Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:17:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: IZBORNIK REPKE!  (Posjeta: 1795 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« na: Lipanj 17, 2011, 10:11:51 »

Ja bih htio biti izbornik CRO-tema!!! (plaća po dogovoru, svakako jeftiniji od Ćire)
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 17, 2011, 10:26:24 »

 *beer*
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #2 na: Lipanj 18, 2011, 04:04:05 »

Šta ti pričaš?
Evidentirano


goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 18, 2011, 06:39:28 »

 Shocked Kakav izbornik? Pa nije to nogomet.  Shocked  *crazy*
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 18, 2011, 07:59:36 »

 *suicide* hahaha
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 18, 2011, 08:02:58 »

.....sve ima glavu i rep.....tako i u ovom.....netko mora to da diriguje........a nebi se ni zacudio da se mi međusobno porokamo......cudne biljke smo mi Hrvati....( valjda su stavili da se nemogu slat napadi na igrace iz iste zemlje.... Grin Grin Grin)
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Lipanj 18, 2011, 10:17:54 »

Nemoj se cuditi ako se porokamo medjusobno spisak mi je poduzi kako kaze jedan profil ali svima cu doci na ovaj ili onaj nacin ali cu doci, upravo radi igre kakvu su igrali sami to ce i doziviti najmanje kada se budu nadali i onda ce biti kako i zasto ali eto sve je to igra kako se kaze spletke intriga i sve ostalo sta ide uz to.. neki se skrivaju pod drugim nickovima ali imam 2 mjeseca da ih nadjem,dosta vremena...
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2011, 10:19:25 od ANUBIS » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 18, 2011, 10:42:13 »

Nemoj se cuditi ako se porokamo medjusobno spisak mi je poduzi kako kaze jedan profil ali svima cu doci na ovaj ili onaj nacin ali cu doci, upravo radi igre kakvu su igrali sami to ce i doziviti najmanje kada se budu nadali i onda ce biti kako i zasto ali eto sve je to igra kako se kaze spletke intriga i sve ostalo sta ide uz to.. neki se skrivaju pod drugim nickovima ali imam 2 mjeseca da ih nadjem,dosta vremena...

normalno je to...
premalo nas ima da bi se našlo 10 složnih ljudi, a kamoli više od toga....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Lipanj 18, 2011, 10:43:54 »

Nemoj se cuditi ako se porokamo medjusobno spisak mi je poduzi kako kaze jedan profil ali svima cu doci na ovaj ili onaj nacin ali cu doci, upravo radi igre kakvu su igrali sami to ce i doziviti najmanje kada se budu nadali i onda ce biti kako i zasto ali eto sve je to igra kako se kaze spletke intriga i sve ostalo sta ide uz to.. neki se skrivaju pod drugim nickovima ali imam 2 mjeseca da ih nadjem,dosta vremena...
i ti očekuješ da ja na sve ovo kažem.......bravo anubis,trošim vrijeme i novac za tvoju glupu osvetu,znaš što,ovo je čisto .......ako tako razmišljaš nije ti mijesto u timu sigurno
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2011, 08:41:35 od Proxy » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Lipanj 18, 2011, 10:46:14 »

Jasmina draga ionako nemozemo kominicirati sa nikime a i napadati se medjusobno,a mjesto mjesto nije onima koji igraju tako i koji samo tako znaju igrati ja sam uvijek razmisljao da je bolje odustat od igre kao sto jesam jer nemozes naci 10 sloznih a kako ti ocekujes da i tamo budemo slozni ,pa prvo ljudi koji u r23 me progone kao vjesticu na konto cro2 a znam iz pouzdanih izvora i kako ocekujes da ja tim ljudima vjerujem?Huh? ti ljudi zive da napakoste, ja samo prihvacam igru nista vise jer sam primoran na to,nisi dozivjela to kao ja osobno na svojoj kozi.. Samo ne shvacaju da to  nije cro2  koji je toliko korumpiran, dok ja tamo imam prijatelje koji su dobri internacionalni igraci i koji su mi frendovi i koji mi uvijek pomazu kada zatreba i mogu se osloniti na njih,a patriotizam nema veze sa time jer njihove namjere su ocite i podle i sva sreca da je r23 internacionalan da nemoram samo njih slusati da mogu sa drugim igracima normalno komunicirati...
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2011, 10:55:34 od ANUBIS » Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Lipanj 18, 2011, 10:49:43 »

 Shocked Pozovimo Jacu da nas vodi u EU ,hahahahahaha  Tongue  Tongue Tongue Tongue Tongue *freak*
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #11 na: Lipanj 18, 2011, 11:06:28 »

Shocked Pozovimo Jacu da nas vodi u EU ,hahahahahaha  Tongue  Tongue Tongue Tongue Tongue *freak*
samo  *friends*.....mislim da je dovoljno
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 19, 2011, 12:58:44 »

Nemoj se cuditi ako se porokamo medjusobno spisak mi je poduzi kako kaze jedan profil ali svima cu doci na ovaj ili onaj nacin ali cu doci, upravo radi igre kakvu su igrali sami to ce i doziviti najmanje kada se budu nadali i onda ce biti kako i zasto ali eto sve je to igra kako se kaze spletke intriga i sve ostalo sta ide uz to.. neki se skrivaju pod drugim nickovima ali imam 2 mjeseca da ih nadjem,dosta vremena...

sa ovim postom si me sjtio na onu izjavu"od sada igram"..a prica se da se je obad poigrao sa tobom-...pretpostavljam da od sada kreces igrat Smiley?
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #13 na: Lipanj 19, 2011, 07:28:31 »

ajmo dosta prepirki *stop*
hehehe
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Srpanj 23, 2011, 04:08:31 »

tko ce biti vodja navale na svjetskom Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!