Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 05:29:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Expres farmanje  (Posjeta: 3559 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Srpanj 06, 2011, 07:17:53 »

Taman kad čovjek pomisli da je sve naučio o imperiji, Bugari nas iznenade i stave stvari za koje nismo ni znali.
Tako ja živeći u neznanju završim gradnju sveučilišta level 35 i nakon gradnje me dočeka poruka: Novi tip građevine omogućen.
Odem u građevine i tamo zateknem u vojnim građevinama Radionica specijalnih strojeva.
Izgradim je i evo nove poruke: Novi tip jedinica omogućen.
Pronjuškam po jedinicama ( inače ja sam nomad ) i pronađem jedinicu Prenosivi ovan.
Košta koliko i trbuše, a ima 20% manji napad od ovna!!?
Ali bez obzira na to napravim 20 komada i pošaljem u napad. Isti klinac ko i obični došli do utvrde srušili je vratili se ništa posebno. Ali onda mi proradi mozak i pošaljem na utvrdu 3, samo njih i konjicu.
I pogodite što? Putuju brzinom konjice, valjda se rasklope, konjica ih prenese do utvrde, tamo ih sklope, probiju utvrdu i opet nazad brzinom konjice.
Vjerujem da Dankan to ima već mjesec dana, inače kako bi napravio onolike napade.
Ali nema veze sada i ja krećem u supermunjevito farmanje. Farme čuvajte se, dolazi superfarmer...
 Grin Grin Grin
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 06, 2011, 07:21:51 »

...ja bi 1000 komada molim....placam avansom..... Grin Tongue Cheesy
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #2 na: Srpanj 06, 2011, 07:24:06 »

znam za to al sad ce i misevi brzinski do sveucilista 35 doci Grin Grin Grin  a ti se moras izlajati  Cry 
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Srpanj 06, 2011, 09:15:19 »

Taman kad čovjek pomisli da je sve naučio o imperiji, Bugari nas iznenade i stave stvari za koje nismo ni znali.
Tako ja živeći u neznanju završim gradnju sveučilišta level 35 i nakon gradnje me dočeka poruka: Novi tip građevine omogućen.
Odem u građevine i tamo zateknem u vojnim građevinama Radionica specijalnih strojeva.
Izgradim je i evo nove poruke: Novi tip jedinica omogućen.
Pronjuškam po jedinicama ( inače ja sam nomad ) i pronađem jedinicu Prenosivi ovan.
Košta koliko i trbuše, a ima 20% manji napad od ovna!!?
Ali bez obzira na to napravim 20 komada i pošaljem u napad. Isti klinac ko i obični došli do utvrde srušili je vratili se ništa posebno. Ali onda mi proradi mozak i pošaljem na utvrdu 3, samo njih i konjicu.
I pogodite što? Putuju brzinom konjice, valjda se rasklope, konjica ih prenese do utvrde, tamo ih sklope, probiju utvrdu i opet nazad brzinom konjice.
Vjerujem da Dankan to ima već mjesec dana, inače kako bi napravio onolike napade.
Ali nema veze sada i ja krećem u supermunjevito farmanje. Farme čuvajte se, dolazi superfarmer...
 Grin Grin Grin

Care svaka cast inace ,ima i opcija ona ako imaš obitelj , ženu dijete,brižan otac nemaš vremena za imperiju ali imas opciju automatsko slanje vojske na goldove nisi znao to?? pa to je novina koju su uveli, jer ljudima sa obavezama pomaze napade na goldove ali to je kada napravis tek vojnu akademiju 15 onda  se otvara u lijevom kutu  opcija "memory automatic gold send " opcija i eto upises od kada do kada te nema i od tada se automatski salju napadi.... pa dok ne dodjes.. super stvar,cak i vrsi kalkulaciju potrebnih jedinica i broj kola koje trebaju da ispraznis gold..
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 08, 2011, 07:28:42 »

Care svaka cast inace ,ima i opcija ona ako imaš obitelj , ženu dijete,brižan otac nemaš vremena za imperiju ali imas opciju automatsko slanje vojske na goldove nisi znao to?? pa to je novina koju su uveli, jer ljudima sa obavezama pomaze napade na goldove ali to je kada napravis tek vojnu akademiju 15 onda  se otvara u lijevom kutu  opcija "memory automatic gold send " opcija i eto upises od kada do kada te nema i od tada se automatski salju napadi.... pa dok ne dodjes.. super stvar,cak i vrsi kalkulaciju potrebnih jedinica i broj kola koje trebaju da ispraznis gold..

koliko to košta u dijamantima?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Srpanj 08, 2011, 08:07:28 »

EVO ZAVRSILA MI VOJNA AKADEMIJA 15,  dijamantima kupujes tu opciju ili resursima, ja recimo samo pospijam goldove on sam uzima vrijednost kalkulira jedinice  koje salje i kola i tako se vrti u krug sve dok nemoras na off, onda stisnem ikonu koju dobijes iznad te u obliku zmaja zlatnog, ta ikona bira potencijalne mete za 6 sati ofaa ti samo moras ukucati vrIjeme koliko te nece biti, ako zelis da napadnes aktivnog igrača onda ikona zmaja riga vatru a kada zelis gold za off onda pije vodu jel je zedan,tako su animirali.
Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 09, 2011, 12:28:19 »

EVO ZAVRSILA MI VOJNA AKADEMIJA 15,  dijamantima kupujes tu opciju ili resursima, ja recimo samo pospijam goldove on sam uzima vrijednost kalkulira jedinice  koje salje i kola i tako se vrti u krug sve dok nemoras na off, onda stisnem ikonu koju dobijes iznad te u obliku zmaja zlatnog, ta ikona bira potencijalne mete za 6 sati ofaa ti samo moras ukucati vrIjeme koliko te nece biti, ako zelis da napadnes aktivnog igrača onda ikona zmaja riga vatru a kada zelis gold za off onda pije vodu jel je zedan,tako su animirali.

