Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:49:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tko je tko ????  (Posjeta: 16339 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Srpanj 03, 2011, 12:21:14 »

Zašto ti nisi onda 1 ?
nemoj daleko je kraj, a ovdje ima i iskusnijih igraca od mene. a nisam prvi zato sto nisam iskesirao dovoljno dijamanata. na kraju dovoljno je da sam i 30.
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #16 na: Srpanj 03, 2011, 12:25:43 »

nemoj daleko je kraj, a ovdje ima i iskusnijih igraca od mene. a nisam prvi zato sto nisam iskesirao dovoljno dijamanata. na kraju dovoljno je da sam i 30.
Da dovoljno je da si 30, i pošteno je da ne igraš s dijamantima, ni ja ne igram, možda sam kupio poruku ili dvije, ali više od 3 nikako....Nemoj govoriti da mage nije iskusan igrač,  *xxx*, među prvih 30 svi su iskusni, sigurno nisu slučajno tu..... Tongue........
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Srpanj 03, 2011, 12:26:35 »

hahha goronja je car..nego jel se zna tko je platio svima pojačanje,i zanimljivo da sada nije..hmm..a zašto,zato što je i njemu gusto pa bi bilo čudno da on jedini u 20 nema pojačanje napada hehe
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Srpanj 03, 2011, 12:33:40 »

naravno da nismo mala dijeca samo neki za razliku od tebe se ponašaju kao odrasli i ozbiljno ljudi,vidim da sa markusom stojiš jako dobro u kvalifikacijama,svaka čast,igrati dva acc i biti tako dobar,to pokazuje da si stvarno dobar i iskusan igrač,da nosim kapu rekla bi da ti je skidam,ovako ču ti reči samo,skini mi se više,pun mi te

i ja tebe . za razliku od tebe koja igras 2 racuna i nitko ne zna koja su, ja nista ne krijem. s markusom igram vec 3 ere na int. realmima gdje god je ime horus zauzeto. ovdje je markus projekt koji pokazuje koliko se moze napradovati s racunom u koji nije ulozen niti jedan dijamant. i legalno je imati 2 racuna. ako kojim slucajem dodje medju prvih trideset ustupit cu ga nekom ko ce htjeti igrati
i nemoj se skrivat, svima objavi s kojim racunima igras, obecajem ti dobre pozicije u savezu
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2011, 12:36:31 od Horus » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Srpanj 03, 2011, 12:48:14 »

Da dovoljno je da si 30, i pošteno je da ne igraš s dijamantima, ni ja ne igram, možda sam kupio poruku ili dvije, ali više od 3 nikako....Nemoj govoriti da mage nije iskusan igrač,  *xxx*, među prvih 30 svi su iskusni, sigurno nisu slučajno tu..... Tongue........
ok vidjeces di ce biti na kraju Cool
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Srpanj 03, 2011, 12:52:24 »


i ja tebe . za razliku od tebe koja igras 2 racuna i nitko ne zna koja su, ja nista ne krijem. s markusom igram vec 3 ere na int. realmima gdje god je ime horus zauzeto. ovdje je markus projekt koji pokazuje koliko se moze napradovati s racunom u koji nije ulozen niti jedan dijamant. i legalno je imati 2 racuna. ako kojim slucajem dodje medju prvih trideset ustupit cu ga nekom ko ce htjeti igrati
i nemoj se skrivat, svima objavi s kojim racunima igras, obecajem ti dobre pozicije u savezu
znaš dobro da me nečeš imati u savezu,ne želiš ni ti to a niti ja,nas dvoje nešto ne funkcioniramo baš zajedno,a tko sam,eto nije me teško pronači,imam tajnog obožavatelja,nitko osim mene u ovoj turi napada nema pojačan,a sada molim onoga koji me toliko voli da olabavi malo
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2011, 12:55:18 od jasmina » Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 03, 2011, 12:58:47 »

znaš dobro da me nečeš imati u savezu,ne želiš ni ti to a niti ja,nas dvoje nešto ne funkcioniramo baš zajedno,a tko sam,eto nije me teško pronači,imam tajnog obožavatelja,nitko osim mene u ovoj turi napada nema pojačan,a sada molim onoga koji me toliko voli da olabavi malo

ti i jos prvih 10?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #22 na: Srpanj 03, 2011, 01:00:33 »


i ja tebe . za razliku od tebe koja igras 2 racuna i nitko ne zna koja su, ja nista ne krijem. s markusom igram vec 3 ere na int. realmima gdje god je ime horus zauzeto. ovdje je markus projekt koji pokazuje koliko se moze napradovati s racunom u koji nije ulozen niti jedan dijamant. i legalno je imati 2 racuna. ako kojim slucajem dodje medju prvih trideset ustupit cu ga nekom ko ce htjeti igrati
i nemoj se skrivat, svima objavi s kojim racunima igras, obecajem ti dobre pozicije u savezu

