Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 02:00:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: multiaccountig na forumu II  (Posjeta: 792 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Lipanj 18, 2011, 03:57:00 »

ne mozes vjerovati, da bi dobio odgovor na jedno pitanje moram 10 tema otvoriti  *crazy* *crazy* *crazy*. da sam zavrsio sam bih je zatvorio  Embarrassed
Nastavak od tigera iz prethodnog broja  Grin Grin
Citat:
http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=117.0

Ako je banan bez razloga, onda moraš dati korisničko ime, a ne "banan je bez razloga, pa račun je kreiran tad... pa se igramo igre pogađanja tko je on..."

Tahuti je račun koji si koristio dok si imao ban, ali je 99% tvoj račun.
 Odgovor i sljedece pitanje:
ljepo je od tebe sto si s nama podjelio ova pravila gore. ja ipak mislim da si ti kao vodeci covjek foruma njih davno trebao istaknuti da ih ljudi procitaju i prevesti ih,tako da se zna sto ljudi smiju , a sto ne.
Nisam davao nikakvo ime jer nisam bio upoznat s pravilima ,  a i nisam imao dopustenje od korisnika
Sad mozemo o tome. racun jest tahuti i nije moj racun (prilozi 99% dokaza za tu tvrdnju). Priznajem , a to je evidentno iz povjesti foruma da sam taj racun posudio prije 9 mjeseci kad si me banao zato sto sam na forum stavio sliku kiklopovih provincija u obliku svastike. tada sam posudio i pisao tjedan dana s njime i ni prije ni poslije ga nisam koristio. ako je to bilo kaznjivo, onda je vec tada trebao dobiti ban, kao jos 4-6 clanova koji umaju dvostruke racune, a ti to sigurno vidis i znas, pa ipak nisu banirani. ako je on imao jos neki drugi acc, za to ne odgovaram. za ovog bana bio mi je potpuno blokiran forum i nisam mogao pristupiti ni kao gost, a ne kao korisnik. tako da nisam niti kreirao novi, a niti sam se koristio tudjim racunima (a znam i mogu uci na njih dosta). zato mu ljepo odblokiraj racun i dogovori se s njime oko tih problema, a ne da ja izigravam posrednika. Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Lipanj 20, 2011, 10:23:04 »

IIIIIIIIII  Huh? Huh? hoce li tko odgovoriti, ha Shocked
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 21, 2011, 12:27:53 »

manje farmanja a vise ratovanja pa neces imati vremena za forum  i nece biti bana daj ne davi po forumu Grin placaj krede i tiho ako vec nisi naucio kako to ide u ovoj igri Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 21, 2011, 12:20:22 »

1. Tahuti uopće nije blokiran.
2. Imate podudaranje po ip-u, račun je korišten da bi ti pisao s njega kad si dobio ban, mail računa je horus@windowslive.com, koristite istu uslugu spajanja na net... treba još nešto da je račun tvoj.
3. Uvijek tražiš zrno pšenice da bi mogao započeti, nastaviti... temu i da se možda netko uključi pa da krenu opet uvrede, provokacije, a onda se možeš odmaknuti i uživati u tome... ima čak i službeno ime za to na forumima, i vjeruj mi, nije poželjno na forumima.
4. Da, ostavi sam mnogima druge račune ako s njima nisu nastavili isto raditi kao sa glavnima. Ali ako sa drugim računom nastavi isto i opomene ne pale, onda ga banam.
5. Evo, zaključaj si temu onda sam. Smiley
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 21, 2011, 01:20:29 »

ček nemoj još, moram i ja nešto reć, ja nemam drugi račun na ovom forumu , mislim, ako vas to zanima Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Lipanj 21, 2011, 03:15:51 »

evo zakljucavam. samo jos da kazem : prevedi pravila foruma i objavi ih tako da ih svi mozemo razumjeti i pridrzavati ih se Smiley
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 21, 2011, 03:46:34 »

evo zakljucavam. samo jos da kazem : prevedi pravila foruma i objavi ih tako da ih svi mozemo razumjeti i pridrzavati ih se Smiley
Ok. Ovaj tjedan će biti prevedena.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Srpanj 20, 2011, 11:21:43 »

Ok. Ovaj tjedan će biti prevedena.
nigdje da nadjem taj prijevod ;D
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 21, 2011, 07:37:29 »

nigdje da nadjem taj prijevod ;D
Misliš ovo?
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2067.0
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!