Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:29:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Predstavljači nacije  (Posjeta: 14895 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #135 na: Srpanj 04, 2011, 10:34:54 »

emili,ja imam poruku koju cuvam za neke dane kad ce mi dobro doci,a tada ces shvatiti zasto nce biti husara na SP.to SP ocito nije da neki igraci pretstavljaju naciju vec da ucine nesto sto im je dugo na srcu,ali o tom potom
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #136 na: Srpanj 04, 2011, 11:35:34 »

emili,ja imam poruku koju cuvam za neke dane kad ce mi dobro doci,a tada ces shvatiti zasto nce biti husara na SP.to SP ocito nije da neki igraci pretstavljaju naciju vec da ucine nesto sto im je dugo na srcu,ali o tom potom
ogromna istina i mogu reći da sam sretan što ne spadam u skupinu takvih igrača
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #137 na: Srpanj 04, 2011, 12:03:19 »

to je zalosno sto je tako.jer na tom SP bi trebal odvojiti dogadjaje iz realma.nemoras pricati samnom npr,ali brate ajde da se udruzimo i pokazemo sto znamo,pa kad prodje sp opet se tuc kao zakleti neprijatelji,ali nejde to tako,mi smo hrvati
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #138 na: Srpanj 04, 2011, 12:29:22 »

zaboravio sam da ima tvoj slican post Smiley
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #139 na: Srpanj 04, 2011, 02:10:50 »

Pa moram priznati da je meni tonydubrav koliko vidim od igrača koji su tamo u kvalifikacijama 1 izbor za vodju definitivno, goronja se istu tu blizu njega nalazi,ali niko nezna sistem koji ce biti za odabir vodje,ako bude po rezulatatima kvalifikacija ok,posteno , ako se bude pak glasovalo onda od tih 30 koji ce glasovati bilo bi posteno da svaciji glas za vodju vrijedi proporcionalno njegovim bodovima koje je imao na zavrsetku kvalifikacija....ali mene nekako brine kojom metodom ce se dodijeljivati ko ce biti nomad a tko imperijan ,niko se time ne zamara vidim jer stil igre od pocetka je sasvim razliciti kod te te dvije rase...
tony je definitivno jedan od glavnih kandidata za vođu ako ga mi budemo birali -koliko ja znam ok je kao čovjek i najbolje  je skužio kako treba igrat i svaka mu čast na tome nadam se da će podjelit par savjeta prije prvenstva -jedino je bitno koliko čovjek ima vremena jer onaj tko bude vođa fakat mora bit stalno online i pazit da sve štima i da održi neko zajedništvo među nama iako će to koliko vidim bit najteže jer uvjeren sam ako budemo složni svi ostali su mali miševi za nas  Angry Angry Angry MI HRVATI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #140 na: Srpanj 04, 2011, 03:03:27 »

nije istina da se ne može. u blitzu smo sve hrvati i odlično nam ide i guramo jedni druge i haramo ratovima i slažemo se odlično. ne kažem da su sve top igrači ali ima barem 10ak takvih igrača koji su iskusni kvalitetni i online stalno i kao savez funkcioniramo odlično i što je najbitnije u svrhu kolektiva
Evidentirano
cukero
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #141 na: Srpanj 04, 2011, 03:04:20 »

neznam tonija tj mislim da nisam igro snjim ali igrati normalnu igru ili invaziju nije isto i čemu se tolko prepirete ko če biti vođa ko da je to bitno svi koji če proči kvalifikacije ako če paziti na svoj acc i mudro igrati onda nije bitno ko je vođa tj bitno je da bude onaj koji ima največe skilove jer se savezna vojska računa po njegovim skilovima Grin vođa nemože ništa napraviti bez tima a tim bi trebali biti vi svi
dosta da jedan od 30 zabušava i gleda samo sebe kaj če onda napraviti baciti ga van iz saveza Grin kam če on otič
mislim da svi poznajete igru i znate da to nije moguče bolje bi bilo da dijelite savjete kako se razviti i da se okvirno dogovorite ko če biti napad a ko deff jer mislim da nije bitno na prvenstu da se neko kiti kako je bio prvi na svijetu a nije ništa pridoneo savezu
mislim da ste svi svjesni da je na prvenstvu bitan tim a ne pojedinac i ko ima najsložniji tim biti če pobjednik prvenstva
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #142 na: Srpanj 04, 2011, 03:08:36 »

tony je definitivno jedan od glavnih kandidata za vođu ako ga mi budemo birali -koliko ja znam ok je kao čovjek i najbolje  je skužio kako treba igrat i svaka mu čast na tome nadam se da će podjelit par savjeta prije prvenstva -jedino je bitno koliko čovjek ima vremena jer onaj tko bude vođa fakat mora bit stalno online i pazit da sve štima i da održi neko zajedništvo među nama iako će to koliko vidim bit najteže jer uvjeren sam ako budemo složni svi ostali su mali miševi za nas  Angry Angry Angry MI HRVATI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da Tony mi je najbolja solucija, uporan je kao i ja, ja sam samo ratnik, ne farmer i veoma agresivan u ratu, taktika i strategija na prvom mjestu jer svaka nacija ima svoj sistem igre, Za Bugare, Amerikance, Rumunje, Srbe,Talijane i  latinose znam kako i na koji način igraju, ostale ne baš. Sve us svemu, biti lider u ovakvoj velikoj po za mene stvari, znači velika odgovornost, a tko se može nositi sa time svaka čast, sa time napominjem, lider se može i mijenjati. Nadam se da ćemo svi biti hladnih glava i složni, imati odličnu ekipu, lidera i oficire, ja sam timski igrač i dajem sve za naš tim, samo da budemo među najboljima , ako ne i najbolji. Ove dječje nesuglasice ostavite u pješčaniku i reagirajte na one koji nisu uz nas i uz Hrvatsku. Moj jedini savjet je, kada ste u ekipi, čuvajte svoju vojsku, to je pravilo br. 1 a i ujedno najače pravilo. Tony ja sam uz tebe, kao i za ostalih 30. Sretno svima.
Evidentirano

mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #143 na: Srpanj 04, 2011, 10:21:14 »

ja osobno mislim da smo mi kao igrači među boljima na svijetu a vjerovatno i najbolji evo već drugu godinu zaredom igram svijet italija 2 i mogu iz iskustva reć da su talijani mali miševi ,imam tamo svoj savez CROATIA ima nas 6 u savezu i jedini smo hrvati tamo protiv svih talijana -svi nas hoće uništit a  ne mogu nam ništa drugi sam po vojnim bodovima, 16 ratova nijedan poraz -toliko o tim silnim talijanima imaju tisuće igrača a jedan mali savez ih ubija ,vjerujem da je tako i sa ostalim nacijam a to oni igrači koji igraju multi svijetove mogu i potvrdit -poanta je ta da tko god bio u repki samo trebamo bit složan i nitko nam ništa nemože  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #144 na: Srpanj 04, 2011, 10:28:48 »

ja osobno mislim da smo mi kao igrači među boljima na svijetu a vjerovatno i najbolji evo već drugu godinu zaredom igram svijet italija 2 i mogu iz iskustva reć da su talijani mali miševi ,imam tamo svoj savez CROATIA ima nas 6 u savezu i jedini smo hrvati tamo protiv svih talijana -svi nas hoće uništit a  ne mogu nam ništa drugi sam po vojnim bodovima, 16 ratova nijedan poraz -toliko o tim silnim talijanima imaju tisuće igrača a jedan mali savez ih ubija ,vjerujem da je tako i sa ostalim nacijam a to oni igrači koji igraju multi svijetove mogu i potvrdit -poanta je ta da tko god bio u repki samo trebamo bit složan i nitko nam ništa nemože  [:-} [:-} [:-}

heh da, u r82 opet hrvati prvi kao savez... ma najjaci smo najjaci...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

igorzg
Gost
« Odgovor #145 na: Srpanj 04, 2011, 11:06:40 »

gledam, citam,slusam i ne mogu vjerovati kakva su to prepucavanja za lidera  Sad,vi svi o lideru a nezna se tko je sve u prvih 30 i jos uz to sve pola se ljudi skriva i nezna im se nick i onda oni neke lidere izabiru a neznam cemu skrivanja.Pravi lider mora znati da ima tezak posao pred sobom da nas prvo sve ujedini i da napokon na ovoj igri ZAKUCA PRAVO HRVATSKO  *heart* A NE SAMO DA SE PREPUCAVAMO PO FORUMU TKO STA GDJE  Grin
http://www.youtube.com/watch?v=2Lcv30LDUDM Undecided Kiss
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #146 na: Srpanj 05, 2011, 12:13:56 »

heh samo da pokažete da su hrvati najbolji i mission completed  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #147 na: Srpanj 05, 2011, 01:32:23 »

heh da, u r82 opet hrvati prvi kao savez... ma najjaci smo najjaci...

nebi da kvarim idilu ali po cemu ste najaci?

Ubjedljivo najjaci savez u R82 je greshka. Ti ljudi deru guzove, volio ih neko ili ne. Sad su trenutno u bitkama za zamak saveza i dobro im ide ali da nisu malo ko bi mirno spavao. Na zalost moj savez i greska se citav realm ne potukosmo iako smo ocekivali da nam objave rat vise puta. Iz nekog razloga nisu. Mozda zato sto znaju kakvi smo iz R50 Huh?

Sad mozda ti racunas snagu po net poenima tj farmerskim poenima. Ja drugacije bogami gledam koji je savez najjaci. Npr vojni poeni Huh?

Mi bogami uskoro idemo u ratove za zamkove. Dojadilo i bogu i narodu samo farmati. Pa da vidimo valja li nam strategija  Cheesy
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #148 na: Srpanj 05, 2011, 03:03:22 »

hmmmm opet dosta podcjenjivački i osjeti se tračak bahatosti. ali meštre ako hočeš to ozbiljno odradit naći ćemo mjesta za tebe i tvoje...na kraju ćeš se osjećat pun zadovoljnije Wink
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #149 na: Srpanj 05, 2011, 03:47:03 »

nebi da kvarim idilu ali po cemu ste najaci?

Ubjedljivo najjaci savez u R82 je greshka. Ti ljudi deru guzove, volio ih neko ili ne. Sad su trenutno u bitkama za zamak saveza i dobro im ide ali da nisu malo ko bi mirno spavao. Na zalost moj savez i greska se citav realm ne potukosmo iako smo ocekivali da nam objave rat vise puta. Iz nekog razloga nisu. Mozda zato sto znaju kakvi smo iz R50 Huh?

Sad mozda ti racunas snagu po net poenima tj farmerskim poenima. Ja drugacije bogami gledam koji je savez najjaci. Npr vojni poeni Huh?

Mi bogami uskoro idemo u ratove za zamkove. Dojadilo i bogu i narodu samo farmati. Pa da vidimo valja li nam strategija  Cheesy

šteta što ja nisam tamo u R82, malo mi previše tih realma, pa se ne snalazim previše, ja sam još od onih kad je bilo samo 4  sa V1 pravilima, pa je došao 5, pa sve do 9 i tako sve više i više, ali da bar jesam u R82, pa da i ja derem njima malo guzove ,hahahhahaha ( nisam homić, čisti hetero), možda su cure?
Evidentirano

 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!