Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:33:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanja  (Posjeta: 40825 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #255 na: Svibanj 20, 2009, 11:00:07 »

otisao sam da vidim kontra spiunazu i nasao sam spijuna...stavio sam zahtjev da ga uhvate, no on je nestao, a kad sam otisao na poruke da vidim ulovljene spiune, nisam ga vidio...to znaci da ima veci lvl spiunaze od mene pa ga nisu uspjeli uhvatiti ili ...?
To je način na koji kontra-špijunaža radi. ubio si špijun i name ga više. izvješće o ubijenom špijunu dobiješ samo kad ga uhvate dok ga drugi igrač pokušava infiltrirati.
Evidentirano

nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #256 na: Svibanj 20, 2009, 11:45:32 »

da li se onda on uspio ubaciti u moje redove i poslati izvjesce dok ga ja nisam uhvatio?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #257 na: Svibanj 20, 2009, 11:48:17 »

da li se onda on uspio ubaciti u moje redove i poslati izvjesce dok ga ja nisam uhvatio?
da. špijuni koje na taj način uhvatiš su infiltrirani i igrač može dobiti izvještaj pomoću njih.
Evidentirano

blagi
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #258 na: Svibanj 20, 2009, 03:07:56 »

Kad postavljam generalo kako mu dodjeljujem igraće iz saveza u njegovu grupu?
Evidentirano
dan1983
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #259 na: Svibanj 21, 2009, 02:27:54 »

mene bi zanimali kalkulatori za izračun formula! npr. tako da mogu točno znat koliko će mi sljedeći lvl. sveučilišta smanjiti vrijeme neke todređene tehnologije, i sl.
ili ako negdje možda već postoje tablice di su ti podaci unešeni
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #260 na: Svibanj 21, 2009, 02:42:45 »

mene bi zanimali kalkulatori za izračun formula! npr. tako da mogu točno znat koliko će mi sljedeći lvl. sveučilišta smanjiti vrijeme neke todređene tehnologije, i sl.
ili ako negdje možda već postoje tablice di su ti podaci unešeni
Skraćuje vrijeme istraživanja 0.45 puta za carstva verzije 4 i za 0.25 puta za carstva svih ostalih verzija.
-Smanjuje cijenu istraživanja 0.02 puta za carstva verzije 4 i za 0.05 puta za carstva svih ostalih verzija.

ako se nevaram mi spadamo u sve ostale  vezije carstva!!!! kalkulator imaš na kompu pa računa Lips Sealed .. ak ti se da!!! [:-} *xxx* Tongue
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #261 na: Svibanj 21, 2009, 02:45:11 »

Kad postavljam generalo kako mu dodjeljujem igraće iz saveza u njegovu grupu?
kada odeš na savez/članovi pokraj svakog člana imaš znak + i ako zadržiš miša piše dodaj u grupu kda stisneš to imaš pravo odabrati kojem generalu češ to dati (ako ih ima nekoliko) i to je to.... [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #262 na: Svibanj 21, 2009, 03:18:45 »

Skraćuje vrijeme istraživanja 0.45 puta za carstva verzije 4 i za 0.25 puta za carstva svih ostalih verzija.
-Smanjuje cijenu istraživanja 0.02 puta za carstva verzije 4 i za 0.05 puta za carstva svih ostalih verzija.

ako se nevaram mi spadamo u sve ostale  vezije carstva!!!! kalkulator imaš na kompu pa računa Lips Sealed .. ak ti se da!!! [:-} *xxx* Tongue
ne, podaci su točni ali svi realmovi spadaju u V4a. osim R1-R4 + R10 koji spada u ostale realmove.
i 0,45 dolazi u formulu na sljedeći način
vrijeme potrebno je puno_vrijeme/(1+0,45*nivo sveučilišta)
Evidentirano

nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #263 na: Svibanj 21, 2009, 09:57:47 »

ako saljem vojsku da porobi seljake na polju...ako su svi ljudi zaposleni u nekoj industriji, da li cu to uspjeti, ili ako je u slobodnoj ekonomiji ili pak zarobljavam samo ljude koji su slobodni ?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #264 na: Svibanj 22, 2009, 05:40:34 »

ako saljem vojsku da porobi seljake na polju...ako su svi ljudi zaposleni u nekoj industriji, da li cu to uspjeti, ili ako je u slobodnoj ekonomiji ili pak zarobljavam samo ljude koji su slobodni ?

zarobljavaš(ubijaš) ljude neovisno gdje rade. maksimalan broj ovisi samo o ukupnom broju ljudi o provinciji i iznosi maksimalno 20% od ukupnog broja ljudi.
Evidentirano

nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #265 na: Svibanj 22, 2009, 11:26:39 »

ako ta osoba ima vojsku u provinciji, prvo se borim s njom, no ako je vojsak u utvrdi, da li se tada borim s vojskom i da li lvl utvrde ovisi na porobljavanje ili mogu slobodno ici s konjicom ili nekom drugom vojskom bez da koristim maceve i sprave?
Evidentirano
dan1983
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #266 na: Svibanj 22, 2009, 01:09:21 »

ok, formula je: vrijeme potrebno je puno_vrijeme/(1+0,45*nivo sveučilišta)

ali ja nemogu u nju ubaciti trenutno vrijeme koje mi pokazuje jer je to vrijeme već umanjeno za trenutni level sveučilišta.
znači treba mi podatak gdje mogu vidjet koje je puno vrijeme! znaš di je to, ili moram i to računat od osnovnog?
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #267 na: Svibanj 22, 2009, 01:37:09 »

ako ta osoba ima vojsku u provinciji, prvo se borim s njom, no ako je vojsak u utvrdi, da li se tada borim s vojskom i da li lvl utvrde ovisi na porobljavanje ili mogu slobodno ici s konjicom ili nekom drugom vojskom bez da koristim maceve i sprave?

ako ideš u porobljavanje i na polju tog lika ima vojske te ako je postavljena na boriti se bit će borba na polju ( ako je na povući se borbe nema)  ako je do borbe došlo i ti si pobjedio porobljavanje će ovisit o tome koliko je tvoje vojske ostalo ako nije bilo borbe tvoja vojska je netaknuta i porobljavaš max. a koliko on ima vojske u utvrdi to te ne zanima jer u nijednom trenutku ti ne diraš utvrdu slikovito prolaziš kraj nje i tlačiš seljake..... znači mačevi i sprave ti netrebaju jel nemoraš rušit utvrdu.... *freak*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #268 na: Svibanj 22, 2009, 01:52:46 »

ok, formula je: vrijeme potrebno je puno_vrijeme/(1+0,45*nivo sveučilišta)

ali ja nemogu u nju ubaciti trenutno vrijeme koje mi pokazuje jer je to vrijeme već umanjeno za trenutni level sveučilišta.
znači treba mi podatak gdje mogu vidjet koje je puno vrijeme! znaš di je to, ili moram i to računat od osnovnog?
računaš od tog vremena koje ti pokazuje.
vrijeme koje ti pokazuje * (1+trenutni nivo*0,45)   / (1+novi nivo*0,45)
Evidentirano

nikyriky
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #269 na: Svibanj 22, 2009, 02:26:28 »

COOL  [:-}

thx
Evidentirano
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!