Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:12:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanja  (Posjeta: 40779 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 12, 2009, 03:00:38 »

1. Zanima me ovo "Zlato jednako 10% ukupne proizvodnje vođe se polaže u riznicu saveza.Vođa NE GUBI taj dio proizvodnje,on se samo polaže u riznicu." To se meni oduzima svaki dan ili ? I da li vođe takoder uplacuju kvotu u riznicu?

2. ako ja hocu nekoga napasti ili netko iz moga saveza hoce nekoga napasti npr. (ako napadnem nekoga tko nije ni u jednom savezu da li ga ja sam mogu napasti ili cijeli savez mora?) ili se savezi uplecu jedino ako im drugi savez najavi rat a inace svako igra za sebe?
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2009, 03:36:28 od Fila11 » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 12, 2009, 03:57:56 »

1. Zanima me ovo "Zlato jednako 10% ukupne proizvodnje vođe se polaže u riznicu saveza.Vođa NE GUBI taj dio proizvodnje,on se samo polaže u riznicu." To se meni oduzima svaki dan ili ? I da li vođe takoder uplacuju kvotu u riznicu?

2. ako ja hocu nekoga napasti ili netko iz moga saveza hoce nekoga napasti npr. (ako napadnem nekoga tko nije ni u jednom savezu da li ga ja sam mogu napasti ili cijeli savez mora?) ili se savezi uplecu jedino ako im drugi savez najavi rat a inace svako igra za sebe?
Znači 10% proizvodnje vođe i rizničara(blagajnika - treasurera) se dodatno generira u riznici saveza, bez da vođa i blagajnik to gube. oni mogu extra uplačivati ako žele. ko i svi drugi članovi. ovisi o savzu, negdje su uplate obavezne.
Možeš sam napasti koga god oćeš.  a savez može napasti istog igrača ili ne. to biraju ostali članovi.
Evidentirano

forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 12, 2009, 06:56:37 »


Moze li tko pojasniti kako ide bitka po rundama .....ono tipa u prvoj rundi se desava to i to .....u drugoj to ....itd
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 12, 2009, 07:31:12 »

U prvoj rundi pucaj elitni strijelci i trebušeji (gađaju utvrdu, ne vojsku). ak ih imaš naravno. Trebušeji pucaju svaku rundu.
u drugoj pucaju svi strijelci.
U trećoj i dalje napadaju sva vojska i sva opsadna sredstva(oni napadaju samo zidinu). i svaku rundu iza toga svi se bore.
Inače bitka ima 3 faze.
bitka na polju. tu se bore napadačeva vojska i obrambena vojska na polju.
ako napadač pobijedi, počinje rušit utvrdu. zidove utvrde napadaju opsadne sprave, mačevaoci i kopljanici. dok ju ne sruše ili pobjegnu ak im moral padne ispod 50. ispod 50 morala postoje 2 % šanse da pobjegnu za svakih 1 manje morala od 50. Znači na 43 morala šanse su 7*2% =14% Za to vrijeme, strijelci u utvrdi i napadačevi strijelci pucaju po vojsci. obrambeni imaju 4x bonus, a napadačevi si 4x slabiji.
ak napadač sruši utvrdu, mora pobijediti još garizon. i nakon toga nosi resurse, kolko njegove jedinice mogu odnijeti. pretvorene u zlato, naravno.
Kalkuliraj bitku u kalkulatoru koji imaš na acc ili si skinul s neta i gledaj kaj se događa u rundama.
Evidentirano

Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #34 na: Veljača 12, 2009, 08:28:57 »

ok hvala
Evidentirano
Deros
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 12, 2009, 10:34:01 »

A kada bi se od prilike trebala istraziti centralizacija?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #36 na: Veljača 13, 2009, 04:14:33 »

Centralizaciju je trebalo već istražiti. neki igrači imaju već 3 nivoa. Smiley
Čim prije, to bolje.
Evidentirano

Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #37 na: Veljača 13, 2009, 05:53:20 »

Što znači rečenica "granice se povisuju za jedan level" kod objašnjenja rata između dva saveza?
Evidentirano
Deros
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #38 na: Veljača 13, 2009, 06:32:22 »

Centralizaciju je trebalo već istražiti. neki igrači imaju već 3 nivoa. Smiley
Čim prije, to bolje.

 Shocked Shocked Shocked

A gdje su statistike , ja uopce ne vidim statistike, ja vidim samo nesto igraci , ali ja sam tu prvi...
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #39 na: Veljača 13, 2009, 09:01:35 »

Što znači rečenica "granice se povisuju za jedan level" kod objašnjenja rata između dva saveza?
To znači da kad si u ratu, dobiš 1 nivo graničnih postaja extra. Npr ti imaš 6 i u ratu imaš 7. Smiley

Shocked Shocked Shocked

A gdje su statistike , ja uopce ne vidim statistike, ja vidim samo nesto igraci , ali ja sam tu prvi...

Pa recimo da statistiku vidiš pri dnu stranice pod poredak. Ta se obnavlja jednom dnevno. I možeš igrače poredat po ekonomskim bodovima, časti, vojnim bodovima...
Ti si prvi na listi jer je ta lista sortirana po udaljenosti(ti si sebi najbliži,pa si prvi) i prikazani su ti samo igrači unutar 2x. Znači samo oni koji imaju dvaput više ili manje bodova od tebe.  Tak da možda budeš malo razočaran, ali daleko si od prvog mjesta.  Trenutno si 206. Smiley Kaj nije ni tak loše mjesto.
Ak oćeš vidit stanje na tom poretku pod igrači, klikni na 10x pri vrhu i klikni na riječ bodovi u šestom stupcu. Ali mislim da su ti neki igrači već van 10x. Smiley Tak da prvih nekoliko nećeš vidjeti.
Evidentirano

Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #40 na: Veljača 13, 2009, 09:27:39 »

Zanima me kako detektirati napuštena carstva kako se otkrivaju i sve što ide uz to?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #41 na: Veljača 13, 2009, 10:32:27 »

Zanima me kako detektirati napuštena carstva kako se otkrivaju i sve što ide uz to?
napuštena carstva imaju ikonu zlatnog novčića kraj imena,a moj savjet je da ih zapisuješ od početka kad ih još vidiš u 10x rangeu
Evidentirano
PoToKTM
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #42 na: Veljača 14, 2009, 01:23:45 »

Evo me opet s jos jednim problemom tj. pitanjem. Znaci ovako ja trenutno mogu imati 20000 drva maksimum i sad hocu izgraditi farmu 12 level sto kosta 21000. Moj frend moze imati maximum 30000 ili 40000 drva ali ni sam nezna kako je to uspio.. Zanima me sto trebam izgraditi /napraviti da mogu imati vise od 20000 drva. a i ne samo drva nego i svega ostaloga..
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #43 na: Veljača 14, 2009, 10:57:35 »

Evo me opet s jos jednim problemom tj. pitanjem. Znaci ovako ja trenutno mogu imati 20000 drva maksimum i sad hocu izgraditi farmu 12 level sto kosta 21000. Moj frend moze imati maximum 30000 ili 40000 drva ali ni sam nezna kako je to uspio.. Zanima me sto trebam izgraditi /napraviti da mogu imati vise od 20000 drva. a i ne samo drva nego i svega ostaloga..
unaprijedi tvrđavu Wink
Evidentirano
PoToKTM
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #44 na: Veljača 14, 2009, 01:14:03 »

ok TNX  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!