Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 04:49:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: elita?  (Posjeta: 2168 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« na: Lipanj 24, 2011, 08:54:40 »

što će te preferirati...elitnu vojsku....obranu s teškom vojskom....maximalni fortovi....ili bude svega pomalo?  Cool
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 24, 2011, 09:01:08 »

o đes lega! od svega pomalo...prvi puta igram imperijana i moram priznat da je pomalo dosadna rasa Shocked Lips Sealed Grin
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 24, 2011, 09:42:08 »

...ma kakvi imperijani...trebali su ih nazvat....kamenjarci...... Grin Cheesy Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tim08
Private
*

Karma: +1/-15
Offline Offline

Postova: 14


Suha Krpa Na Dnu Mora


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 24, 2011, 09:44:00 »

mozda vi sad govorite protiv imperijana ali po meni imperijani su bolji od nomada... je da se sporije razvijaju ali imaju bar po meni 2x jacu vosjku od nomada Grin IMPERIJANI RAZBIJAJU  Angry
Evidentirano

"Tim08"

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 24, 2011, 09:50:37 »

....ja sam grabezljivac...ne ti.......ja se tebi prilagođavam s vojskom...... Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tim08
Private
*

Karma: +1/-15
Offline Offline

Postova: 14


Suha Krpa Na Dnu Mora


Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 24, 2011, 09:59:16 »

hahahah mozda ma imperijani brisu pod s nomadima  Tongue
Evidentirano

"Tim08"

ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Lipanj 24, 2011, 10:07:35 »

Ma ne...Nikada ne bih bio Imperijan...Nerviraju me te građevine.....Kuće zapravo....NOMADS ARE AWESOME..... *drunk*...Živjeli svi Nomadi i njihova elitna vojska...Svega po malo i dobro....

Nerviraju te gradjevine, pa stari moj kupi si sator onda i igraj imperiju iz njega, ako te gradjevine nerviraju...  Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 24, 2011, 10:10:28 »

Hehehe, moram ja to počet kopi / pejstat ' skrečete s teme'.
Mislim da ima otvorena tema u razgovorima i da se može nastavit rasprava o imperijanima i nomadima. Tu pričajte, komentirajte o elitnoj vojsci na kvalifikacijama svjetskog prvenstva.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 25, 2011, 04:04:53 »

evo ga opet! daj proxy koji ti je više?? aj nemoj više to radit. pusti ljude da komentiraju šta žele i kako žele...šta ima veze ako je netko otvorio temu o jabukama i to završi na kruškama....pusti ljude neka komentiraju. ako to ne smeta liku koji je otvorio temu zašto bi tebi..dok god to nisu psovke i vrijeđanja mislim da nema smisla da ti brišeš dio postova ili zaključavaš teme. došao si tu glumit a večini igrača kojima zatvaraš postove ti mogu biti dide po pitanju imperije i svega vezanog za n Lips Sealed zato pliz oladi care. i nemoj mi ovaj post brisat a ni prepravljat. hvala
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #9 na: Lipanj 25, 2011, 04:40:40 »

evo ga opet! daj proxy koji ti je više?? aj nemoj više to radit. pusti ljude da komentiraju šta žele i kako žele...šta ima veze ako je netko otvorio temu o jabukama i to završi na kruškama....pusti ljude neka komentiraju. ako to ne smeta liku koji je otvorio temu zašto bi tebi..dok god to nisu psovke i vrijeđanja mislim da nema smisla da ti brišeš dio postova ili zaključavaš teme. došao si tu glumit a večini igrača kojima zatvaraš postove ti mogu biti dide po pitanju imperije i svega vezanog za n Lips Sealed zato pliz oladi care. i nemoj mi ovaj post brisat a ni prepravljat. hvala

Tako sam ja nešto htio reči, ali bi bio bezobrazan, pa nisam, hvala. . Gdje su ona lijepa stara vremena foruma,kad smo se vrijeđali na tuđi i svoj račun , mislim na stari forum, bilo je baš u zabavnom tonu, ovo sve neka konzervativnost.nesmiješ ništa.
Evidentirano

Tim08
Private
*

Karma: +1/-15
Offline Offline

Postova: 14


Suha Krpa Na Dnu Mora


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 25, 2011, 10:37:17 »

Haahahah ma nomadi su 2x slabiji...evo sad na kvalifikacijama nomadi me napadaju sa 4x jacom vojskom pa ih unistavam jos neam ni jedan poraz  ;D Grin
Evidentirano

"Tim08"

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 25, 2011, 10:53:41 »

Zar nisam bio dovoljno jasan? Imate temu o imperijanima i nomadima  http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2947.0 i tamo nastavite razgovor o kataprahtima i tko je zakon.
 Vas dvojca imate ograničeni ban.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 25, 2011, 01:34:50 »

što će te preferirati...elitnu vojsku....obranu s teškom vojskom....maximalni fortovi....ili bude svega pomalo?  Cool
evo ja već otvorio svu tešku vojsku i sad čekam napad i nomad stiže samo s lakom vojskom , stvarno su slabi , greška u napadima, Tiger djeluj , neka pojačaju napade
Evidentirano

omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 25, 2011, 02:44:04 »

evo ja već otvorio svu tešku vojsu tešku vojskuku i sad čekam napad i nomad stiže samo s lakom vojskom , stvarno su slabi , greška u napadima, Tiger djeluj , neka pojačaju napade

evo i ratnika igora... Grin ....ma imam i ja svu tešku vojsku, ali do elite je dugačak i skup put, ne znam ima li uopće smisla ići na elitu...računam štancati tešku vojsku i dizati fortove,možda bude dovoljno?  Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Lipanj 25, 2011, 03:13:15 »

nein. uskoro će krenut pomalo elite sa teškom vojskom pa onda samo elita. utvrde i jarci i tornjevi ti neće pomoć u x4 porobu sa recimo po 150k elite Shocked
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!