Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:05:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tko je tko ????  (Posjeta: 16285 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #90 na: Srpanj 24, 2011, 06:43:53 »

samo vi igrajte ja sigurno neću
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #91 na: Srpanj 25, 2011, 02:23:37 »

po onome sta se pise ovdje ocito je da ima puno igraca koji nece igrati svjetsko prvenstvo, prepustiti ce svoje acc drugome

nije bas za pohvalu takav stav ali ako je dopusteno neka bude tako

to da ima dosta igraca pod drugim imenom acc i koji je razlog skrivanju nece pomoci igracima da odrade svoje kako treba

sretno svima
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #92 na: Srpanj 25, 2011, 02:36:55 »

ooo igrati će oni svi svoje nickove...oo00 itekako. branit će oni svoje Cool
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #93 na: Srpanj 25, 2011, 11:53:18 »

oooo, Dacmih oooo varas seeeeee heheheheh, nisi upoznat sa dogadjanjima pa tako da ces moci samo promatrati sta se desava da vide kako je igrati kao neki clanovi u cro2, da vide sta znaci i kako boli takva igra, nemam milosti ni malo vise prema POJEDINCIMA , a pojedincima neka uzivaju u igri i neka se ne mijesaju. Ono sta sui trazili dobit ce igrali ili neigrali na svojim acc, to me se ne tice, ima njih 5-6 na toom spisku pa ja njima zelim sretno..
« Zadnja izmjena: Srpanj 25, 2011, 11:56:12 od ANUBIS » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #94 na: Srpanj 25, 2011, 01:44:54 »

izgleda da bus nas i ti upropastio tam na sp
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
jasmina
Gost
« Odgovor #95 na: Srpanj 25, 2011, 02:34:46 »

oooo, Dacmih oooo varas seeeeee heheheheh, nisi upoznat sa dogadjanjima pa tako da ces moci samo promatrati sta se desava da vide kako je igrati kao neki clanovi u cro2, da vide sta znaci i kako boli takva igra, nemam milosti ni malo vise prema POJEDINCIMA , a pojedincima neka uzivaju u igri i neka se ne mijesaju. Ono sta sui trazili dobit ce igrali ili neigrali na svojim acc, to me se ne tice, ima njih 5-6 na toom spisku pa ja njima zelim sretno..
izbaci više imena tih 5-6.....da vidimo i mi kome češ se svetiti preko svijetskog prvenstva........ili želiš reći da češ biti špija u vlastitim redovima,nemoj igrati zakulisane igre već tu javno napiši koje su ti namijere
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #96 na: Srpanj 25, 2011, 02:42:31 »

Jasmina ti se ne sekiraj , oni znaju ko su ,ja cu samo igrati kako i oni igraju a oni znaju kako je to,nista vise kada te u tvojim redovima tvoji spijuniraju i odaju informacije i onda doticni kazu nesto u stilu ja nemam spijune u drugim savezima ja imam samo prijatelje, pa imam i ja prijatelje u italiji,poljskoj i bugarskoj eto....
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #97 na: Srpanj 25, 2011, 03:02:53 »

kome da se ja onda obratim za povrat mojih novaca i uzalud potrošenog vremena?Huh? šta izgleda da ću morat to privatno riješavat ili šta??? nemojte mi se z.....vat.  Lips Sealed e jel nismo u stanju,sad kad imamo priliku pokazat da i mi hrvati možemo nešto kako treba uradit. ne mislim da budemo prvi,jer to je protiv bugara teško ali po svemu sudeći bi mogli biti drugi kao nacija i na taj način si osigurat kredite i strahopoštovanje za budućnost. nemojte biti neljudi. idemo skupit m..a u hrpu i to odradit najbolje što znamo....
ili stvarno ako je došlo do toga da će nas netko drukat drugima i izdavat kad je tko online ili ne onda predlažem da uopće ne igramo,pa nek onda ti koji hoće neke osvete i koji hoće takvu igru igrat,neka igraju sami...
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #98 na: Srpanj 25, 2011, 03:53:05 »

Jasmina ti se ne sekiraj , oni znaju ko su ,ja cu samo igrati kako i oni igraju a oni znaju kako je to,nista vise kada te u tvojim redovima tvoji spijuniraju i odaju informacije i onda doticni kazu nesto u stilu ja nemam spijune u drugim savezima ja imam samo prijatelje, pa imam i ja prijatelje u italiji,poljskoj i bugarskoj eto....
kako da se ne sekiram kada se i ja nalazim na tvom popisu,daj se urazumi,ovo nije bilo koji realm,ovdje se radi o reprezentaciji HRVATSKE......ti bar znaš što znači boriti se za svoju zastavu
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #99 na: Srpanj 25, 2011, 04:13:03 »

Jasmina ti se ne sekiraj , oni znaju ko su ,ja cu samo igrati kako i oni igraju a oni znaju kako je to,nista vise kada te u tvojim redovima tvoji spijuniraju i odaju informacije i onda doticni kazu nesto u stilu ja nemam spijune u drugim savezima ja imam samo prijatelje, pa imam i ja prijatelje u italiji,poljskoj i bugarskoj eto....
Pa vi trošite vrijeme i novac riskirajući izdaje i prevare  *crazy*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #100 na: Srpanj 25, 2011, 04:20:15 »

ne mislim da budemo prvi,jer to je protiv bugara teško ali po svemu sudeći bi mogli biti drugi kao nacija i na taj način si osigurat kredite i strahopoštovanje za budućnost.
realno tj. statistički gledano nemamo šanse biti bolje plasirani od 5. mjesta ; a to ste se svi već složili jer se nitko nije pobunio protiv unaprijed određenog poredka :
1. BULGARIA ; 2. BRAZIL ; 3. ROMANIA ; 4. POLAND ; 5. CROATIA  a sa ovom gore navedenom mogućom špijom u našim redovima mogli bi nas srušit u poredku i likovi koji nam inače nisu dorasli kao npr. turci , talijani , portugalci , argentinci , itd itd Smiley
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #101 na: Srpanj 25, 2011, 04:29:39 »

Igore245 barem ti neke stvari razumiješ, šta hocu reci zar ne?Huh??? Ruka koja ti je davala puno toga ides protiv nje, znas o čemu pričam.. dalje necu
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #102 na: Srpanj 25, 2011, 07:34:44 »

neki ce si ocito olakšat dušu kad nas zeznu na sp..i bolje da nisam se prijavio za to..i naravno puno drugih dobrih igrača..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #103 na: Srpanj 25, 2011, 07:37:45 »

sve će biti u redu. nemojte se živcirati Wink
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #104 na: Srpanj 25, 2011, 07:43:40 »

vidjet ce se  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!