Ja sam DARTH_MAUL a htio sam biti Goronja, al eto banan sam na R4 pa sam iskoristio drugi acount u istom realmu, iako svi znaju da sam to  ja, takav je život. Nove putovnice, novi rodni list, osobna, sve nanovo, težak je život nas umjetnika, a tek ovi sa dvojnim državljanstvom,ajmee (dupli acount)
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #23 na: Srpanj 03, 2011, 01:15:43 »


i ja tebe . za razliku od tebe koja igras 2 racuna i nitko ne zna koja su, ja nista ne krijem. s markusom igram vec 3 ere na int. realmima gdje god je ime horus zauzeto. ovdje je markus projekt koji pokazuje koliko se moze napradovati s racunom u koji nije ulozen niti jedan dijamant. i legalno je imati 2 racuna. ako kojim slucajem dodje medju prvih trideset ustupit cu ga nekom ko ce htjeti igrati
i nemoj se skrivat, svima objavi s kojim racunima igras, obecajem ti dobre pozicije u savezu

Jasmina..??... Sad... Grin....

ok vidjeces di ce biti na kraju Cool

Svaka čast care...Misliš da si najbolji...Di je edi_medi...On je car..... Grin Grin......
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Srpanj 03, 2011, 01:51:10 »

Jasmina..??... Sad... Grin....

Svaka čast care...Misliš da si najbolji...Di je edi_medi...On je car..... Grin Grin......

da jasmina. jedan joj je mislim ambis, ali nisam 100% siguran , a drugi nemam pojma [:-}  valjda ce nas pocastit tom informacijom

edi je dobar borac, unatoc nekim nesuglasicama volio bih da bude na pravenstvu
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #25 na: Srpanj 03, 2011, 01:53:55 »

Nemojte o edi mediju, ok on je odlican svaka cast na trudu i svemu sta je ulozio, ali nije tema svako ko je mogao biti 24 sata on line je mogao biti car ,a takav robot se nije rodio jos tako ni edi medi nije igrao sam tako da se sporazumimo, ovih 6 off je odlicna stvar za odmor ipak, za nas koji sami igramo sebe.. Da robot je onaj ko stigne igrati sebe u nekliko svijetova i biti cuvar u svakom svijetu po 2 acc ,eheh to je robot a vodjenje 1 acc sa 3 covijeka nije mudrost
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2011, 01:58:14 od ANUBIS » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 03, 2011, 02:24:34 »

dragi moji poznati i nepoznati igrači imperije
..ja se na žalost ( ili na sreću) nisam prijavila na ovo svjetsko .. ali ovi vaši komentari i neslaganja u samim kvalifikacijama zaista nemaju smisla... Undecided
..ako niste u stanju savladat nesuglasice i potisnit svoj ego i neko samodokazivanje ko je bolji  niste se trebali ni prijavljivat

...zar je zaista potrebno znat ko se krije iz kojeg nick-a,  zar doista treba imat 2 acc-a ...zar ovo ne bi trebala bit zabava a ne lječenje vlastitih frustracija  Cool


....ajde probajte surađivat i podržavat jedni druge .. i osvojite prvenstvo  *heart*


Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #27 na: Srpanj 03, 2011, 02:56:49 »

dragi moji poznati i nepoznati igrači imperije
..ja se na žalost ( ili na sreću) nisam prijavila na ovo svjetsko .. ali ovi vaši komentari i neslaganja u samim kvalifikacijama zaista nemaju smisla... Undecided
..ako niste u stanju savladat nesuglasice i potisnit svoj ego i neko samodokazivanje ko je bolji  niste se trebali ni prijavljivat

...zar je zaista potrebno znat ko se krije iz kojeg nick-a,  zar doista treba imat 2 acc-a ...zar ovo ne bi trebala bit zabava a ne lječenje vlastitih frustracija  Cool


....ajde probajte surađivat i podržavat jedni druge .. i osvojite prvenstvo  *heart*








Idemooooo, HRVATSKAAAAAAA, HRVATSKAAAAAAA,      nek se male ruke slože, sve se  može,sve se može 
Evidentirano

cukero
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #28 na: Srpanj 03, 2011, 08:39:26 »

ja sam cro69 jer je cukero bio zauzet i kao što neki znate nisam ratnik (več farmer) nego mi dobro ide ekonomija i razvijanje i hvala onom ko mi daje 20% pojačani napad Wink
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #29 na: Srpanj 05, 2011, 02:47:24 »

držite se teme, a za komentiranje pojačanog napada mislim da več imate tu temu
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!