Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 09:05:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nestanak zlata II  (Posjeta: 1487 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Srpanj 04, 2011, 09:47:34 »

a brže li ste zaključali temu.....zlato i dalje nestaje u nenormalnim količinama,nestanak zlata je povezan sa povlačenjem vojske iz kolonije...možda bitno a možda i ne....možda kome pomogne jer se ulazi u minus ako ga nemate u velikoj količini
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 04, 2011, 09:58:49 »

to nije bug... od pocetka igre(jos u v4 verziji) ti je oduzeto zlato premjestanjem trupa iz prove u provu. samo sto premjestanje trupa od 10min izmedju prova kosta relativno malo, dok slanje u i iz kolonije kosta onoliko koliko ti je odrzavanje poslane vojske na putu. dakle ako imas 100k ljudi koji trose 1 po covjeku na sat, a put do kolonije je npr 3h, onda ce ti oduzet 300k zlata odmah kad ih posaljes. dobra stvar doduse je da dok oni putuju nema odrzavanja(jer ti je oduzeto odmah)
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 04, 2011, 10:03:19 »

hm,ja nisam slala vojsku nigdje pa sam ostala bez 4m zlata. a i da jesam poslala ne bi mi moglo uzeti toliko
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 04, 2011, 10:08:31 »

hm,ja nisam slala vojsku nigdje pa sam ostala bez 4m zlata. a i da jesam poslala ne bi mi moglo uzeti toliko

ja samo kazem kako je, a nznm sto je svakome osobno bilo... meni vojska papa oko 600k na sat i ja slucajno umjesto u prov 19 stisnuo C1.... puff ode 1,2M zlata... al drago mi je, sad pazim puno vise  Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Srpanj 04, 2011, 10:15:25 »

istu količinu vojske šaljem na save na puno duže....... nema šanse da mi potroše toliko koliko se uzima kada ih dižeš iz kolonije
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 04, 2011, 10:26:36 »

istu količinu vojske šaljem na save na puno duže....... nema šanse da mi potroše toliko koliko se uzima kada ih dižeš iz kolonije

gle ovako. imas 100k ljudi koji ti trose 1 na sat. to je 100k na sat. posaljes ih u koloniju na 6h puta i potrose ti 600k ODMAH. a ako ih posaljes na off negdje na neki gold onda ce ti trosit 100k svaki sat(ako uzmes da su ti prihodi npr 50k zlata na sat) onda ce ti trosit samo 50k sto je vizualno manje...
ali kod kolonija ce ti uzet zlato odmah, i 6h koliko ti putuje vojska ce ti bit odrzavanje na nuli... dakle opet na kraju svega, nakon 6h svejedno je sto si napravila opet ces imat isti iznos Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Srpanj 04, 2011, 10:30:41 »

kiki nisi u pravu.......ovo što si napisao je točno i stoji.....neču ti tu sada napisati broj moje vojske jer bi bilo poprilično glupo ali da mi vojska digne preko 4 milje zlata,uh,bilo bi dobro da je imam toliko......problem je očit i to nisam primjetila samo ja,bespredmetno je više raspravljati jer se i tako ništa neče ili nemože napraviti kao u milion drugih primjera,tebi *friends*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Srpanj 04, 2011, 11:47:37 »

a brže li ste zaključali temu.....zlato i dalje nestaje u nenormalnim količinama,nestanak zlata je povezan sa povlačenjem vojske iz kolonije...možda bitno a možda i ne....možda kome pomogne jer se ulazi u minus ako ga nemate u velikoj količini
Možeš meni poslati u privatnoj poruci koju vojsku imaš ili troškove održavanja. Udaljenost kolonije otprilike u vremenu... Korisničko ime i svijet i iz koje kolonije si opozvala vojsku da admini mogu provjeriti ako je ili nije u redu.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #8 na: Srpanj 04, 2011, 11:56:05 »

TO JE NORMALNO MOZE UZETI I 4 MIL ZLATA AKO JE KOLONIJA DALEKO za put u 1 smjeru ako imate vojske,nemojte se cuditi,to je normalno samo mi nije jasno kako to sada tek vidite ili uocavate... nema buga nikakvoga heheheh sto se tice toga a kolonija pa daleko je ta kolonija koliko vidim ,ta kolonija na bonus od 10 posto za odrzavanje vojske..ako se o njoj radi ... a vjerojatno se radi jel nebi imala tu koloniju da nemas vojske hihihi--  Kiss Grin
« Zadnja izmjena: Srpanj 04, 2011, 11:59:30 od ANUBIS » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Srpanj 05, 2011, 12:28:47 »

TO JE NORMALNO MOZE UZETI I 4 MIL ZLATA AKO JE KOLONIJA DALEKO za put u 1 smjeru ako imate vojske,nemojte se cuditi,to je normalno samo mi nije jasno kako to sada tek vidite ili uocavate... nema buga nikakvoga heheheh sto se tice toga a kolonija pa daleko je ta kolonija koliko vidim ,ta kolonija na bonus od 10 posto za odrzavanje vojske..ako se o njoj radi ... a vjerojatno se radi jel nebi imala tu koloniju da nemas vojske hihihi--  Kiss Grin
*hahaha* da vas nema trebalo bi vas izmisliti,tema može pod ključ,problem riješavam sa šefom,hvala na konstruktivnim savijetima,i dalje tvrdim,nešto opako ne štima *heart*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!