Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:34:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: forum unutar nekog saveza!!!  (Posjeta: 4337 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« na: Lipanj 07, 2009, 06:50:47 »

bilo bi dobro kada bi na forumu unutar nekog savez bila otpočeta nova tema da svi članovi dobio neku poruku ili neki signal ili bilo što da je na forumu nova tema te da ju vide i ako je potrebno nešto napišu ili komentiraju.... [:-} [:-}




Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
CrashBurn
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 27



Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 07, 2009, 08:59:42 »

bilo bi dobro kada bi na forumu unutar nekog savez bila otpočeta nova tema da svi članovi dobio neku poruku ili neki signal ili bilo što da je na forumu nova tema te da ju vide i ako je potrebno nešto napišu ili komentiraju.... [:-} [:-}

Bravo, potpisujem Grin
Evidentirano
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 07, 2009, 09:10:22 »

dobra ideja  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano

johngalt
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 15, 2009, 07:24:56 »

i potpisujem
Evidentirano

johngalt
mapa_falsh
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 20


Profil Email
« Odgovor #4 na: Rujan 24, 2009, 12:00:15 »

ej koja je baza oko foruma u savezu, čemu on služi i kako se sa njim radi. šta ja samo napišem temu i to je to, šta samo napisat naslov teme, i ništa više??
Evidentirano
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 24, 2009, 12:28:00 »

forum ti služi za sve što poželiš - možete si zapisati podatke igrača, tko je odakle,
možeš napraviti savjete za io, a možeš svakako i pisati o protivnicima, pogotovo u ratu  [:-}
Evidentirano

mapa_falsh
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 20


Profil Email
« Odgovor #6 na: Rujan 24, 2009, 04:15:00 »

čekaj jeli preko foruma saveza usmjeravaš na ovi ovde forum i teme na njemu?Huh? ili je to samo forum za savez???

šta ja samo mogu napisat tamo pod tabom SAVEZ-FORUM samo naziv teme i ništa više.

jel to sad preusmjerava na ovi ovde forum ili??
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 24, 2009, 04:27:07 »

ne preusmjerava te ovdje... tamo ti je samo forum od tvog saveza, i vase teme
Evidentirano
fico
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 17



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 24, 2009, 09:43:04 »

Tako je kako je "Licancina" napisala. Nema preusmjeravanja postova na ovaj ovdje forum. A i potpisujem ideju od "bosanac19", mnogi ni ne čitaju taj forum unutar saveza, a ni ne snalaze se baš dobro u njemu.
Evidentirano
Marko
Sergeant
**

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 24, 2009, 09:45:52 »

dobra ideja... Smiley
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 24, 2009, 10:03:42 »

ma dovoljno je da neko zna raditi s tim forumom, neko koji ima mozga pa bdue dobro to napravio a " licancina " je musko XD  Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 24, 2009, 10:33:28 »

ma dovoljno je da neko zna raditi s tim forumom, neko koji ima mozga pa bdue dobro to napravio a " licancina " je musko XD  Grin
ma nije problem radit s njim lako se naucit ali je problem sto svaki put kad neko nesto napise na forum mora poslati mass poruku da je nova tema na forumu otvorena i tek onda svi gledaju a ponekad neki clan ima dobru ideu i postavi temu na forumu onda on mora rec nekom ko ima cin da posalje mass poruku svim (jel on nemoze) da je nova tema otvorena mislim da to dodatno komplicira stvari.. jednostavnije bi bilo da gore u desnom kutu kao sto sad imamo znak za poruke, bitke i slicno ima jos neki znak npr. "!" i kad se on pojavi gore znaci da je neka nova tema otvorena na forumu i svako ce ju otic pogledat naravno i ostavit svoje misljenje komentar naravno ako se to od njega trazi ili on to zeli....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mapa_falsh
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 20


Profil Email
« Odgovor #12 na: Rujan 25, 2009, 09:21:55 »

daj objasnte mi malo više kako to radi: ja kao vođa saveza taomo mogu sam napisat naslov teme i ništa više?? ostali vide samo naslov teme? jeli to samo to ili ima još toga šta bih triba doznat
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 25, 2009, 02:24:26 »

pa.... otvoris jednu temu, onda se vratis i pretisnes na nju nakon sto ju stvoris i onda imas ponovo nova tema, i opet se vratis i kliknes na nju tako da udjes u nju, i onda nakon sto si unutar te teme, onda imas mislim odgovori i slicno pa pises sta god oces Grin evo primjera, npr. diplomacija je tema, unutar nje napravis ratovi, u ratove i napises kako ti se svidja ratovati i protiv koga budete ratovali, evo onda nakon sto si to napisal, mozes se vratiti u diplomaciju i otvoriti jos jednu temu npr. pozivanje novih clanova, i unutar nje npr napises kakvi igraci trebaju biti da su dostojni uci u savez u slucaju da neko pita nekog frenda iz tvojeg saveza da udje u savez i slicno, pa da zna odmah mu reci da ili ne Grin evo to ti je primjer a sada ti radis sta god oces jer je to tvoj savez i mozes raditi sta god oces Grin Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2009, 02:26:45 od Andrea2009 » Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
fico
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 17



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 25, 2009, 05:56:54 »

Sve u svemu trebala bi se pokazati porukica, u gornjem desnom kutu, kad je netko nešto postao na forumu unutar saveza.  *WRITE*
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!