Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:33:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ŠTETE OVE IGRE  (Posjeta: 1793 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« na: Lipanj 21, 2011, 11:06:28 »

pozdrav svima koji će ovo čitati .... dakle .... Kao što svi znamo kad se dogodi neki problem treba se prijaviti na forumu na e-mail od tehničke podrške. Moram reći da nakon dugog dopisivanja sa adminima u hrvatskoj koji lijepo peru ruke od nastalih šteta točnije od štete u savezu sword gdje je netko provalio password od harryos ( vođe saveza) i izbacio sve iz saveza nije bilo uopće volje da se šteta popravi. Već su vrlo vješto lagali kako imaju urede i da će se konzultirati o svezi problema itd ... da će provjeriti sve i tako dalje ... naravno opet pranje nisam ja oni su itd .... dojavljeno je točno vrijeme od-do kad se krađa acc-a dogodila .... i naravno ništa se nije napravilo .... teškim naporima je sword vračen u ruke vođe natrag i sad ostaje da se neki članovi ne mogu vratiti natrag zbog pravila tko 2x izađe iz saveza ili bude izbačen ne može se vratiti natrag .... a nitko od admina se ne želi pozabaviti sa štetom koja je nastala za taj savez .... samo uzimaju pare od nas igrača ... rade sve više bug-ova ... rade promjene i gluposti bez dovoljnog vremena za pripreme itd.
Dakle ovo je igra gdje je riječ zapravo o pljački na legalan način bez volje da se otklone nedostaci i bez volje da se nešto popravi što je uzrokovao netko drugi. Ovo Pišem da se zna kakvi su nam admini .. samo copy-paste pravila ... a gdje su naša prava? Tko će nas zaštititi od krađe? Tko će popraviti štetu ako se krađa i dogodi?
Admini svaka vam čast .... skidam vam kapu .... ne vrijeđam da se razumijemo, već samo iznosim činjenice ....
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2011, 11:10:49 od igrac » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Lipanj 21, 2011, 11:18:28 »

Eto ja sam u potpunosti sa svakom rijeci uz tebe trebali bi se pozabaviti time i vratiti mogucnost da se igraci mogu vratiti u taj savez svi koji su bili, naravno da se moze to napraviti i vratiti sve u normalu ali tu su neciji interesi da se ne napravi ili im se neda pak, steta je ogromna ucinjena i trebali bi to nekako kompenzirati a onoga ko je provalio pass izbaciti iz te igre van ako je pametnjakovic koji je to napravio radio sa racunala kojeg igra onda se lako uhvati, nemogu mi reci da se nemoze kaad se moze, tehnologija je takva kakva je... Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 21, 2011, 11:37:17 »

Hm..da... a koji su to admini u hrvatskoj koji peru ruke?
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 21, 2011, 11:42:50 »

Hm..da... a koji su to admini u hrvatskoj koji peru ruke?

pa svi oni koji mu nežele pomoći .. jel si se možda šprepoznao u tome ili šta  Huh? *crazy*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 21, 2011, 11:46:26 »

ahaha nedo bog, neg sad i mene zanima koju su to administratori iz hrvatske.
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Lipanj 21, 2011, 11:48:53 »

ahaha nedo bog, neg sad i mene zanima koju su to administratori iz hrvatske.

mislim i mene smeta makar nije meni provaljena lozinka vođa si saveza koji je u top20 i ono provali ti šifru i sve ih pobaca  *xxx*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 21, 2011, 11:57:37 »

Admin o kome priča sam ja. Nisam admin, ali on misli da jesam.
1. Prijavio si problem preko vikenda.
2. U ponedjeljak sam pričao sa uredom, provjerili su sve što si rekao.
3. Šifru od tog računa su znali i koristili mnogi igrači - vlasnik je dao šifru računa mnogima koji su onda ulazili u njegov račun, a ne putem opcije Čuvar računa. Znači nije nikakvo probijanje šifre, već ste ju vi dali. Admin nije mogao odrediti tko je kriv zbog toga jer je previše ljudi koristilo račun.
4. I onda smo mi krivi ako netko uđe na račun i raspusti savez, a vođinu šifru zna minimalno 20 ljudi.
5. Vraćanje u savez nakon drugi put nije moguće.
6. Vraćanje nekog u prazan savez od strane admina nije moguće.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Lipanj 21, 2011, 12:03:51 »

