Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 05:46:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pogibija bugara u r82  (Posjeta: 1808 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« na: Lipanj 27, 2011, 02:07:29 »

http://clip2net.com/clip/m85816/1309176404-rekord-127kb.jpg

Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 27, 2011, 02:19:31 »

cestitke Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

driver62
Gost
« Odgovor #2 na: Lipanj 27, 2011, 03:54:19 »

  Smiley svaka čast to je ratni pljen....samo javi tko ga je dobio  Smiley dok ga rasproda po ovoj šemi svi se namirimo  Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Lipanj 27, 2011, 06:16:16 »

jadni bugari,al neka i srbi nekog dobiju. Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Evidentirano
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 27, 2011, 09:16:49 »

Sa ,,Amonovcima,, ili kako ih ti vec zovete imamo odlicnu saradnju, sto i treba da bude. Odmerili smo snage sa mnogo jacim savezima od nas, odlicno se nosili odnosno pobedili:
Gforce, Heaven, Red_Devils, Greshka,Asirienii,NEMIRNICI,ParaBELLUM, Bahmaamu, SANG_REAL, latinos, Myrmidons i jos jedan savez koji necu da navedem. Tako da  nemoj da pricas bez veze, kako i mi nekog da pobedimo. Mislim da ovim ne moze da se pohvale mnogi savezi u rilmu 82. ja uvazavam svaki savez i svakog igraca, bez obzira ko je i sta je, da li je hrvat, bugarin, musliman...ako je ostvario neki uspeh naravno. AmonRaa savezu svaka cast, i nadam se da ce biti pobednici rilma 82, a i rekao sam da cemo im max pomoci u tome, doniranjem nase vojske kad za to dodje vreme. imaju odlicne igrace i ljude naravno kao sto su nenofran, gott, driver62, dacmih, lord-nebra sa kojima odlicno saradjujem i od mene uzivaju veliko postovanje.
« Zadnja izmjena: Lipanj 27, 2011, 09:44:22 od srbija » Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 27, 2011, 09:22:05 »

Sa ,,Amonovcima,, ili kako ih ti vec zovete imamo odlicnu saradnju, sto i treba da bude. Odmerili smo snage sa mnogo jacim savezima od nas, odlicno se nosili odnosno pobedili:
Gforce, Heaven, Red_Devils, Greshka,Asirienii,NEMIRNICI,ParaBELLUM, Bahmaamu, SANG_REAL, latinos, Myrmidons i jos jedan savez koji necu da navedem. Tako da nemoj da pricas bez veze, kako i mi nekog da pobedimo. Mislim da ovim ne moze da se pohvale mnogi savezi u rilmu 82. ja uvazavam svaki savez i svakog igraca, bez obzira ko je i sta je, da li je hrvat, bugarin, musliman...ako je ostvario neki uspeh naravno. AmonRaa savezu svaka cast, i nadam se da ce biti pobednici rilma 82, a i rekao sam da cemo im max pomoci u tome, doniranjem nase vojske kad za to dodje vreme. imaju odlicne igrace i ljude naravno kao sto su nenofran, gott, driver62, dacmih, lord-nebra sa kojima odlicno saradjujem i od mene uzivaju veliko postovanje.

suradjivat care s tobom je privilegija i drago mi je zbog toga.... samo naprijed Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Lipanj 29, 2011, 02:03:54 »

posto svak ima pravo na svoje misljenje ja sa srbima nebi suradiva,al sta jest jest dobri ste u 82. *ok*
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #7 na: Lipanj 29, 2011, 10:21:23 »

