Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:41:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Predstavljači nacije  (Posjeta: 14791 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #45 na: Lipanj 30, 2011, 10:45:58 »

Nema tu mnogo mudrosti, najbolji je onaj koji je najviše online.Nemožeš nikog naterati da posveti život imperiji, a ako za to nema vremena kazati mu da nezna da igra.
upravo tako...evo karma..
u v5 :
50 % vrijeme online
40%  dijamanti
10% finese i tzv znanje
steta sto nema nekih novcanih nagrada za ovo svjetsko,...cini mi se da su davali u invaziji nomada neke dolare,...ili makar dijamante top igracima tj savezu,...nagrade su slabe ili ima jos nesto sto nisu napisali?,... :hmmm:
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #46 na: Srpanj 01, 2011, 01:03:10 »

Dupecmar u pravu si sto se tice toga najlakse je igrati s malo ali jako dobrih igraca koji znaju igrati tako i ja volim igrati ali cini mi se da si krivo shvatio horusa ok on vas vidljivo smatra losijima ali ima i djlomicno pravo svaka nacija ima 30 igraca a vas je budimo realni dosta malo u BIH tako da mogu i losiji igraci koji nemaju tolko vremena igrati svijetsko prvensto upasti u tim a igraju samo zato jer im se to cini fora.

Niko ne prica o tome drug. Horusa nisam krivo shvatio jer njega nisam ni komentirao.

Nije najlakse igrati sa malo ali jako dobrim igracima vec je jako tesko igrati sa puno a ispodprosjecnim igracima.

Ja ovu igru ne igram da bi se onako usput, kao u farmville, ulogovao par puta dnevno, zaposlio ljude, posadio mrkvicu i namirio stoku.

Ova igra je pomalo brutalna i citav cilj nje je dominacija. Kad je vec igram (a igram je) onda imam i neke ciljeve. A vjeruj moji ciljevi NISU da sve sto ja dobijem na bojnom polju (i sate potrosene na vrebanje, pracenje, planiranje itd) unisti lik kojem je MRSKO odraditi army save (lafo zaboravio, prespavao, crkla mu macka, crko internet, cuko pojeo domacu zadacu itd isl suplja)

Te fore sam pusio davno. Kad sam pocinjao igrati. Kad nabrijani "igraci" hoce da razvale realm, kad te zovu da se pridruzis bas njima jer ce da vladaju realmom. Kada prijete i misle da su glavni.

U r82 npr nema 100 igraca da su pravo za Lips Sealed ani. U V4 gdje sam igrao, cim su izbacili XAH savez ja sam poceo UMIRATI od dosade.

Nema realma sa 500 dobrih igraca a hiljade ih igraju i imaju svoje saveze. Do sada se biralo sa kim igras a sada je kako bog da.

I da slazem se, nema puno igraca iz bosne da valjaju. Upoznao sam ih par, pravi ludjaci.

Ali ova igra izmori covjeka koji hoce ozbiljno da je igra i na kraju svi odustaju. To je vec zivot.
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2011, 04:07:35 od Proxy » Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #47 na: Srpanj 01, 2011, 01:23:37 »

hehe slazem tolko igraca a u prosjeku svaki 10 te moze razumjeti ono kada ti zelis pobjediti i ne razmisljas da spavas kada dodje 6h off ne mozez spavati zato jer jedva cekas da dodjes i lovis vojsku da povedete u ratu ali nadje se neki konj koji to sve zezne ti puknes i nasavis ali kad tad ces prestati svi mi steta sta nema vise igraca koji su spremni uloziti vise truda u ovu igricu a ok ima ih ali treba ih naci sto je jako tesko... a sto se tice broja igraca u BIH tu ce prolaziti svakakvi igraci ali ja osobno znam nek igrace iz BIH koji su odlicni  igraci recimo haris72 ako se dobro sjecam ili 1 igrac koji se jako trudi gaziosmanpasa i tako ugl. vi nematee sta izgubit i svima ce te biti nezgodni...samo se drzite
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #48 na: Srpanj 01, 2011, 04:47:03 »

Niko ne prica o tome drug. Horusa nisam krivo shvatio jer njega nisam ni komentirao.

Nije najlakse igrati sa malo ali jako dobrim igracima vec je jako tesko igrati sa puno a ispodprosjecnim igracima.

Ja ovu igru ne igram da bi se onako usput, kao u farmville, ulogovao par puta dnevno, zaposlio ljude, posadio mrkvicu i namirio stoku.

Ova igra je pomalo brutalna i citav cilj nje je dominacija. Kad je vec igram (a igram je) onda imam i neke ciljeve. A vjeruj moji ciljevi NISU da sve sto ja dobijem na bojnom polju (i sate potrosene na vrebanje, pracenje, planiranje itd) unisti lik kojem je MRSKO odraditi army save (lafo zaboravio, prespavao, crkla mu macka, crko internet, cuko pojeo domacu zadacu itd isl suplja)

Te fore sam pusio davno. Kad sam pocinjao igrati. Kad nabrijani "igraci" hoce da razvale realm, kad te zovu da se pridruzis bas njima jer ce da vladaju realmom. Kada prijete i misle da su glavni.

