Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 03:26:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pripajanje provincije  (Posjeta: 11694 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 20, 2011, 03:26:41 »

Hehehe....Ja ću ovaj napad izgubiti... Grin Grin...Premjestio sam vojsku...U 3 provinciju...Neka...Meni je btno....Da sutra radim centru 2...I pripajam još 1 provinciju...Znaći...Omnia...Može se pripojiti 3 provincije...Te možeš staviti 6 vazala sa centrom 3...Nismo bacili resse u vjetar...Dapače što više centre....Hehehe...11 000 drva na sat..... Grin.... Smiley......

Izgubit češ bitku a samim time i ratni plijen
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 20, 2011, 03:34:03 »

Kopi pejst sa pravila Kvalifikacija Svjetskog prvenstva:

- Igrač ima 15 života. Svaka bitka vrijedi jedan život(ako se val sastoji od 4 napada, možete izgubiti 4 života). Ako igrač izgubi svih 15 života, može nastaviti igrati, ali može osvojiti samo posebne nagrade.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 20, 2011, 03:36:36 »

Kopi pejst sa pravila Kvalifikacija Svjetskog prvenstva:

- Igrač ima 15 života. Svaka bitka vrijedi jedan život(ako se val sastoji od 4 napada, možete izgubiti 4 života). Ako igrač izgubi svih 15 života, može nastaviti igrati, ali može osvojiti samo posebne nagrade.

hmm da, ali mislim da je to ostao string sa stare IN jer ja ne vidim nigdje zivote
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #18 na: Lipanj 20, 2011, 03:49:54 »

Ahhh...Ne pobjeđujem....Gubim jedan život ali....E da....Ja imam 2 provincije 2 sam pripojio prije sat vremena...Napada mi samo 1 ...Tako treba biti ili...??...
a što misliš da netko drugi igra umijesto tebe,ha,tako bi ti bilo najlakše,mućni glavom i igraj sam malo
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 20, 2011, 05:30:11 »

ma da nema vampira nebi bilo tema...samo me cudi,zasto nepita kak se seljaci zaposljavaju...
Evidentirano
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #20 na: Lipanj 20, 2011, 05:32:26 »

ma da nema vampira nebi bilo tema...samo me cudi,zasto nepita kak se seljaci zaposljavaju...
a što misliš da netko drugi igra umijesto tebe,ha,tako bi ti bilo najlakše,mućni glavom i igraj sam malo
A iseee...Pa 1x igram Invaziju nomada....I nisam čitao "Kako igrati?"...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 20, 2011, 05:45:13 »

A iseee...Pa 1x igram Invaziju nomada....I nisam čitao "Kako igrati?"...

koliko visis na forumu mogao si pravila unatrag procitat
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 20, 2011, 05:49:22 »



a koliko je tek tema otvorio.. doktorat je mogao napisati
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #23 na: Lipanj 20, 2011, 05:49:36 »

koliko visis na forumu mogao si pravila unatrag procitat
...Ne visim ti ja na forumu....Toliko....Ja ti na dan pogledam 1-2-3 filma....I dok film traje meni ti je internet uključen...Tako da sam i na acc-u, forumu, facebook-u....I mnogim drugim stvarima....

..........NE SKRETATI S TEME.........
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #24 na: Lipanj 20, 2011, 06:08:25 »

Kopi pejst sa pravila Kvalifikacija Svjetskog prvenstva:

- Igrač ima 15 života. Svaka bitka vrijedi jedan život(ako se val sastoji od 4 napada, možete izgubiti 4 života). Ako igrač izgubi svih 15 života, može nastaviti igrati, ali može osvojiti samo posebne nagrade.
Ostalo iz stare NI, gdje se igralo za nagrade. Nema života u kvalifikacijama i možeš se uopće ne braniti ako ćeš zbog toga imati više bodova na kraju.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Lipanj 20, 2011, 06:27:51 »

Ostalo iz stare NI, gdje se igralo za nagrade. Nema života u kvalifikacijama i možeš se uopće ne braniti ako ćeš zbog toga imati više bodova na kraju.
Shocked koji je smisao onda tih kvalifikacija,biti budan i maknuti rese za vrijeme napada,što gubiš,ništa *xxx*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #26 na: Lipanj 20, 2011, 06:48:31 »

Ostalo iz stare NI, gdje se igralo za nagrade. Nema života u kvalifikacijama i možeš se uopće ne braniti ako ćeš zbog toga imati više bodova na kraju.
[/quote
- Bitke se izračunavaju na isti način kao i u ostalim svijetovima IO. Jedinice nomada nemaju kapacitet prijenosa, uvijek odnose sve.
- Tipovi napada se neće izmjenjivati.
- Ako napadač pobijedi, sve građevine igrača padaju 1 nivo i igrač gubi ekonomske bodove za nivoe građevina. Ako je gradnja u tijeku, nivo se prekida i odbijaju se ekonomski bodovi za njega. Kuće ne mogu pasti ispod nivoa 4.
- Ako igrač nema koloniziranu provinciju u koju ide napad, vojska za tu provinciju se dodaje ostatku napadačeve vojske.(novo)
- Za svaku uspješnu obranu igrač će primiti ratne prihode u iznosu 50% uništene vojske. Taj prihod će biti dostupan samo 24 sata.
- Svi igrači počinju sa utvrdom nivo 1, sa 25 strijelaca u njoj. Utvrda mora biti aktivirana na početku.
- Igrač ima 15 života. Svaka bitka vrijedi jedan život(ako se val sastoji od 4 napada, možete izgubiti 4 života). Ako igrač izgubi svih 15 života, može nastaviti igrati, ali može osvojiti samo posebne nagrade.
- Maksimalan broj provincija koje igrač može imati je 4, uključujući provinciju 1.
- Vrijeme prijenosa resursa između provincija je trenutno, također i za vrijeme napada.
- Uveden je red čekanja za vojnike.
- Vojarne pješadije imaju 50% veći kapacitet.
- Utvrde imaju maksimalan kapacitet(resursa svakog tipa):

pa tu pise da igrac ima 15 zivota,,,
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #27 na: Lipanj 20, 2011, 07:22:23 »

ne znam. znam samo da ima dosta igrača koji su me iznenadili kako loše igraju ove kvalifikacije, a i neki sa dosta bodova u samom vrhu su već unaprijed izgubili nepromišljenim pripajanjima
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 20, 2011, 07:44:00 »

ne znam. znam samo da ima dosta igrača koji su me iznenadili kako loše igraju ove kvalifikacije, a i neki sa dosta bodova u samom vrhu su već unaprijed izgubili nepromišljenim pripajanjima
gdje ti vidiš tko je što pripojio?
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #29 na: Lipanj 20, 2011, 07:48:25 »

to i mene zanima
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!