Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 06:19:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Predstavljači nacije  (Posjeta: 14882 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #60 na: Srpanj 02, 2011, 01:36:48 »

He he dobro si rekao ,ali  mozes samo zamisljati 8 hehehehe, cuj ovdje nema goldova vampiru  Draculos,nema drugih igraca di krades rese oslonjen si sam na sebe i neovisne prov zato je teze doci do 8 forta  btw... i stalno si pod nekim napadom a ovako kada igras  nemoras imati napade danima niti jednog..
Da istina, nema goldica i u tomu je i bit igre u v5 se pravi igrači pronalaze...Nema goldica, ali ima neaktivnih igrača po 5-6h što znam iskoristiti...Gle...Danas sam osvojio 100 vojnih i pokupio 1,5M zlata, a o resursima da nepričam, i to u ratu !!!! Hhehehe
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #61 na: Srpanj 02, 2011, 01:54:49 »

vidim vec je pocelo prepucavanje koji je tim jaci a koji bolji ali cu reci samo jedno vidimo se na bojnom polju kad prodzu kvalifikacije jer kad pogledam statistiku igraca u hrvatskoj nista nebijezite igracima u bosni a srbija je jos losija od nas i u vasem timu ima igraca sa malim brojem bodova u prvi 30 koji bi i igrali i nebi e zbog tih cete iygubiti sve isto ko i ostali pa zar niste jos skontali da u citavom svojetu sve je to tu negdije i da par aktivni ighraca rijesava rat i iskustvo dobrog i aktivnog vodze reci cu vam samo jedno igram imperiju duze od svih za koje mislite ili za samog sebe i za citavo vrijeme nikada nisam izgubio rat pa vijerujte necu ni sada od ekipa koje su iste ko i moja ili nesto jace od moje a sa prostora bivse jugoslavije garantujem da nijedna ekipa nece dobiti bosnu pa cete viditi sta mogu uraditi par igraca  na kraju cuvajte se elipa iy juzne amerike posebno kolumbije bugari i rumuni za njih su mala maca


Vjerojatno ste vi Bosanci igrali protiv neke dječice a ne veterana, kao i uvijek, ali i to što kažeš, jedva mi čekamo da te nađemo na bojnom polju i da omastimo brk sa tobom. Što se tiče  latinosa, sa njima smo pod brisali, večinom svi veterani, ništa posebno. Ipak najljepše mi je rasturati Amere i Bugare od svega, ali i Talijane. A tebe očekujemo da se omastimo, dobro došao. Loviću te ko ovaj leptirić
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #62 na: Srpanj 02, 2011, 02:09:04 »

  pijuckam kavicu posljepodnevnu citam post i smijem se ,heheh leptirici hihihi,e goronja hehehe
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #63 na: Srpanj 02, 2011, 02:22:29 »

Vjerojatno ste vi Bosanci igrali protiv neke dječice a ne veterana, kao i uvijek, ali i to što kažeš, jedva mi čekamo da te nađemo na bojnom polju i da omastimo brk sa tobom. Što se tiče  latinosa, sa njima smo pod brisali, večinom svi veterani, ništa posebno. Ipak najljepše mi je rasturati Amere i Bugare od svega, ali i Talijane. A tebe očekujemo da se omastimo, dobro došao. Loviću te ko ovaj leptirić

kako maštovito Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #64 na: Srpanj 02, 2011, 02:23:40 »

He he u pravu si latinoamericke zemlje hehehe i igraci iz njih ne da nadmasuju bugare nego su klasa iznad njih hehehe,imam par prijatelja koji ce vjerojatno upasti u njihove timove i cujem se sa njih dvoje ponekad hehe.. odlicni su ,nema sta
Hehheeh...Točno nemam prigovora, gle ovo je zanimljivo.....

Najboljih 5 donacija u zemlji

1   Brazil   6 794
2   Colombia   4 800
3   Argentina   4 000


Nisu toliko niti škrti...

Kod nas je

1   bole_bbc   1 320

Donirao je više od 2/4 sve ukupnog.....
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #65 na: Srpanj 02, 2011, 05:48:47 »

Hehheeh...Točno nemam prigovora, gle ovo je zanimljivo.....