U r82 npr nema 100 igraca da su pravo za Lips Sealed ani. U V4 gdje sam igrao, cim su izbacili XAH savez ja sam poceo UMIRATI od dosade.

Nema realma sa 500 dobrih igraca a hiljade ih igraju i imaju svoje saveze. Do sada se biralo sa kim igras a sada je kako bog da.

I da slazem se, nema puno igraca iz bosne da valjaju. Upoznao sam ih par, pravi ludjaci.

Ali ova igra izmori covjeka koji hoce ozbiljno da je igra i na kraju svi odustaju. To je vec zivot.

Neznam dečko od kada si počeo igrati, ali vidim da si novije pečeni igrač a i bio lider u nekom od saveza, otprilike kada sam početkom 2007 u prvom mjesecu se registrirao, bila su samo 4 realma i to era 3, a učio sam i bila mi liderica Frida, stariji igrači je znaju kao najboljeg lidera ikad, jer se pokazala kao je pobjedila mnoge jake saveze, kao PAX, BG_Avenger, Soldiers, wildcats  itd..., nas je uvijek otprilike bilo između 8 do 12, i znala su se unaprijed pravila igre, čuvanje vojske u ratu a i miru, znači slanje u šetnju, logiranje na vrijeme, a  samo napominjem da se vidio online status, tako da nisi mogao biti nikada miran, ko će da te napadne i kada, jer se sve vidi i zna, od ostalih lidera mi je bio još Tiger i Hiske, jednom Kopsi, ostalo ja.  U Hr savezu Tonydubrav. Znači nije tolika poanta u samim igračima ako dobro slušaju lidera i zapovijedi. Nisam za nikakvu a i nikada bio za demokraciju u ovoj igri u bilo kojem savezu, nego diktaturu, znači samo lider vodi glavnu riječ i gotovo, ako netko zezne u savezu dal mu oprostiti ovaj put a i ovisi o veličini greške ili ne. Samo lider odlučuje dal da se glasa za rat ili ne, a i mora biti upoznat sa svim jedinicama vojske svakoga igrača kao i ekonomiju, nije lako biti lider i to zahtijeva pun nadzor i vrijeme kao i odgovornost. Sorry stari, ali mislim da nemaš baš pozitivna iskustva sa savezima, za razliku od mene i Hrvatskih igrača sa kojima sam igrao, kao Tiger , licencina, Tonydubrav itd, , nadam se da nas 30 koji će predstavljati našu zemlju da će biti oni pravi igrači i da čemo rasturiti ove Bugare, Rumunje i latinose.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #49 na: Srpanj 01, 2011, 05:51:11 »

dobru si ekipu imao vidim,ali di iščupa tigera iz naftalina,pa taj ti više nezna igrati imperiju a da ne pričam kakav je tiranin,vidiš da nas tu po forumu muči,nebi se čudila da mi izbriše ovaj post......tiger,tužit ču te bugarima učiniš li to Wink
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #50 na: Srpanj 01, 2011, 08:13:01 »

hm negdje tokom 2008 sam ga upoznao, mislim da je to bio realm 9, imao je jak savez, rasturali smo, daleko je bio najači sa bodovima uvijek i strah i trepet za Turke i Bugare, mislim krajem 2008 se preselio na 4 realm, ali nije dugo bio,samo je došao i pokazao svoju snagu. Izuzetno jak , odličan organiziran igrač.
Evidentirano

----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #51 na: Srpanj 01, 2011, 08:44:17 »

hm negdje tokom 2008 sam ga upoznao, mislim da je to bio realm 9, imao je jak savez, rasturali smo, daleko je bio najači sa bodovima uvijek i strah i trepet za Turke i Bugare, mislim krajem 2008 se preselio na 4 realm, ali nije dugo bio,samo je došao i pokazao svoju snagu. Izuzetno jak , odličan organiziran igrač.
Ma nego, neće valjda Community Manager biti neki lik koji je 50 na ljestvici ko ja....... Smiley...... Grin.........
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #52 na: Srpanj 01, 2011, 11:10:51 »

hm negdje tokom 2008 sam ga upoznao, mislim da je to bio realm 9, imao je jak savez, rasturali smo, daleko je bio najači sa bodovima uvijek i strah i trepet za Turke i Bugare, mislim krajem 2008 se preselio na 4 realm, ali nije dugo bio,samo je došao i pokazao svoju snagu. Izuzetno jak , odličan organiziran igrač.

