Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:43:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tko je tko ????  (Posjeta: 16347 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #75 na: Srpanj 11, 2011, 07:26:27 »

Ja nisam pokretac jasmina mržnje ali ne lizem dupe svakome na pocetku ere za mirovne da me ne diraju sory i tako igrati u ljubavi cijelu eru dok ne skupi se armija u miru onda pobrat medalju realma i na kraju zao mi je sta sam unistila trud neciji, pa ne radi vojsku onda??? ako je ljubav u pitanju samo ekonomiju i to je to ( kao Muki75)a ne nakraju dar mar raditi a cijelu eru "ljubav" širiš, onda ju siri do kraja ere bez vojske heheh, uvijek se držis postrani ali na kraju kao svako zensko moras dati pecat u igri nekakav za kraj a to je da raskopas nekoga ali sa time da se 2-3 zabiju prije tebe heheheh.. pozzz lipaa
« Zadnja izmjena: Srpanj 11, 2011, 07:33:15 od ANUBIS » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #76 na: Srpanj 11, 2011, 10:34:09 »

za  početak, da  neki forumaši i/ili forumašice  ponove  bazičnu osnovnoškolsku gramatiku tipa  č i ć ije, je... ne  bi vam  škodilo jer  oči bole  od  ovolike  nepismenosti.... katastrofa...

pa po kojoj gramatici idu 4 tockice poslije necega napisanog ?  Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #77 na: Srpanj 11, 2011, 11:49:37 »

ljudi, tema je :tko je tko??? samo su cukero i goronja napisali tko su! kvalifikacije se blize kraju, a mi jos ne znamo s cime raspolazemo. tko su lajbek , labud, nikta, mika, duhovi i sl. mi bi vec trebali pomalo raditi strategiju za SP, a ne odgonetati tko je tko. ili cu ja ko kakav kinez doci do kraja kvalifikacija, prodat racun za 100€ , pa nek netko igra dalje bez truda i muke Cool
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #78 na: Srpanj 11, 2011, 11:52:32 »

.......ja sam ja...............ista ona budala od prije 3 godine  Grin Grin............i nikako da se skinem  *crazy*..............al valjda ce i mene neka teta kultivirat.......... Cheesy
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #79 na: Srpanj 11, 2011, 11:53:10 »

ljudi, tema je :tko je tko??? samo su cukero i goronja napisali tko su! kvalifikacije se blize kraju, a mi jos ne znamo s cime raspolazemo. tko su lajbek , labud, nikta, mika, duhovi i sl. mi bi vec trebali pomalo raditi strategiju za SP, a ne odgonetati tko je tko. ili cu ja ko kakav kinez doci do kraja kvalifikacija, prodat racun za 100€ , pa nek netko igra dalje bez truda i muke Cool

mika je ok... bio je s nama u originalne prve dvije r71... prvi put u tvrdoj kori drugi put u fearu.... za ostale nemam blagog pojma... znam doduse tko je nikta al ne smijem rec Undecided
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ANUBIS
Gost
« Odgovor #80 na: Srpanj 12, 2011, 12:07:03 »

ljudi, tema je :tko je tko??? samo su cukero i goronja napisali tko su! kvalifikacije se blize kraju, a mi jos ne znamo s cime raspolazemo. tko su lajbek , labud, nikta, mika, duhovi i sl. mi bi vec trebali pomalo raditi strategiju za SP, a ne odgonetati tko je tko. ili cu ja ko kakav kinez doci do kraja kvalifikacija, prodat racun za 100€ , pa nek netko igra dalje bez truda i muke Cool

He pa gledaj možda ga i utopiš i za više od 100 eura Bugarimma ili heh nekome 3, na licitaciju hiihihih ili ga daš nekom klincu koji počinje igrati pa neka se onda igraju svi skupa hehehehe,kad ionako nije ni bitno inače koliko vidim ko sa kime ihihih igra..
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #81 na: Srpanj 12, 2011, 11:54:28 »

E pa kad cemo se prestavljat ja sam koikoikoi2.
koliko mi poznato dosad sam igral u nekoj eri ili realmu s nekolicinom od kvalifikanata:tonydubrav ,hacker73 , dacmih , Proxy , omnia ........
Sklon sam zabijanju, spavanju i kad zapartijam zaboravim na IO ali inače sam pouzdan Smiley  (sad u ljeti sam upotpunosti posvećen igri Grin)
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #82 na: Srpanj 12, 2011, 11:59:50 »

E pa kad cemo se prestavljat ja sam koikoikoi2.
koliko mi poznato dosad sam igral u nekoj eri ili realmu s nekolicinom od kvalifikanata:tonydubrav ,hacker73 , dacmih , Proxy , omnia ........
Sklon sam zabijanju, spavanju i kad zapartijam zaboravim na IO ali inače sam pouzdan Smiley  (sad u ljeti sam upotpunosti posvećen igri Grin)

o igrao si i samnom Wink poklonio si mi dosta vojnih bodova Cheesy
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #83 na: Srpanj 13, 2011, 12:03:02 »

Jedino ako si me porobljaval dok sam spaval sorry frende nesjecam te se nebitan si  Tongue
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #84 na: Srpanj 13, 2011, 12:44:08 »

aj vi šutite..stalno ste bili pod mirovnim...fear & feudals..kao naziv neke američke firme..lol
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #85 na: Srpanj 20, 2011, 06:27:55 »

mika je ok... bio je s nama u originalne prve dvije r71... prvi put u tvrdoj kori drugi put u fearu.... za ostale nemam blagog pojma... znam doduse tko je nikta al ne smijem rec Undecided
mislim da je vrijeme da kazes tko je Nikta, isto tako da kazes koji si ti. ili si ti mozda nikta  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #86 na: Srpanj 21, 2011, 07:16:58 »

.....ovako.......ja.....tony.... Grin Grin.........30 i kusur ( nes sitno ) godina.........sam odradio doktorat.......sto se tice imperije...........mozda još SP odigram......ak budem imao vremena ( koje nazalost ima velik utjecaj na ovu igru...tj biti online puno je najvažnije za ovu igru ) ( ak ne budem ja......biti će netko ko zna igru ....garantiram ).......i da jedna velika zahvala nekom....( prepoznat će se....nesmijem javno)..............hasta la vista ......djecaci i djevojcice..........nemojte sta zamjerit.........al odluka je davno pala...... Cry
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Moki73
Gost
« Odgovor #87 na: Srpanj 21, 2011, 09:22:01 »

...svaka ti dala za doktorat imperije...doktorat braniš na svetskom prvenstvu, nema odustajanja...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #88 na: Srpanj 24, 2011, 12:54:33 »

kakve ovo veze ima sa svjetskim prvenstvom  Huh? Huh?
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #89 na: Srpanj 24, 2011, 02:02:13 »

Ni ja neznam tko je tko, ali ni ja necu znati do zadnjeg dana tko ce igrati moj acc na kraju krajeva ako ja nebudem igrao igrat ce moj susjed koji se uci sada v5 malo ali opet pa nije to ni bitno na kraju krajeva ko igra vidim...
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!