Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:11:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: imperial hero  (Posjeta: 1870 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« na: Lipanj 03, 2009, 11:44:43 »

zanimljiva igrica naročito za one koji su do sad igrali igrice tipa diablo!!!! po meni je to super ali zahtjeva malo previše vremana što mi se neda!!!! *freak* *xxx*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 04, 2009, 02:33:20 »

da puno previše vremena Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Evidentirano

johngalt
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 04, 2009, 03:02:52 »

Uz premium acc nije neki problem. za ljude koji rade na kompu. vrijeme napada je onda 5 min. a i još budu uvedene neke stvari pa bude trebalo manje vremena.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 04, 2009, 05:58:34 »

Uz premium acc nije neki problem. za ljude koji rade na kompu. vrijeme napada je onda 5 min. a i još budu uvedene neke stvari pa bude trebalo manje vremena.
nemislim da je dugo čekat da on napadne ali si ako želiš bit jako aktivan i dobro i brzo se razvit moraš dosat dosta vremena provodit jer savko malo moraš nešto stisnut za dalje.... dok kod imperije stisneš napad i čekaš onda barem 2h(to je fakat minimum) dotad možeš nešto drugo radit na kompu....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 04, 2009, 07:27:56 »

stvarno bosanac19 je u pravu  ;D ;D
Evidentirano

johngalt
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 05, 2009, 07:10:59 »

tiger evo ti si s njima(adminima) u kontaktu pa im daj prijedlog da probaju smislit neki način da bi igrači mogli zadat nekoliko aktivnosi svojem liku te da on te aktivnosti odrađuje jednu za drugom automatski da nemoraju sami igrači konstantno ili pak savki nekoliko minuta bit tamo i stisnuti dalje da jednostavno zadaju nekoliko naredbi i lik sam radi te zadatke..... ja bi se rado sam prijavio tamo na forum i predložio to ali ja i engleski jezik = KRAVA I BALET....  *crazy* *crazy* *freak* Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 05, 2009, 07:25:10 »

tiger evo ti si s njima(adminima) u kontaktu pa im daj prijedlog da probaju smislit neki način da bi igrači mogli zadat nekoliko aktivnosi svojem liku te da on te aktivnosti odrađuje jednu za drugom automatski da nemoraju sami igrači konstantno ili pak savki nekoliko minuta bit tamo i stisnuti dalje da jednostavno zadaju nekoliko naredbi i lik sam radi te zadatke..... ja bi se rado sam prijavio tamo na forum i predložio to ali ja i engleski jezik = KRAVA I BALET....  *crazy* *crazy* *freak* Grin Grin
Nažalost borbe su jedna po jedna, ali ostale stvari možeš raditi više odjednom. Npr rudarenje možeš poslati čak 24 AP od jednom. Možeš odjednom napraviti npr bakrenih poluga ili koža koliko imaš resursa ili AP. Tak da većina stvari funkcionira tako. Ali borbe su nažalost samo jedna po jedna jer ima kasnije dunngeona koji imaju više razina pa se mora odlučiti jel odustaješ ili ideš dalje i možeš se liječiti između. I npr izgineš u jednoj borbi a ti si poslao da ide u 10 borbi za redom i izgubiš sve jer si u svakoj na par zdravlja. A igranje si nažalost ko i su svakoj igri možeš olakšati kupnjom dijamanata. Smiley
Evidentirano

Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 13, 2009, 01:37:24 »

hero zahtjeva puno manje vremena od imperie  (ukoliko IO igrate ozbiljno)...ja na hero provodim jako malo vremena i nemogu reći da sam nezadovoljna rezultatom iako bi moglo biti puno bolje ..logiram se, potrošim koliko imam AP's i to je to..let's move on Smiley
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 13, 2009, 08:02:17 »

hero zahtjeva puno manje vremena od imperie  (ukoliko IO igrate ozbiljno)...ja na hero provodim jako malo vremena i nemogu reći da sam nezadovoljna rezultatom iako bi moglo biti puno bolje ..logiram se, potrošim koliko imam AP's i to je to..let's move on Smiley
istina.i treba se imat strategiju..ja sam na početku igrao kao manijak,bio prvi iza admina  Grin ali kasnije malo posustao i savezi/igrači sa taktikom su me prestigli.. *freak* i onda sam odustao radi škole  Grin
Evidentirano
johngalt
Sergeant
**

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 81

1234
Profil Email
« Odgovor #9 na: Lipanj 15, 2009, 07:09:06 »

ma meni ta igrica uopće nije dobra
Evidentirano

johngalt
Warbucks
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 18, 2009, 10:12:25 »

Meni malko prespora... a početni nivoi su doooosaddddddniiiiiiiiiii *xxx* onih tri instanci i selo za prvih par levela i tutorial su malko premalo da me navuku na igru... a moraš igrati danima da dođeš do nečeg... bezveze...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 18, 2009, 12:10:25 »

Ja sam za 3-4  dana bio nivo 20. Smiley tak da ne znam kako je igrica prespora. Smiley Ali svako ima svoje mišljenje. Samo ne vidim koji bi bio smisao igre da ti odmah daju pristup svim nivoima. Cilj je u otkrivanju. Na nivou 4 se otvara još trećina mape a na 7 cijela mapa. na nivou 10 dobivaš još 3 kompletne mape. itd...

Koje igre ti igraš, ak se smije znati? Mislim zbog izjave da moraš igrati danima da dođeš do nečega. Svaka poštena RPG igra, makar offline, a posebno online traje mjesecima.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!