Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 11:09:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nestala tipka!  (Posjeta: 1144 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« na: Lipanj 09, 2009, 01:40:17 »

kad tražim igrače ima x2 pa x5 pa je bilo NAPUŠTENE PROVINCIJE pa x10!
kako da to vratim ili da to prijavim kao bug?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 09, 2009, 02:09:59 »

kad tražim igrače ima x2 pa x5 pa je bilo NAPUŠTENE PROVINCIJE pa x10!
kako da to vratim ili da to prijavim kao bug?
isteko ti je premium. samo premium igrači vide taj gumb napuštene provincije
Evidentirano

domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 09, 2009, 03:08:38 »

a da! pa to uopće nije uredu! njima je sve uvijek olakšano!!!
nije ni čudo što su pri vrhu!
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 09, 2009, 03:11:36 »

a da! pa to uopće nije uredu! njima je sve uvijek olakšano!!!
nije ni čudo što su pri vrhu!
možeš i ti bit premium član.... kupiš kretite i premium članstvo platiš tim kreditima.... stisni premium/tarife i sve ti je objašnjeno koliko ti kredita treba za koje vrijeme premium članstva!!! [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 09, 2009, 07:39:50 »

možeš i ti bit premium član.... kupiš kretite i premium članstvo platiš tim kreditima.... stisni premium/tarife i sve ti je objašnjeno koliko ti kredita treba za koje vrijeme premium članstva!!! [:-}
ma sve ja to kontam, no nema šanse da platim za IGRU!
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 09, 2009, 07:48:40 »

ma sve ja to kontam, no nema šanse da platim za IGRU!
a eto neko  oće, *xxx*a i harao ti je bug...neznam da li još hara... kupiš 20kredita dobiješ 70kredita.... probaj ako upali eto... za 20-30kn imaš premium članstvo do kraja ere i još imaš barem mj. dana da svaki dan kupiš 10h proizvodnje.... i ako neželiš bit top onda nemoraš kupit ništa ali ako imaš ambicije doći na listu barem prvih 1000 onda ti je ja mislim neophodno... tako da... tvoj izbor... [:-} [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 09, 2009, 08:29:42 »

nije neophodno. Bez problema se i bez kredita može biti u top 10. pa čak i više. A kad si u top 10 onda te svaki dan 6h bonus resursa dođe samo 2 kredita.
To je način na koji vlasnici igre plaćaju servere, razvijaju igru itd. Budimo realni, niti jedna stvar u životu nije besplatna. Smiley
Ali možeš igrati bez kredita i biti uspješan u igri.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 09, 2009, 08:35:51 »

nije neophodno. Bez problema se i bez kredita može biti u top 10. pa čak i više. A kad si u top 10 onda te svaki dan 6h bonus resursa dođe samo 2 kredita.
To je način na koji vlasnici igre plaćaju servere, razvijaju igru itd. Budimo realni, niti jedna stvar u životu nije besplatna. Smiley
Ali možeš igrati bez kredita i biti uspješan u igri.
daleko od toga ali mislim da je stvarno teško bit među top 10 bez toga jer smatram da ima dovoljno igrača koji plaćaju i uz to znaju igrat...  *xxx* *xxx*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 09, 2009, 08:36:25 »

da
Evidentirano

johngalt
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 09, 2009, 08:41:44 »

tiger... svi znaju da znaš igrat odlično  ovu igricu ali evo tebi osobno jedan prijedlog... sljedeću eru uzmi jeda acc s kojim ćeš igrat kak igraš sad... a jedan uzmi bez kredita.... pa vodi bilješke te da nakraju vidimo kolika je razlika.... šta kažeš?Huh? i narano nemoj prekršit nijedno pravilo( mislim na to da potpomažeš jednim acc drugog) Tongue *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 09, 2009, 08:48:43 »

tiger... svi znaju da znaš igrat odlično  ovu igricu ali evo tebi osobno jedan prijedlog... sljedeću eru uzmi jeda acc s kojim ćeš igrat kak igraš sad... a jedan uzmi bez kredita.... pa vodi bilješke te da nakraju vidimo kolika je razlika.... šta kažeš?Huh? i narano nemoj prekršit nijedno pravilo( mislim na to da potpomažeš jednim acc drugog) Tongue *freak*
Mogu ti sad reći kolika je razlika. Razlika je oko 20-25%. jer umjesto 30 h bi dobival samo 24 resursa dnevno. Znači ak uz kredite dođem do 5 milijuna, bez kredita mogu doći blizu 4. Normalno uz isto vrijeme uloženo u accounte. Ali recimo ak uložiš više vremena u račun bez kredita, možeš sa napadanjem i farmanjem gold coinsa nadoknaditi dosta te razlike ili čak cijelu.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 09, 2009, 08:57:23 »

