Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:54:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 21   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanja  (Posjeta: 40778 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« na: Veljača 08, 2009, 07:32:35 »

Prije svega pohvalio bi igricu jer je stvarno zanimljiva i najbolja koju sam igro na internetu. zanima me kada povecamo utvrdivanje i vojnu arhitekturu i ostale stvari da li se grad razvija i dobije zidine? mislim i na ostale stari tipa dali se s razvitkom sela i zgrade i ulice poboljsavaju ili izgledaju uvijek isto. Vidio sam kad sam poveco utvrdu da se ona razvila i ne izgleda vise jadno, pa me zanima vrijedi li to za sve
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 08, 2009, 07:36:53 »

Prije svega pohvalio bi igricu jer je stvarno zanimljiva i najbolja koju sam igro na internetu. zanima me kada povecamo utvrdivanje i vojnu arhitekturu i ostale stvari da li se grad razvija i dobije zidine? mislim i na ostale stari tipa dali se s razvitkom sela i zgrade i ulice poboljsavaju ili izgledaju uvijek isto. Vidio sam kad sam poveco utvrdu da se ona razvila i ne izgleda vise jadno, pa me zanima vrijedi li to za sve
*rose* kod slike grada  se mijenja samo utvrda Smiley trebaš je vidjet na visokim levelima  [:-}
Evidentirano
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 08, 2009, 07:38:16 »

znaci ulice i zidine nista? Sad
Evidentirano
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 08, 2009, 07:41:07 »

i zanima me da li ima kapacitet ljudi nakon kojeg vise nemozemo razvijati selo ili farmu i ove stvari iz gradske vijecnice mozemo graditi do unedogled?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 08, 2009, 07:45:51 »

i zanima me da li ima kapacitet ljudi nakon kojeg vise nemozemo razvijati selo ili farmu i ove stvari iz gradske vijecnice mozemo graditi do unedogled?
pa ovako..nakon određenog broja (mislim da je 200 000 u ravnicama) rast seljaka počne usporavat,tako da je na poslijetku jako teško dignit iznat 260-270 000 seljaka u provinciji .mislim da većina građevina nema limit iako neznam sad za sveučilište i još neke jer su bili buggovi..bio je bug kod formule 1 i nakon određenog levela cijena bi se opet počela smanjivat  Cheesy
Evidentirano
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 08, 2009, 07:51:01 »

hvala.A tvoj savjet za otvaranje provincije? gdje bi bilo najpovoljnije? mislio sam u planinama otvorit i sagradit jaku obranu tako da sam siguran kolko mogu biti...i zanima me ako idemo u napad koliko je vojnika potrebno ako nije prejak protivnik? I ne razumijem svrhu sveucilista.. Cool
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2009, 08:06:08 od Fila11 » Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 08, 2009, 08:08:07 »

hvala.A tvoj savjet za otvaranje provincije? gdje bi bilo najpovoljnije? mislio sam u planinama otvorit i sagradit jaku obranu tako da sam siguran kolko mogu biti...i zanima me ako idemo u napad koliko je vojnika potrebno ako nije prejak protivnik?  Cool
ovako.većina igrača "boxa" provinciju.tj okruži jednu provinciju (najbolje je planine /planine sa šumom) u obliku križa tj recimo

                   2
              6   7   8
                  12
u napadu, pa moj savjet koristi kalkulator i sve bude dobro  Grin (ps trebaš 1000 vojnika da bi mogao napast)
Evidentirano
Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 08, 2009, 08:12:28 »

a sto se tice sveucilista svrha je ?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 08, 2009, 08:20:42 »

Svrha sveučilišta je da smanjuje cijenu i vrijeme svih istraživanja.
klikneš na slikicu tamo di gradiš sveučilište i dobiš opis. mogu ti dati i točne formule ak si matematički malo potkovan. Smiley
Najbolje ti je boxat planine ili planine sa šumom. ta provincija bi trebala biti u sredini križa(+). a okolo je najbolje kad su ravnice ili ravnice sa šumom, jer su najbolje za ekonomiju.
Evidentirano

Fila11
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 41


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 08, 2009, 08:22:59 »

da al ne kuzim kojih istrazivanja?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 08, 2009, 08:36:46 »

da al ne kuzim kojih istrazivanja?
svih istraživanja  Cheesy a arhitektura smanjuje cijenu i malo vrijeme izgradnje građevina [:-}
Evidentirano
PoToKTM
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #11 na: Veljača 09, 2009, 02:54:43 »

Eh oprostite sto sam off topic ali imam jedno pitanje... vrlo mi je vazno.. bio bi jako zahvalan kad bi mi netko pomogao ako je moguce... znaci ja sam trenutno u svijetu 70 i hto bi se prebaciti u croatiu svijet.. Cry  da li je to moguce i ako je kako da to napravim! unaprijed hvlala!
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 09, 2009, 03:08:47 »

Eh oprostite sto sam off topic ali imam jedno pitanje... vrlo mi je vazno.. bio bi jako zahvalan kad bi mi netko pomogao ako je moguce... znaci ja sam trenutno u svijetu 70 i hto bi se prebaciti u croatiu svijet.. Cry  da li je to moguce i ako je kako da to napravim! unaprijed hvlala!
samo namjesti na hrvatski jezik i ajde na registraciju Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 09, 2009, 07:32:18 »

posjeti ovaj link
http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/register2.php?lang=hr&ref=local
ali počinješ ispočetka.
Evidentirano

PoToKTM
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #14 na: Veljača 09, 2009, 10:44:25 »

aha znaci ispocetka... ah onda necu... uredu hvala vam. mislio sam da mogu ovo sad sto imam prebaciti u croatiu.. al nema veze.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 21   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!