Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 06:31:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tko je tko ????  (Posjeta: 16367 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« na: Lipanj 30, 2011, 02:28:13 »

malo gledam ovih prvih 30 i od svih njih znam njih 5-6 za ostala imena nikad čuo -sad je pitanje kako s njima odigrat prvenstvo i kojeg boga se skrivaju i zbog čega -jesu li to pravi igrači sa puno ratova za sobom i iskustva ili su samo mali miševi jer ovo bi znala i moja baba odigrat i uć među 30 ,ako je tako neda mi se opet gubit vrijeme i novac i da nas tamo operu ko male majmune  Angry Angry Angry
Evidentirano
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 30, 2011, 10:05:59 »

malo gledam ovih prvih 30 i od svih njih znam njih 5-6 za ostala imena nikad čuo -sad je pitanje kako s njima odigrat prvenstvo i kojeg boga se skrivaju i zbog čega -jesu li to pravi igrači sa puno ratova za sobom i iskustva ili su samo mali miševi jer ovo bi znala i moja baba odigrat i uć među 30 ,ako je tako neda mi se opet gubit vrijeme i novac i da nas tamo operu ko male majmune  Angry Angry Angry
Tko je taj mage ??  .....Grin Grin.....
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #2 na: Lipanj 30, 2011, 10:28:57 »

malo gledam ovih prvih 30 i od svih njih znam njih 5-6 za ostala imena nikad čuo -sad je pitanje kako s njima odigrat prvenstvo i kojeg boga se skrivaju i zbog čega -jesu li to pravi igrači sa puno ratova za sobom i iskustva ili su samo mali miševi jer ovo bi znala i moja baba odigrat i uć među 30 ,ako je tako neda mi se opet gubit vrijeme i novac i da nas tamo operu ko male majmune  Angry Angry Angry
e moj mario,bar ti znaš što je imperija i kako se igra,naravno da se sakrivaju jer če tako lakše podmetnuti nogu savezniku i misliti da imaju čisti obraz
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Lipanj 30, 2011, 10:33:19 »

Tko je taj mage ??  .....Grin Grin.....
mage je mage,stil igre ga otkriva,i svi koji imalo prate imperiju skužili su tko je on,ali to nije bitno,bitno je da je dobar i iskusan igrač
Evidentirano
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 30, 2011, 10:36:32 »

mage je mage,stil igre ga otkriva,i svi koji imalo prate imperiju skužili su tko je on,ali to nije bitno,bitno je da je dobar i iskusan igrač
Vidi se da je iskusan igrač...Nisu niti drugi loši... Embarrassed
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Srpanj 03, 2011, 10:50:34 »

malo gledam ovih prvih 30 i od svih njih znam njih 5-6 za ostala imena nikad čuo -sad je pitanje kako s njima odigrat prvenstvo i kojeg boga se skrivaju i zbog čega -jesu li to pravi igrači sa puno ratova za sobom i iskustva ili su samo mali miševi jer ovo bi znala i moja baba odigrat i uć među 30 ,ako je tako neda mi se opet gubit vrijeme i novac i da nas tamo operu ko male majmune  Angry Angry Angry
potpuno se slazem sa tobom, zalosno  je sto ljudi jednu eru ne mogu odigrati s istim imenom, valjda se boje ili su provokatori. vrijeme ce pokazati *freak*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Srpanj 03, 2011, 10:55:19 »

e moj mario,bar ti znaš što je imperija i kako se igra,naravno da se sakrivaju jer če tako lakše podmetnuti nogu savezniku i misliti da imaju čisti obraz
skrivaju  Huh? ne skrivaju, nego skrivamo! NISI LI I TI MEDJU NJIMA  Huh? ili ovo uopce ne igras, kako si mi napisala prije nego si otisla na odmor u r63. daj malo istine , nismo mala
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Srpanj 03, 2011, 11:02:16 »

mage je mage,stil igre ga otkriva,i svi koji imalo prate imperiju skužili su tko je on,ali to nije bitno,bitno je da je dobar i iskusan igrač
ne znam tko je mage, ali ocito nije iskusan igrac, jer bi inace zadrzao poziciju na kojoj je bio. rano je pricati o iskustvu, ima tu dosta farmera. prava slika ce izac van nakon nekih 20 napada kad nomadi krenu s elitom. onda ce se vidjet tko je pravi igrac, jer ce ih vise otpast kao mage, samo je on zamjetljiv jer je bio prvi na pocetku (kao u utrci,neiskusni potegnu na pocetku punom snagom i onda posustanu na kraju)
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #8 na: Srpanj 03, 2011, 11:04:18 »

ne znam tko je mage, ali ocito nije iskusan igrac, jer bi inace zadrzao poziciju na kojoj je bio. rano je pricati o iskustvu, ima tu dosta farmera. prava slika ce izac van nakon nekih 20 napada kad nomadi krenu s elitom. onda ce se vidjet tko je pravi igrac, jer ce ih vise otpast kao mage, samo je on zamjetljiv jer je bio prvi na pocetku (kao u utrci,neiskusni potegnu na pocetku punom snagom i onda posustanu na kraju)
Zašto ti nisi onda 1 ?
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Srpanj 03, 2011, 11:09:53 »

skrivaju  Huh? ne skrivaju, nego skrivamo! NISI LI I TI MEDJU NJIMA  Huh? ili ovo uopce ne igras, kako si mi napisala prije nego si otisla na odmor u r63. daj malo istine , nismo mala
naravno da nismo mala dijeca samo neki za razliku od tebe se ponašaju kao odrasli i ozbiljno ljudi,vidim da sa markusom stojiš jako dobro u kvalifikacijama,svaka čast,igrati dva acc i biti tako dobar,to pokazuje da si stvarno dobar i iskusan igrač,da nosim kapu rekla bi da ti je skidam,ovako ču ti reči samo,skini mi se više,pun mi te
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Srpanj 03, 2011, 11:21:17 »

naravno da nismo mala dijeca samo neki za razliku od tebe se ponašaju kao odrasli i ozbiljno ljudi,vidim da sa markusom stojiš jako dobro u kvalifikacijama,svaka čast,igrati dva acc i biti tako dobar,to pokazuje da si stvarno dobar i iskusan igrač,da nosim kapu rekla bi da ti je skidam,ovako ču ti reči samo,skini mi se više,pun mi te

 Embarrassed i ja bi se skinuo ,hehehehe  Cool
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Srpanj 03, 2011, 11:24:20 »

Embarrassed i ja bi se skinuo ,hehehehe  Cool
Pa u more ha? Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #12 na: Srpanj 03, 2011, 11:39:24 »

Pa u more ha? Grin

more,jezero,kada, žene,  pecanje, hahahaahah, , i Imperija naravno,
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #13 na: Srpanj 03, 2011, 11:43:18 »

Zašto ti nisi onda 1 ?

ja  volim biti zadnji, na kraju,tako vas imam sve na broju heheheehe, bar stignem usisavat,
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #14 na: Srpanj 03, 2011, 12:18:14 »

ja  volim biti zadnji, na kraju,tako vas imam sve na broju heheheehe, bar stignem usisavat,
Kako se zoveš.... Lips Sealed.....

Embarrassed i ja bi se skinuo ,hehehehe  Cool
...... Cheesy......
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!