Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:10:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Predstavljači nacije  (Posjeta: 14798 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #120 na: Srpanj 03, 2011, 08:36:50 »

He ljudi  svako nekog voli  više,nekog manje,svako nekog mrzi više nekog manje hehe, kada se te dvije opcije spoje u  World Championship nastat ce raspadanje atoma i doci ce do takve detonacije unutar saveza hehehe da nam nece trebat bugari,rumunji,grci,gringosi hehe ,kratkim crtama jedna velika implozija unutar saveza  da ce se drugi cuditi svi........
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #121 na: Srpanj 03, 2011, 08:40:05 »

He ljudi  svako nekog voli  više,nekog manje,svako nekog mrzi više nekog manje hehe, kada se te dvije opcije spoje u  World Championship nastat ce raspadanje atoma i doci ce do takve detonacije unutar saveza hehehe da nam nece trebat bugari,rumunji,grci,gringosi hehe ,kratkim crtama jedna velika implozija unutar saveza  da ce se drugi cuditi svi........
Mislis da ce drugi dopustiti da se sve raspadne i da propadne njihov trud i ulozen novac zbog neke 2-3 nevazne osobe
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
driver62
Gost
« Odgovor #122 na: Srpanj 03, 2011, 08:43:13 »

 Smiley sve se vidi u r82 ima sigurno 100 igrača koji su k nećemu a čuće po ćoškovima po nekim bezveznim savezima umijesto da se okupimo...a što se tiće svjetskog prvenstva ima par ljudi koji mogu to voditi a ne svatko tko si to zamisli...tu treba pravi vođa kao spartak mortis nosferatu .... i neki nenabrojani iz moga saveza  tj. igraći koji su uvijek on line i uvijek nešto organiziraju neku odmazdu zaštitu i sl. toga se treba primiti netko tko može (biti 18 sati on line) i zna *sos*
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2011, 08:45:20 od driver62 » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #123 na: Srpanj 03, 2011, 09:11:43 »

Smiley sve se vidi u r82 ima sigurno 100 igrača koji su k nećemu a čuće po ćoškovima po nekim bezveznim savezima umijesto da se okupimo...a što se tiće svjetskog prvenstva ima par ljudi koji mogu to voditi a ne svatko tko si to zamisli...tu treba pravi vođa kao spartak mortis nosferatu .... i neki nenabrojani iz moga saveza  tj. igraći koji su uvijek on line i uvijek nešto organiziraju neku odmazdu zaštitu i sl. toga se treba primiti netko tko može (biti 18 sati on line) i zna *sos*
cudim ti se dejane. zanimljive si ljude nabrojao :
spartak   - dany pokazao je svoje sposobnosti u r95. kao igrac je vrhunski (trenutno najbolji cro igrac u realmu), ali kao lider , cista nula. povukao je hrpu igraca za sobom i sve je uspio upropastit, sad mislim da je vec cetvrti savez promjenio. i ti bi takvog za vođu Huh? ja najvise za generala, ako ce igrat
mortis     -njega bi i ja za vođu, ali ti najbolje znas kako si s njim zavrsio, i kako je on zbog toga prosao.  Grin
nosferatu -kad kazes nosfer, moras reci na koga mislis  Grin Grin ako mislis na edija - vrhunski igrac, i njega bih volio vidjeti kao generala, a ako mislis na kelsu Cheesy tu stvarno nemam komentara
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2011, 09:49:52 od Horus » Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #124 na: Srpanj 03, 2011, 09:13:06 »

ja ne kontam igorzg kada se god zakuha oko horusa eto njega s pljeskom  *crazy* ste si vi tako dobri Shocked
pa ja i horus smo najbolji naravno da smo dobri si a u ostalom zasto nebi bio dobar sa nekim tko zna igrati ne da zna igrati nego najaci je sto se igre tice  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #125 na: Srpanj 04, 2011, 12:33:06 »

