Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:19:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Predstavljači nacije  (Posjeta: 14807 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 19, 2011, 02:28:06 »

Grin Programčić se zove proxy switcher, enjoy  Grin

a zasto filozofirat? nadjes frenda iz saveza koji je iz francuske npr, kazes mu pass i neka te prijavi od doma, i igrat ces za francusku repku. vi ljudi moji ste ko i zenske, nadjete problem za svako rjesenje
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 19, 2011, 02:40:00 »

a zasto filozofirat? nadjes frenda iz saveza koji je iz francuske npr, kazes mu pass i neka te prijavi od doma, i igrat ces za francusku repku. vi ljudi moji ste ko i zenske, nadjete problem za svako rjesenje


... mislim da trebaš nać drugu usporedbu .. ova mi ne paše  ;D
Evidentirano
matejka
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #32 na: Lipanj 26, 2011, 09:33:32 »

Ne slažem se sa ovim tu izloženim mišljenjima. Najbolji igrači su upravo oni koji koriste kredite, naravno uvijek ima iznimaka. Kao na primjer da postoji nekolicina odličnih igrača koji ne koriste kredite ili možda samo premium. Naravno, vrijedi i obrnuto.  Ali ono što čini najbolje igrača nije samo razumjevanje pravila igre jer mislim da svatko tko je odigrao bar jednu cijelu eru razumije jako dobro pravila igra. Ono što čini najbolje igrače jest želja za pobjedom, a upravo ih ta želja za pobjedom tjera da koriste kredite.
 nisi u pravu trebali bi svi da igraju bez kredita pa da vidimo ko je najbolji ja naprimjer ne mogu da kupim kredite ne zbog novca jer mi iz bosne ne možemo da kupijemo malo je komplikovano zato igram u kv. za bosnu i do sada sam 7 bez kredita   još kada uzmeš da sam žensko ovi odma
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2011, 09:51:25 od Proxy » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Lipanj 26, 2011, 09:50:33 »

  nisi u pravu trebali bi svi da igraju bez kredita pa da vidimo ko je najbolji ja naprimjer ne mogu da kupim kredite ne zbog novca jer mi iz bosne ne možemo da kupijemo malo je komplikovano zato igram u kv. za bosnu i do sada sam 7 bez kredita   još kada uzmeš da sam žensko ovi popizde odma
a daj mi reci koliko vas se je tamo kvalificiralo ukupno Grin. ocete skupiti 30 clanova Huh?
Evidentirano

dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 29, 2011, 11:50:25 »

a daj mi reci koliko vas se je tamo kvalificiralo ukupno Grin. ocete skupiti 30 clanova Huh?

Nije fol u broju drug (nekad ces i to skontati). Ako mene pitas ja bi najradje da imamo savez od maksimalno 10 igraca. Vise ne treba. ovih drugih 20 bih ODMAH izbacio iz saveza. Pa neka se udruzuju u neki junior savez.

Ali pazi 10 IGRACA.
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #35 na: Lipanj 29, 2011, 11:52:01 »

3 je dosta. provjereno i dokazano(lopov)
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #36 na: Lipanj 30, 2011, 12:33:13 »

 ma izgleda da bi vi najbolje da svatko sam igra i ima savez i eto ti svjetskog prvenstva u tko će imat veći ego. hvala
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #37 na: Lipanj 30, 2011, 07:50:27 »

3 je dosta. provjereno i dokazano(lopov)

da sam što je jedan stalno bio na odmoru  Cheesy 2 su igrali aktivno
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
jasmina
Gost
« Odgovor #38 na: Lipanj 30, 2011, 10:25:49 »

ma izgleda da bi vi najbolje da svatko sam igra i ima savez i eto ti svjetskog prvenstva u tko će imat veći ego. hvala
*friends*čitaš mi misli
Evidentirano
dupecmar
Sergeant
**

Karma: +14/-23
Offline Offline

Postova: 55


Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 30, 2011, 06:16:54 »

ma izgleda da bi vi najbolje da svatko sam igra i ima savez i eto ti svjetskog prvenstva u tko će imat veći ego. hvala

Kad vidim ovakav post upitam se da li ta osoba ima za cilj da izazove svadju ili da pokaze da je totalni pocetnik ili sta?

ONI igraci koji imaju podosta IO iskustva ZNAJU da se ratovi gube jer imas levate u savezu a dobijaju KAD IH NEMAS.

Sretan je onaj savez koji ima 10 extra igraca koji ne prave  Lips Sealed kao ostavljanje vojske kod kuce, napadanje na sljepo, koji saradjuju u napadima itd isl.