 Smiley ljepo je to ćuti iza usta igrača kao što si ti mladen svaka čast  *beer* ja isto kao i mladen igrače dijelim na čast i smeće i ne gledam odekle je tko  Smiley ako ti bilo tko smeta zatvori se doma i igraj farmil na facebook-u tamo se jedino može birati susjeda u igri
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2011, 10:27:53 od driver62 » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Lipanj 30, 2011, 01:48:44 »

aj driveru oladi malo,ko tebe spominje.srbi su zna se sta a ti ako nesto imas protiv izbaci me iz amona jer ja ih nemogu podnit i i imam razlog i nikad necu bit u dobro s njima.a da nemislis da sam mulac imam 29god i znam zasto ih nevolim.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 30, 2011, 11:01:35 »

aj driveru oladi malo,ko tebe spominje.srbi su zna se sta a ti ako nesto imas protiv izbaci me iz amona jer ja ih nemogu podnit i i imam razlog i nikad necu bit u dobro s njima.a da nemislis da sam mulac imam 29god i znam zasto ih nevolim.
zalosno je da imas 29god i neto ovako javno napises i uopce imas takvo razmisljanje......  halooooo nisu svi srbi debili i kreteni ljudi su ko i mi ima budaletina ima i normalnih ali odkako sam krenuo igrat i nalazit se na mjestima gdje dolaze svakojake nacije mogu ti rec da su hrvati u prosijeku najprimitivniji i najgori.... ja se ddruzim i s jednim i s drugima pa sam uvidio razliku!!!!! stata je samo sto nezelis dozvolit malo druzenja s ljudima srpske nacionalnosti pa bi i sam primjetio da nisu nista gori  od nas mogu bit eventualno bolji!!!!!!  Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
buuu
Gost
« Odgovor #10 na: Lipanj 30, 2011, 11:55:16 »

i nevolim ni bosančine Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 30, 2011, 12:00:06 »

ni mene? Angry Angry Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
driver62
Gost
« Odgovor #12 na: Lipanj 30, 2011, 12:06:30 »

ja sam govorio o kvaliteti igrača pa nevidim razlog što se tu neki ljute  Shocked ja sam se za hrvatsku borio i iskreno više mrzim ove koji su nas izigrali i pokrali nego one što su bili s one strane fronta  *crazy*
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 30, 2011, 12:33:55 »

dok boranija se bori na prvoj liniji fronta, glavesine iguzonje i ratni profiteri iste nam domovine trguju s istim ljudima protiv kojih se njihov narod bori,uvijek je to tako i fenomenalna stvar kod KRIMINALA je sto ne poznaje ni nacionalne ,rasne,vjerske ni bilo koje druge razlike,... ;D....
uvijek je lako bilo bacit kost medu ljude i zavadit ih,jer gdje se dvojica svadaju treci koristi,... Cry
bio sam u drzavi gdje 114 nacija zivi i radi zajedno bez ikakvih problema ,placaju porez drzavi,plate su dobre i redovne,idu redovno na godisnji odmor na drugi kontinent,svako gleda svoj posao,a mi  balkanski primitivici mozemo se slikat...  i narednih 1000 godina...
ali ovo je tema za neki drugi forum,...
« Zadnja izmjena: Lipanj 30, 2011, 02:14:55 od Proxy » Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 30, 2011, 12:39:23 »

dok boranija se bori na prvoj liniji fronta, glavesine iguzonje i ratni profiteri iste nam domovine trguju s istim ljudima protiv kojih se njihov narod bori,uvijek je to tako i fenomenalna stvar kod KRIMINALA je sto ne poznaje ni nacionalne ,rasne,vjerske ni bilo koje druge razlike,... ;D....
uvijek je lako bilo bacit kost medu ljude i zavadit ih,jer gdje se dvojica svadaju treci koristi,... Cry
bio sam u drzavi gdje 114 nacija zivi i radi zajedno bez ikakvih problema ,placaju porez drzavi,plate su dobre i redovne,idu redovno na godisnji odmor na drugi kontinent,svako gleda svoj posao,a mi  balkanski primitivici mozemo se  Lips Sealed ...  i narednih 1000 godina...
ali ovo je tema za neki drugi forum,...

dobro si rekao, tema je za drugi forum.... nemojte mi se tu raspravljat o rasnim i narodnim razlikama, ni u ovoj niti u bilo kojoj drugoj temi. drzite se teme a to je pogibija bugara u r82
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!