pa ja i horus smo najbolji naravno da smo dobri si a u ostalom zasto nebi bio dobar sa nekim tko zna igrati ne da zna igrati nego najaci je sto se igre tice  Grin Grin Grin Grin

moraću i ja kokice početi jest da i ja budem najači
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #126 na: Srpanj 04, 2011, 12:55:37 »

dečki da se dunkan prijavio na kvalifikacije bi vijdeli šta je lider i što znaci bit online .. toliko od mene  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
jasmina
Gost
« Odgovor #127 na: Srpanj 04, 2011, 12:58:32 »

moraću i ja kokice početi jest da i ja budem najači
dobaci i meni malo
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #128 na: Srpanj 04, 2011, 01:14:15 »

hehehe,bravo arsenal,ja san sa dunkanom bijo u r9 u savezu ROMA.tamo nas je bilo u savezu i hrvata,poljaka,brazilaca i ostalih ali dunkan je sve to vodijo.1 po svemu smo bili dok je on vodijo,svi ratovi dobijeni,sve akcije organizirane,paljenje 2 turcina i rusenje 3 mjeseca konstantno pod nadzorom,čin poprave fort mi rušimo,itd....
a vidin i u cro2 savez mu je 1 po ekonomiji i ZASADA najblizi osvajanju realma,a on je 1 u sve 3 moguće kategorije u samačkoj igri,svaka mu čast Smiley Smiley Smiley
nadalje,dany,lako je čuvat ovce u jednoj prostoriji a ovce i ćukove(pse)malo teze,to je danija snaslo i nadan se da ce u ovom sada novom savezu biti zadovoljan.
vama na SP bi najbolje bilo da vođa bude GORONJA jer o njemu san čuo odlične priče iz odličnih usta a iskustva ima napretekkk Wink
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #129 na: Srpanj 04, 2011, 01:24:15 »

Nemojte da vam Fridu pošaljem za lidera, pa da vidite diktaturu, upravo je diplomirala, ima vremena, da vas dovede u red, hahahahhahahaha

e bas mi je frida pricala o tebi,hehehe,ak je vidis reci da nju i zjutoggg pozdravlja smokerrrr Grin
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #130 na: Srpanj 04, 2011, 02:37:06 »

dečki da se dunkan prijavio na kvalifikacije bi vijdeli šta je lider i što znaci bit online .. toliko od mene  Wink
a od kud znaš da ne igra
Evidentirano
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #131 na: Srpanj 04, 2011, 02:48:25 »

moj glas ima horus na svjetskom prvenstvu
moj glas za vođu ima jasmina prvo kaj je žensko a drugo jer ima vremena i kuži igru a rezultati pokazuju da nekaj i zna odigrat --samo još trebamo saznat pod kojim nickom igra  Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #132 na: Srpanj 04, 2011, 06:18:43 »

tonydubrav je trenutno vodeći igrač od svih zemalja zajedno
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #133 na: Srpanj 04, 2011, 07:53:51 »

Pa moram priznati da je meni tonydubrav koliko vidim od igrača koji su tamo u kvalifikacijama 1 izbor za vodju definitivno, goronja se istu tu blizu njega nalazi,ali niko nezna sistem koji ce biti za odabir vodje,ako bude po rezulatatima kvalifikacija ok,posteno , ako se bude pak glasovalo onda od tih 30 koji ce glasovati bilo bi posteno da svaciji glas za vodju vrijedi proporcionalno njegovim bodovima koje je imao na zavrsetku kvalifikacija....ali mene nekako brine kojom metodom ce se dodijeljivati ko ce biti nomad a tko imperijan ,niko se time ne zamara vidim jer stil igre od pocetka je sasvim razliciti kod te te dvije rase...
« Zadnja izmjena: Srpanj 04, 2011, 08:19:35 od ANUBIS » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #134 na: Srpanj 04, 2011, 08:14:46 »

a od kud znaš da ne igra

pa sam je rekao da ne želi bit u repki sa anubisom i sličnima i zato se nije ni prijavio..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!