Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 02:33:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pojačanje napada  (Posjeta: 4119 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Srpanj 08, 2011, 06:19:44 »

meni je jučer pojačao 10% samo Cry danas nicam nista dobijo...više se ne radujem poklonu u hramu i bogovima,nego ovom bogeku koji silne rese (i) ili dijamante troši na mene...
Evidentirano

cukero
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #16 na: Srpanj 08, 2011, 09:56:49 »

i ja dobio pojačan sad moram vojsku raditi a neznam oču li uspjeti dovoljno napravidit do napada Cheesy
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Srpanj 08, 2011, 10:48:24 »

evo i meni je pojačao 15% samo cc šteta...sad ću morat pustit jedan porob Undecided što si bre takav???
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #18 na: Srpanj 08, 2011, 10:53:42 »

hehe meni nisu izdrzali i dali mi odma 20 posto ali su 3 puta morali stiskati heheheh da doju na 20 posto, moramo sutra napraviti onda svima isto hiihhi,pa ko kuda mili moji na sve 20 posto samnom skupa,uff 200 kuna bon ode hehehe za dijamante,kolko ih treba..
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #19 na: Srpanj 08, 2011, 10:59:52 »

osjećam se zapostavljeno, niko mi ni pojačal napad Sad (((((((((((((((((((((
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Srpanj 08, 2011, 11:00:27 »

od danas sam ja krivac za pojačane,izbacili ste me iz utrke za tim.......bolje vam je sa vragom imati posla nego sa ženskom......ekipo držite se čvrsto stražnjicom za stolicu,sve rese trošim na napade  Tongue   *friends*
ovaj post je bio samo iz razloga da se izda onaj tko vam plača.......postovi iza ovoga vam govore tko vas voli jako,ja vam baš nisam tako bogata da bi trošila lovu na dijamante i plačala da vas unesrečim.......ekipa ste iz snova *friends*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #21 na: Srpanj 08, 2011, 11:02:08 »

Znaci pojacava napade onaj ko je stavio prvo Horusu,Meni,tonyu i darth maulu, interesantno neko kome se ne svidja niti jedan od nas eto taj je hehe.. jer smo mi 1 dobili napade od svih nakon sto se moglo pojacati a onda su ostali dobivali od mene jel to ne krijem ja igram otvorenih karti i kazem kome sam stavio danas ali ovaj mudrijas suti ko je nama prvi postavljao cak na mene je morao 3 puta da dodje do 20 posto, a Jasminice sta fali imat ces kako kazes veci waricom zar ne?? zahvalit ces se na kraju kako kazes...  Kiss
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 11:05:41 od ANUBIS » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #22 na: Srpanj 08, 2011, 11:05:22 »

Sada sam stisnuo za pocetak  DARK888, royal0,hm idem vidjeti dalje kome cu hehe,idem kupiti dijamante hihiihih igramo se sada ...Ovaj royal0 ionako nema sta izgubiti kaad ima preko 160k izgubljenih vojnika tako da se on nemora sekirati jel nema vojske.. Grin

Hm ali taj koji se istiskao morao je srediti meni u 3 navrata pojacanje napada heeh,nije ni stedio vrijeme a vidim u turi samnom su bili Horus,Darth_maul,tonydubrav valjda ko je stiskao nama je odma stisnuo hehe, bas me zanima ko je to hihiihhi...
;D
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #23 na: Srpanj 08, 2011, 11:06:48 »

Pa Jasmina ja sam to rekao javno ja se ne skrivam kao stakor ko je stavio prvi nama,ti o loncima a glavni reziser se skriva hehehe.. Ti opet navaljujes na krive osobe ehhe, povezes 2 i 2 iz donjih postova i ima neka treca inkognito osoba kome smo Horus,ja, tony i darth maul na tapeti,   to je glavnii    Spilberg svega ili Copola kako hoces, ali je anonimus,to je veci problem od ovoga sta ti iznosis
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 11:09:03 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #24 na: Srpanj 08, 2011, 11:48:55 »

Mene vise brine di se Kerum skriva ...... sa onog posta... Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Srpanj 09, 2011, 12:02:51 »

malo smo se zezali i to je dobro,a sada bi ipak trebali biti malo ozbiljniji,ako tko želi pojačani lako se dogovorite međusobno,nemojte više smiještati jedni drugima,kako je horus u jednom postu napisao,nije važno biti prvi več uči u 30,budite ekipa kakve se neče sramiti nitko
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #26 na: Srpanj 09, 2011, 12:08:46 »

Imas pravo ti Jasmina ali cim ja dobijem a nije dogovoreno heheh sljedi i od mene tura ali onima koje ne poznajem hehehe,a ti Jasmina budi sretna imat ces waricoma kako kazes....  Cheesy  e da pa moras malo ovdje da te napadaju nemozes samo igrati i stacionirati i cekati kraj ere da bi bitke stvarala koje se pisu kao najace bitke, ovdje barem znas u koliko te napadaju hihihi... Ali nema veze moras malo i zestine uvesti da monotoniju razbijes koja se desava kroz 99 posto tvoje ere koju igras...
« Zadnja izmjena: Srpanj 09, 2011, 12:13:44 od ANUBIS » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #27 na: Srpanj 09, 2011, 12:21:41 »

ajme ljudi jel ovo moguce.totalna ludnica. kako ljepo punimo bugarima blagajnu. ja mislim da od svih nacija samo mi ovo radimo. kakve koristi od pojacanja napada bilo kome u prvih 20. pa mi smo se svi kvalificirali. u normalim zemljama pojacane napada salju oni od 30 do 40 mjesta na one od 25 do 30 , u nadi da ce ih istisnut i doci na njihovo mjesto i kvalificirati se. ali eto to smo mi i na SP nam nece trebat protivnik, poklacemo se sami,samo ako cemo moc slati napade unutar saveza , jedni na druge  Shocked Shocked
« Zadnja izmjena: Srpanj 09, 2011, 12:23:35 od Horus » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #28 na: Srpanj 09, 2011, 12:42:13 »

ajme ljudi jel ovo moguce.totalna ludnica. kako ljepo punimo bugarima blagajnu. ja mislim da od svih nacija samo mi ovo radimo. kakve koristi od pojacanja napada bilo kome u prvih 20. pa mi smo se svi kvalificirali. u normalim zemljama pojacane napada salju oni od 30 do 40 mjesta na one od 25 do 30 , u nadi da ce ih istisnut i doci na njihovo mjesto i kvalificirati se. ali eto to smo mi i na SP nam nece trebat protivnik, poklacemo se sami,samo ako cemo moc slati napade unutar saveza , jedni na druge  Shocked Shocked
konačno glas razuma *friends*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #29 na: Srpanj 09, 2011, 08:34:10 »

da i iznenađen sam  Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!