu konstantno mjenjaju IP adrese).
Kaže da je za to šta radi premalo plačen   *xxx* , a tko njega plača??? Naravno mi koji radimo po cijele dane da bi platili svu silu poreza!!!
Onda ga se uhvati kako vara, a mislio je da je to nemoguče i odmah je postao bahat kao i svi državni činovnici....  *guns*

ma daj frajeru na baterije  *suicide*  *suicide* , baterije će ti se uskoro istrošit pa ćeš i dalje biti nitko i ništa....  Tongue
Evidentirano

only God can judge me
jaki1
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #54 na: Siječanj 15, 2010, 04:35:47 »

KAko sam se ja nasmijao svemu ovome.Ma Pervan je mali cvrcak za onog Kresimira Grin.Samo bih volio da kaze gdje radi taj grdi pravnik,cisto da znam.Brijem da bi sigurno izgubio svaku parnicu,pa da ne bacam bezveze novce. Shocked Pisem ovo i umirem od smijeha Grin i ne vjerujem da postoje takvi likovi Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2010, 04:59:14 od Mocnik » Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #55 na: Siječanj 15, 2010, 01:49:03 »

pa ako cujes za pravnika po imenu Kresimir......BJEZI OD NJEGAAAAAAAAA.....hahaha salim se naravno
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #56 na: Siječanj 18, 2010, 04:35:31 »

pa sam je reko da ce kresat mir, bjeziiiiiii xD  Grin Grin Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!