Najboljih 5 donacija u zemlji

1   Brazil   6 794
2   Colombia   4 800
3   Argentina   4 000


Nisu toliko niti škrti...

Kod nas je

1   bole_bbc   1 320

Donirao je više od 2/4 sve ukupnog.....

Čudi me da nema Mexica, sve sami proizvođaći droge. Smiley
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #66 na: Srpanj 02, 2011, 05:53:42 »

 pijuckam kavicu posljepodnevnu citam post i smijem se ,heheh leptirici hihihi,e goronja hehehe

nevolim kad mi se tako bahato izjavljuje u cilju potcijenjivanja suparnika, pa da vidi kako to izgleda, vidimo se na bojnom polju pa neka se onda zar ne?
« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2011, 05:58:53 od Proxy » Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #67 na: Srpanj 02, 2011, 05:59:16 »

.....  Grin Grin......eeeeeh Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #68 na: Srpanj 02, 2011, 07:34:26 »

Čudi me da nema Mexica, sve sami proizvođaći droge. Smiley
Je, jel' SAD igra uopće imperiju..??...
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #69 na: Srpanj 02, 2011, 11:16:57 »

bliži se napadd! jel vas svrbe malo dlanovi?? Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #70 na: Srpanj 03, 2011, 01:11:59 »

bliži se napadd! jel vas svrbe malo dlanovi?? Grin

Ništa lakše
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #71 na: Srpanj 03, 2011, 04:20:56 »

Vjerojatno ste vi Bosanci igrali protiv neke dječice a ne veterana, kao i uvijek, ali i to što kažeš, jedva mi čekamo da te nađemo na bojnom polju i da omastimo brk sa tobom. Što se tiče  latinosa, sa njima smo pod brisali, večinom svi veterani, ništa posebno. Ipak najljepše mi je rasturati Amere i Bugare od svega, ali i Talijane. A tebe očekujemo da se omastimo, dobro došao. Loviću te ko ovaj leptirić

Ja u principu skoro nikad ne ratujem protiv raje iz EX Yugoslavije. S vremena na vrijeme kakvog bolesnog nacionalistu naguzim i to je to. Ali ako nastavis da podcjenjujes ljude mogao bih lako napraviti izuzetak od pravila.

Da se malo pronosamo pa onda mozes ovdje doci plakati kako varam i koristim bug-ove. Kao svaki pravi rjeciti ratnik.

Savjet od mene, prema svakom se odnosi sa postovanjem. Nikad ne znas ko ce ti trebati ili sa kim se ne treba kaciti.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #72 na: Srpanj 03, 2011, 09:39:21 »

Ja u principu skoro nikad ne ratujem protiv raje iz EX Yugoslavije. S vremena na vrijeme kakvog bolesnog nacionalistu naguzim i to je to. Ali ako nastavis da podcjenjujes ljude mogao bih lako napraviti izuzetak od pravila.

Da se malo pronosamo pa onda mozes ovdje doci plakati kako varam i koristim bug-ove. Kao svaki pravi rjeciti ratnik.

Savjet od mene, prema svakom se odnosi sa postovanjem. Nikad ne znas ko ce ti trebati ili sa kim se ne treba kaciti.


između istine i potcijenjivanja je velika praznina, a to da ću te ja trebati ( govorim u svoje ime) nisam siguran, za ostale neznam, jer bahatost ne toleriram kod nikoga na način kako je bila rečena sa tvoje strane, istina je samo jedna, da su se Hrvati kao igrači u ovoj igri dovoljno pokazali da su jedni od najboljih igrača, htio ili ne, prihvati istinu.
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #73 na: Srpanj 03, 2011, 11:28:57 »

interesantno je ko ce  biti voda cro teama...?
previse je zvijeda i zvjezdica u timu,ali opet neko treba i vodu nositi,..ne mogu svi biti kosci,... Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #74 na: Srpanj 03, 2011, 11:36:02 »

interesantno je ko ce  biti voda cro teama...?
previse je zvijeda i zvjezdica u timu,ali opet neko treba i vodu nositi,..ne mogu svi biti kosci,... Grin

 Huh? A gdje je naš Kosac, baš mi fali,koja legenda, hahahaah  Lips Sealed
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!