Mogu ti sad reći kolika je razlika. Razlika je oko 20-25%. jer umjesto 30 h bi dobival samo 24 resursa dnevno. Znači ak uz kredite dođem do 5 milijuna, bez kredita mogu doći blizu 4. Normalno uz isto vrijeme uloženo u accounte. Ali recimo ak uložiš više vremena u račun bez kredita, možeš sa napadanjem i farmanjem gold coinsa nadoknaditi dosta te razlike ili čak cijelu.

zanemaruješ premium članstvo.... to što si reko je istina ali ti podrzumijevaš da si za kompom uvijek i samo što ti se jedna građevina ili istraživanje završi da ti stisneš drugo ali neračunaš da bi kroz godinu dosta vremena izgubi ako između jednog istraživanja i drugog imaš neku stanku... dok kod pemiuma stisneš 4 i onda samo nadopunjavaš ali nikad nestaje vrijeme u kojem se nešto radi.... i također ja uzimam u obzir da jednkao radiš i sjednim i s drugim acc a ti si napisao da nadoknadiš razliku napadanjem i farmanjem ali i onaj ko koristi kredite također može napadat i farmat gold coinse... dapače njemu je još lakše jer mu to dopušta izbornik napuštene provincije tako da us mu odmah filtrirani goldcoin.... *xxx* Shocked
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 09, 2009, 09:07:33 »

zanemaruješ premium članstvo.... to što si reko je istina ali ti podrzumijevaš da si za kompom uvijek i samo što ti se jedna građevina ili istraživanje završi da ti stisneš drugo ali neračunaš da bi kroz godinu dosta vremena izgubi ako između jednog istraživanja i drugog imaš neku stanku... dok kod pemiuma stisneš 4 i onda samo nadopunjavaš ali nikad nestaje vrijeme u kojem se nešto radi.... i također ja uzimam u obzir da jednkao radiš i sjednim i s drugim acc a ti si napisao da nadoknadiš razliku napadanjem i farmanjem ali i onaj ko koristi kredite također može napadat i farmat gold coinse... dapače njemu je još lakše jer mu to dopušta izbornik napuštene provincije tako da us mu odmah filtrirani goldcoin.... *xxx* Shocked
građevine nisu problem.  i tak ne gradim jednu za drugom. a kod istraživanja ti je caka da istraživanja traju po 5-7 dana i to sa pozicijom researchera.
I ja igram IO već jako dugo. i prije neko vrijeme nije bilo moguće stavljanje u gradnju više građevina i istraživanja, pa smo svejedno svi pokretali istraživanja ili građevine jednu nakon druge, samo se je trebalo dići iz kreveta ili biti uz komp. . čak nije bilo ni automatskog pokretanja, pa si se moral i tak dići i aktivirati građevinu. Tak da premium nisam koristil do ove ere tu.
Pokušaval sam vam samo pojasniti da ak uložiš više vremena, možeš uloviti osobe koje koriste kredite. Normalno da ja ne mogu ostvariti iste bodove sa i bez 6 h bonus resursa.
Ali sa i bez premiuma nije problem. premium samo olakšava igranje, smanjuje broj klikova i slično.
A npr filter napištenih carstava je meni beskorisan. ja ne vidim niti jednog zlatnog novčića tamo, svi su mi van 10x. Ja sam njih nalazil na druge načine. Smiley

PS. Ne pokušavam dokazati da je netko u pravu ili u krivu, već je to samo moje viđenje stvari. Smiley
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 09, 2009, 09:15:25 »

pa nije ni čudno da ti niko nije unutar 10x kad imaš bodova da možeš podjelit s nama i još ti ostane..... .....  Grin Grin Grin Grin uglavnom jedna stvar je jasna da je moguće sve samo što  bi trebao malo prilagodit svoj život igrici što po mom mišljenju i nije pametno.... ipak je to samo igrica i mislim da bi nju trebalo prilagodit životu a ne kontra..... *xxx* *xxx* *xxx* [:-} [:-} [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 09, 2009, 09:21:10 »

pa nije ni čudno da ti niko nije unutar 10x kad imaš bodova da možeš podjelit s nama i još ti ostane..... .....  Grin Grin Grin Grin uglavnom jedna stvar je jasna da je moguće sve samo što  bi trebao malo prilagodit svoj život igrici što po mom mišljenju i nije pametno.... ipak je to samo igrica i mislim da bi nju trebalo prilagodit životu a ne kontra..... *xxx* *xxx* *xxx* [:-} [:-} [:-}
Tu si u pravu. Ja igram kad imam vremena. ak i nekaj kasni zbog toga, to je samo igra.
Jedino Invaziju noamada sam igral kak spada. Ali ona traje samo 35 dana i isplati se ak imaš šanse za nagradu. Smiley
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!