Eto moj prika sta se desava kada vjerujes ljudima i das sifru svima hihihii, tamo su samo interesi i taj koji ti je napravio to je netko koga ti znas ili mislis da znas ,bit ce na kraju i to je dokaz da nemozes vjerovati pa doslovno i svom prijatelju jer igra cini svasta od ljudi neki spijuniraju za druge i prodaju se radi igre ,bolje ti je odustati vec da se ne se sekiras bez veze a taj koji te je izbacio vjerojatno radi za drugog saveznika u kojem vidi interes ,tako ti je to u ovoj igri kod nas Hrvata, prodaju se za suhu sljivu i oni bi da budemo slozni hiihihi.... Takve prvo treba razbiti , a onda se pozabljavati drugim nacijama i igracima.. Najgori je neprijatelj medju nama samima i njega se treba bojati..A kada se nadje onda ne birati sredstvo kako ga unistiti nego upotri Lips Sealed iti sve sta se moze i nemoze da se unisti na svakom polju ove igre..
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2011, 12:11:05 od ANUBIS » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 21, 2011, 12:37:02 »

po ovome što je navedeno u tigerovom postu izgleda da si sam kriv jer daješ šifru onima koji ti izgleda bas i nisu prijatelji  *hmm*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Lipanj 21, 2011, 01:06:11 »

nažalost oko cile ove zavrzlame sa passwordima i izbacivanjima iz saveza nastradaju nevine žrtve.....tako su i u ovom slucaju nastradali oni koji su po drugi put izašli iz saveza ne svojom krivicom i sad in nema povratka u savez jer je to neizvodivo (mislin izvodivo je ali bi iziskivalo previše truda oko toga a radi samo jednog igraca to se ne isplati-jer nema onoga šta se ne može napravit na webportalu ako  imate volje i vrimena)....nažalost igrac koji je ostao bez mogucnosti povratka nepušta igru jer je od pocetka bija vezan za jedan savez i za ekipu u tom savezu .....istina ima i drugih saveza ali znate ono ipak svi mi imamo neke naše životne principe pa tako i principe u online igrama.......ja san relativno novi u ovoj igri i mogu samo konstatirat da ima dosta mista za popravke i preinake u ovoj igri ,pa se nadan da ce autori ipak ponešto od prijedloga igraca prihvatit ako ne u ovoj onda u nekin iducin erama.....šteta bi bila ako nebi jer ipak je ovo igra koja nama koji igramo priko posla pruža malo razonode u tmurnin radnin danima u uredu  Grin...... a i nebi bilo loše da autori igre daju malo više slobode regionalnim administratorima i da in naprave sucelje s kojeg ce moc upravljat ovon igron kako bi tribalo,jer po svemu sudeci nemogu ni oni baš sve popravit šta bi mi želili-jednostavno nije u njihovoj moci.
Gledano sa strucne strane nekoga kome je posal vezan za programiranje i mrežu ova igra spada u 2 klasu online webigara i daleko je još od onoga šta mi ocekujemo od nje ...ali šta je tu je ....znate onu staru dobru .....a ko nas prisiljava da igramo baš ovu igru ako nismo zadovoljni ......... ali onda opet s druge strane ako ste vec zalipili za igranje baš ove igre i na nju ste utrošili previše vrimena i novca onda ajmo nastojat malo zajednicki bit konstruktivni i pokušat pomoc autorima koliko možemo pa makar dobronamjernin savjetima.....
E sad ako san dosadan .....a svatite.....ipak san ja stari magarac i gaming freak  koji skoro 90% igraca ovde mogu bit po godinama otac  *crazy*......
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 21, 2011, 01:10:56 »

Evo npr. uvodi se uskoro modul koji će onemogućiti vođi i prvom časniku da izbace više od 3 člana dnevno iz saveza. Mislim da će čak raditi unutar 24 h, pa neće moći oko ponoći izbaciti 6 igrača. Tako da za konstruktivne savjete smo uvijek otvoreni. Smiley
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Lipanj 21, 2011, 01:23:38 »

Trebalo bi recimo da se ukine i opcija izbacivanja iz saveza kao opcija ako si cuvar nekome recimo nekom vodji saveza ili 1 casniku a ovaj je stavio da mozes sve funkcije vrsiti i tu moze se svasta desavati ako je greskom dao sve opcije na koristenje...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 21, 2011, 01:32:02 »

treba ukinut cuvare racuna,ili biti doslovno samo cuvar,da moze maknuti vojsku ako treba(i postaviti sacekusu),al da nemoze podavat rese,slat lovu,itd..najjednostavnije za pocetak
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 21, 2011, 01:36:43 »

Anubis, u postavkama čuvara imaš opciju pristup izborniku.
Otvorite si temu u prijedlozima i tko ima kakav konkretan i ozbiljan prijedlog neka da podijeli sa nama.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #14 na: Lipanj 21, 2011, 01:49:29 »

Ova tema je za ovo namijenjena nista lose ako u ovoj temi sugeriramo jer je sve usko vezano za temu i onoga ko je otvorio temu, treba kako kaze zokyy ukinuti cuvare racuna najbolje a ostalo je nevazno tu su dali sivu zonu na koristenje a nisu definirali tu samu sivu zonu i onda nastaju vise problemi nego koristi od cuvara racuna jer u biti ni nema koristi vise stete donose i na kraju nebi ni bilo ovakvih tema da raspravljamo o tome a ti nebi imao muke da pises i odgovaras.. Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!