Vidio sam SAMO par saveza za sve ove godine igranja IO da je imalo 10 ili vise takvih igraca. Ostali savezi imaju par dobrih i sve ostalo debelo ispod prosjeka.

Pa ne jednom je moj jadni savez sa par igraca osisao druge saveza za preko 50%. Objavimo rat i nakon par dana preko pola saveza izbaceno i skoro pola sto je ostalo u V modu.

E sad u battle of nations NEMA toga. Sta te zapade, zapadne. Mozes imati EXTRA igrace ali ti neprijatelj podera 20 drugih igraca i svaki tvoj trud je uzalud.

Zovi me egocentrikom ali ja to zovem iskustvo.

Daj mi savez od 5 igraca koje ja proberem i poderacemo SVAKI savez u ovom novom realmu. Krugove trcati oko njih ako treba.

Naravno imas svako pravo da mislis drugacije. Ja se ne upustao u daljnu raspravu o ovome.
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #40 na: Lipanj 30, 2011, 06:43:10 »

Kad vidim ovakav post upitam se da li ta osoba ima za cilj da izazove svadju ili da pokaze da je totalni pocetnik ili sta?

ONI igraci koji imaju podosta IO iskustva ZNAJU da se ratovi gube jer imas levate u savezu a dobijaju KAD IH NEMAS.

Sretan je onaj savez koji ima 10 extra igraca koji ne prave  Lips Sealed kao ostavljanje vojske kod kuce, napadanje na sljepo, koji saradjuju u napadima itd isl.

Vidio sam SAMO par saveza za sve ove godine igranja IO da je imalo 10 ili vise takvih igraca. Ostali savezi imaju par dobrih i sve ostalo debelo ispod prosjeka.

Pa ne jednom je moj jadni savez sa par igraca osisao druge saveza za preko 50%. Objavimo rat i nakon par dana preko pola saveza izbaceno i skoro pola sto je ostalo u V modu.

E sad u battle of nations NEMA toga. Sta te zapade, zapadne. Mozes imati EXTRA igrace ali ti neprijatelj podera 20 drugih igraca i svaki tvoj trud je uzalud.

Zovi me egocentrikom ali ja to zovem iskustvo.

Daj mi savez od 5 igraca koje ja proberem i poderacemo SVAKI savez u ovom novom realmu. Krugove trcati oko njih ako treba.

Naravno imas svako pravo da mislis drugacije. Ja se ne upustao u daljnu raspravu o ovome.
ako su kvalifikacije i ulazi 30 najboljih,zar misliš da če uči oni koji neznaju što je imperija,kako ih ti nazivaš levati
znači tim je od 30 najboljih koji znaju što je igra i kako treba postupiti sa vojskom i što raditi
reci mi kakav je to tim koji če dozvoliti razbijanje 20 članova,čini mi se da nisi imao sreče do sada biti u savezu koji sa 35 članova diše i radi kao jedan
svaka čast tvome iskustvu ali mi se čini da si pogrešno shvatio sve ovo,tim MORA biti složan i nema,NEMOGU,NEČU,NEMAM VREMENA,svi oni koji tako ne razmišljaju nebi trebali niti početi igrati jer ovdje se ipak brani čast naše nacije naravno ne doslovno več u igri
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #41 na: Lipanj 30, 2011, 06:59:27 »

da...ja znam da necu imat vremena,pa neigram to...imas pravo jasmina...
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #42 na: Lipanj 30, 2011, 07:16:25 »

da...ja znam da necu imat vremena,pa neigram to...imas pravo jasmina...
šteta,prevelika šteta
Evidentirano
Moki73
Gost
« Odgovor #43 na: Lipanj 30, 2011, 10:09:44 »

Nema tu mnogo mudrosti, najbolji je onaj koji je najviše online.Nemožeš nikog naterati da posveti život imperiji, a ako za to nema vremena kazati mu da nezna da igra.
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #44 na: Lipanj 30, 2011, 10:37:24 »

Dupecmar u pravu si sto se tice toga najlakse je igrati s malo ali jako dobrih igraca koji znaju igrati tako i ja volim igrati ali cini mi se da si krivo shvatio horusa ok on vas vidljivo smatra losijima ali ima i djlomicno pravo svaka nacija ima 30 igraca a vas je budimo realni dosta malo u BIH tako da mogu i losiji igraci koji nemaju tolko vremena igrati svijetsko prvensto upasti u tim a igraju samo zato jer im se to cini fora.
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!