Loooool

Dobar dobar  Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Srpanj 09, 2011, 12:38:17 »

Nije to sve, novina koju sam skuzio prije koju minutu nakon sto su udarili na glod a on je bio prazan sta se desilo,ponudili mi "opciji sms sistem alert" platis 20 dijamanta tu opciju i onda dobijes na mob poruku da nisi nista uzeo i sljedi poruka preusmjeri napad, zato pazite napad dok ste na offuu moze se preusmjeriti jer program radi na principu nekakog semafora ni sam ne kuzim kako ali on trazi susjedan prvi slobodan gold sa puno resursa i tako se kuci vracate uvijek puni kao brod i koliko god veliku vojsku imali i potrosnju on nadje neki gold sa punooo resa i ne vraca se kuci prazan. Znaci isplativo je jako doci sve u svemu do vojne akademije 15. Puno ikona ,puno opcija sve blijesti na ekranu od raznoraznih opcija ...Zakljucak: nakon vojne akademije 15 ste robocop imperije hihiihih....  Grin
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #8 na: Srpanj 09, 2011, 01:25:31 »

tj. zakljucak uskoro  neces morati uopce igrati imepriju fino uplatis 5 dijamanata i neki  kinez ce igrati umjesto tebe  tj. tak dugo dok ti ne razvije ekonomiju  i vojsku da mozes sam igrati a kad ti dosadi onda fino  opet uplatis 5 dijamanata   i opet neki  kinez igra dok ti ne iskljucis tu opciju...... bas me interesira  koja ce sljedeca pogodnost biti na placanje .......
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #9 na: Srpanj 09, 2011, 02:47:46 »

tj. zakljucak uskoro  neces morati uopce igrati imepriju fino uplatis 5 dijamanata i neki  kinez ce igrati umjesto tebe  tj. tak dugo dok ti ne razvije ekonomiju  i vojsku da mozes sam igrati a kad ti dosadi onda fino  opet uplatis 5 dijamanata   i opet neki  kinez igra dok ti ne iskljucis tu opciju...... bas me interesira  koja ce sljedeca pogodnost biti na placanje .......
i onda će se taj netko bahatit kako je veliki igrač --- di je ona igra mačke i miša od prije par godina ,to je bila imperija!!!! sve u svemu žalosno ,zato ću ja jednostavno reć zbogom imperija a vama ostalima želim puno uplaćenih kredita i puno umjetnog zadovoljstva ,došla su neka druga vremena i treba nać drugi način zabave npr, jedna mlada ljubavnica sigurno će me manje koštat od imperije a sigurno će mi pružit više zadovoljstva hahaha Grin Cheesy Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Srpanj 09, 2011, 03:01:19 »

da al ona kako dođe tako i ode a imperia traje... i traje  Cheesy
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #11 na: Srpanj 09, 2011, 03:15:45 »

heheh igore tako je....imperia  kad se vratiš kući,a kasniš i malo popit ne galami na tebe...kad hoćeš ići negdje, samo pošalješ vojsku..,a di ćeš ljubavnicu poslat??? jedino u onu stvar Embarrassed. uglavnom se nežali na ništa...osim katkad malo koju porukicu kreda poslat...to košta,ali šta ne košta danas? Tongue
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #12 na: Srpanj 09, 2011, 02:52:14 »

Zato trebate spojit ugodno sa korisnim i naci imperijalisticu heheeh,saljete vojsku zajedno sexate se zajedno dok igrate imperiju hahahahah i imate sve u 3 u 1,   rat ,sex,ljubav
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #13 na: Srpanj 09, 2011, 03:53:58 »

i onda će se taj netko bahatit kako je veliki igrač --- di je ona igra mačke i miša od prije par godina ,to je bila imperija!!!! sve u svemu žalosno ,zato ću ja jednostavno reć zbogom imperija a vama ostalima želim puno uplaćenih kredita i puno umjetnog zadovoljstva ,došla su neka druga vremena i treba nać drugi način zabave npr, jedna mlada ljubavnica sigurno će me manje koštat od imperije a sigurno će mi pružit više zadovoljstva hahaha Grin Cheesy Grin
i ja sam odustao u svim svjetovima zbogom imperija ako tko hoce acc za svjetsko prvenstvo neka se javi meni darujem ga
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #14 na: Srpanj 09, 2011, 11:35:19 »

i ja sam odustao u svim svjetovima zbogom imperija ako tko hoce acc za svjetsko prvenstvo neka se javi meni darujem ga
otišao čovjek tražit ljubavnicu e nek mu je sa srećom  Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!