Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 07:44:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nek' i susjedu crkne krava  (Posjeta: 2366 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
driver62
Gost
« Odgovor #15 na: Srpanj 13, 2011, 10:49:07 »

zdravko nisi u pravu  *WRITE*  Smiley cehovi i premijum utječu isto na poredak igrača  Smiley svaki ceh daje neki bonus na nešto a to znaći više resa  Smiley premium znaći jako puno jer možeš pokrenuti po četri građevine i istraživanja te se pokrene samo a to znaći da ništa ne stoji dok te nema  Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Srpanj 13, 2011, 03:30:08 »

zdravko nisi u pravu  *WRITE*  Smiley cehovi i premijum utječu isto na poredak igrača  Smiley svaki ceh daje neki bonus na nešto a to znaći više resa  Smiley premium znaći jako puno jer možeš pokrenuti po četri građevine i istraživanja te se pokrene samo a to znaći da ništa ne stoji dok te nema  Smiley
znam sto znace cehovi i premijum Wink ali oni ne utjecu direktno na poredak. otvori paket paladina ili sl. i automatski ti skacu bodovi ( i to nepravedno. onaj tko ima vise bodova dobit ce u paketu vise vojinka i vise ce mu skociti bodovi). a ceh je ceh isto vrijeme dobije onaj od tisucu i onaj od milijun bodova. a do njegovog je znanja kako ce ga iskoristiti i koliko ce vise bodova dobiti. sto se premijuma tice, u v5 je bilo kakva ozbiljnija igra nemoguca bez premijuma , tako da to ne bih ni komentirao  Smiley
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #17 na: Srpanj 13, 2011, 10:11:24 »

 Smiley u pitanju je početak kraj se zna uvijek pobijeđuju oni što najbolje znaju igrati  Smiley
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #18 na: Srpanj 13, 2011, 10:30:51 »

znam sto znace cehovi i premijum Wink ali oni ne utjecu direktno na poredak. otvori paket paladina ili sl. i automatski ti skacu bodovi ( i to nepravedno. onaj tko ima vise bodova dobit ce u paketu vise vojinka i vise ce mu skociti bodovi). a ceh je ceh isto vrijeme dobije onaj od tisucu i onaj od milijun bodova. a do njegovog je znanja kako ce ga iskoristiti i koliko ce vise bodova dobiti. sto se premijuma tice, u v5 je bilo kakva ozbiljnija igra nemoguca bez premijuma , tako da to ne bih ni komentirao  Smiley
stoji ovo dolje navedeno ali cehovi direktno utječu također, recimo to nepravedno, kako si ti rekao. jer zanatski će ceh igraču od 50k bodova dati puuuuno manji profit nego onom od 5M. naravno jer ovaj od 5M više proizvodi. isto je i s poklonima, ne možeš očekivati da kad uzmeš 10h resa ti i neko sa duplo ekonomskih(i ekonomije da izbjegnem pametovanja kako ekonomski mogu biti i u vojsci) da ćete isto dobiti. šema sa poklonima je da možeš maximalno primiti u resursima 40h proizvodnje i u vojsci isto, ovisno o proizvodnji a ne samim ekonomskim bodovima. tak da je sve proporcionalno dodijeljeno. e sad, koliko je to sve fer, zanimljivo ili ne sa kreditima ili bez to je druga priča.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Srpanj 13, 2011, 10:38:09 »

Smiley u pitanju je početak kraj se zna uvijek pobijeđuju oni što najbolje znaju igrati  Smiley
nisi u pravu. pobjeđuju oni koji sve uplacuju.evo u tijeku su kvalifikacije. nek se javi tko nije potrosio ni dijamanta, a medju prvih 30 je.
neki dan meni ide napad za 5 sati , a utvrda 8 gotova za 13. a bez nje ne dobivam bitku   Angry  i sto sad  Huh? svemocnom bogu pala mana s neba i za 18 kredita se utvrda trenutno sagradila *crazy* i nomadi popusili ispod utvrde *WASSUP*
jel to moje znanje? ne to su kune iz mog novcanika Cool i zato mi se v5 gadi do srzi , jer to vise nije igra nego vabilova.
PS: vidim uveli jos 2 nova ceha. sad ih ima 7  Grin Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Srpanj 13, 2011, 11:01:53 »

nek se javi tko nije potrosio ni dijamanta, a medju prvih 30 je.
držim 18. mjesto trenutno Wink
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #21 na: Srpanj 13, 2011, 11:14:33 »

ma ovo je cista otimacina  navlakusa daj ovo daj ono al nista nema badava  pa gledam  kad se ne bobam sa 10 sati stagniram ili padam u poredku mos poslat napada vise nego igor ali nije dosta  daj pare i eto ti rasta Huh? jednostavno bljak
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Srpanj 13, 2011, 11:16:49 »

uglavnom , da ne duljim vise ovdje. kad krenu sljedeci pokloni, neka mi svi moji protivnici salju darove, pa ma kakvi oni bili Tongue Tongue
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #23 na: Srpanj 14, 2011, 12:43:42 »

nisi u pravu. pobjeđuju oni koji sve uplacuju.evo u tijeku su kvalifikacije. nek se javi tko nije potrosio ni dijamanta, a medju prvih 30 je.
neki dan meni ide napad za 5 sati , a utvrda 8 gotova za 13. a bez nje ne dobivam bitku   Angry  i sto sad  Huh? svemocnom bogu pala mana s neba i za 18 kredita se utvrda trenutno sagradila *crazy* i nomadi popusili ispod utvrde *WASSUP*
jel to moje znanje? ne to su kune iz mog novcanika Cool i zato mi se v5 gadi do srzi , jer to vise nije igra nego vabilova.
PS: vidim uveli jos 2 nova ceha. sad ih ima 7  Grin Grin

cekaj kako si mogao završit utvrdu ak je na tebe išao napad ?? neigram svjetsko prvenstvo ali znam da dok si pod napadom nemožeš trenutno izgradit građevinu..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #24 na: Srpanj 14, 2011, 12:49:20 »

cekaj kako si mogao završit utvrdu ak je na tebe išao napad ?? neigram svjetsko prvenstvo ali znam da dok si pod napadom nemožeš trenutno izgradit građevinu..

pravo pitanje je a kad to na svijetskom nejde napad na tebe Grin
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #25 na: Srpanj 14, 2011, 04:47:45 »

hehe neigram pa neznam.. Grin Grin Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!