goronja od kuda izvlačiš te smajliće ?? Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #53 na: Srpanj 01, 2011, 11:15:22 »

goronja od kuda izvlačiš te smajliće ?? Grin

stisni citat na njegovom postu pa ces vidjet stranicu sa slikicama... i onda jednostavno ubaci kao sliku Grin http://www.pic4ever.com/
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ANUBIS
Gost
« Odgovor #54 na: Srpanj 02, 2011, 06:33:56 »

Citat:
unistene utvrde
2011-07-02 01:44:28
 

unistene utvrde bi mogle vec postati svakodnevnica svakog imperijana,jer nomadi su uvezali 4 napada za redom na utvrde,...napadi su odmjereni i neku sigurnost moze pruzit samo fort 7,..koji vecina igraca nema ni u jednoj a kamoli u 2 provincije.jer tesko je istovremeno dizat i fortove i braniti se od poroba.vec ogroman broj igraca se i ne brani od nomadskih poroba a kako stvari se odvijaju nece se ni utvrde braniti,...
steelze

He he ,komentara li dobrog "vecina igraca nema u jednoj a kamoli u 2 prov(misli se na f7), heeh a ja ih masu znam koji imaju u svim provincijama sve fortove 7 i neki se spremaju na 8 ihihhi"  Ali moram priznati komentari su dobri i lijepo ih je procitati,samo tako decki nedajte se ovim nomadima da vas gaze, u nadi da necemo vise gubiti niti jednu bitku, pozzzz svima..
« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2011, 06:49:04 od ANUBIS » Evidentirano
----Vampłr
Sergeant
**

Karma: +22/-23
Offline Offline

Postova: 66

187
Profil
« Odgovor #55 na: Srpanj 02, 2011, 09:36:44 »

He he ,komentara li dobrog "vecina igraca nema u jednoj a kamoli u 2 prov(misli se na f7), heeh a ja ih masu znam koji imaju u svim provincijama sve fortove 7 i neki se spremaju na 8 ihihhi"  Ali moram priznati komentari su dobri i lijepo ih je procitati,samo tako decki nedajte se ovim nomadima da vas gaze, u nadi da necemo vise gubiti niti jednu bitku, pozzzz svima..
Je, je Wink 1 igrač ima 270 000 bodova, a ja u cro2 sa 90 000 imam fort 7 i razmišljam o osmici  *xxx*
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #56 na: Srpanj 02, 2011, 12:27:35 »

He he dobro si rekao ,ali  mozes samo zamisljati 8 hehehehe, cuj ovdje nema goldova vampiru  Draculos,nema drugih igraca di krades rese oslonjen si sam na sebe i neovisne prov zato je teze doci do 8 forta  btw... i stalno si pod nekim napadom a ovako kada igras  nemoras imati napade danima niti jednog..
« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2011, 12:29:33 od ANUBIS » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #57 na: Srpanj 02, 2011, 01:01:35 »

dobru si ekipu imao vidim,ali di iščupa tigera iz naftalina,pa taj ti više nezna igrati imperiju a da ne pričam kakav je tiranin,vidiš da nas tu po forumu muči,nebi se čudila da mi izbriše ovaj post......tiger,tužit ču te bugarima učiniš li to Wink
Budem malo trenirao pa za par mjeseci možda naučim. Grin Još više vas mučiti na forumu, ne igrati. Wink
Evidentirano

avdijica
Gost
« Odgovor #58 na: Srpanj 02, 2011, 01:23:06 »

vidim vec je pocelo prepucavanje koji je tim jaci a koji bolji ali cu reci samo jedno vidimo se na bojnom polju kad prodzu kvalifikacije jer kad pogledam statistiku igraca u hrvatskoj nista nebijezite igracima u bosni a srbija je jos losija od nas i u vasem timu ima igraca sa malim brojem bodova u prvi 30 koji bi i igrali i nebi e zbog tih cete iygubiti sve isto ko i ostali pa zar niste jos skontali da u citavom svojetu sve je to tu negdije i da par aktivni ighraca rijesava rat i iskustvo dobrog i aktivnog vodze reci cu vam samo jedno igram imperiju duze od svih za koje mislite ili za samog sebe i za citavo vrijeme nikada nisam izgubio rat pa vijerujte necu ni sada od ekipa koje su iste ko i moja ili nesto jace od moje a sa prostora bivse jugoslavije garantujem da nijedna ekipa nece dobiti bosnu pa cete viditi sta mogu uraditi par igraca  na kraju cuvajte se elipa iy juzne amerike posebno kolumbije bugari i rumuni za njih su mala maca
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #59 na: Srpanj 02, 2011, 01:29:47 »

He he u pravu si latinoamericke zemlje hehehe i igraci iz njih ne da nadmasuju bugare nego su klasa iznad njih hehehe,imam par prijatelja koji ce vjerojatno upasti u njihove timove i cujem se sa njih dvoje ponekad hehe.. odlicni su ,nema sta
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!