Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 04:30:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Osvrt: razlog banova u R94  (Posjeta: 1779 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
StormIce
Private
*

Karma: +6/-6
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 10, 2011, 06:55:34 »

tu dolazi do razilazenja misljenja ja mislim da se podrazumjeva da je ovo varanje ipak ne mozes ili barem ne bih smio se ti bogatiti i biti u prednosti nasprem drugih igraca zbog resursa koje ti nisi stekao zato jer stavis resurse na prodaju po jako nistoj cjeni s namjerom da ih ti kupis po tvojoj logici ja bih smio napraviti ovo i to ne bi bilo varanje znaci svi koji odustanu od tog i tog realma neka me postave za cuvara racuna ja cu si prodavati resurse po duplo nizoj cjeni nego sta je ona na trzistu s tim svim  acc cu uci u savez i slati si zlato i to nece biti varanje zato jer ja nisam napravio taj profil i zato jer ulazim preko cuvara racuna i zato jer to ne pise u pravilima...naravno ti ces napisati nesto u korist svojem misljenju to je i logicno i tu te podrzavam zato jer si uporan ali ne mozes reci da je nesto tako kako ti kazes nisi ni ti ali niti ja nikad u pravu a to sta ce sutra stef ili neko drugi biti izbacen zbog toga sam si je kriv znas kako se kaze " pametni uce na tudim greskama, glupi na svojim" .

Ljudi Pametnom je dosta da pročita pravila i to je sve, ostalo je nebitno a pravila nisu napisana i tu je priča odma završena.... Odnosi se na pravila i ovu temu zbog cega su banani...
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 10, 2011, 07:21:33 »

al kad se pogleda ove dvije fotke koje tu sa mnom skaču s posta u post.. dokaz da ima nedodirljivih Smiley

daj igore naporan si. shvati vise da nikoga ne zanimas ti, i tvoji komentari koji ponekad nemaju veze ni s temom a ponekad ni s logikom... pusti ljude da pricaju jer pricaju prilicno tocno.
zabrana retroaktivnosti propisa i zakona je prisutna u manje vise svim zakonodavstvima svijeta(osim pri Lips Sealed oja al to nije bitno ovdje) kao i premisa "nullum crimen sine lege, nulla poena sine lege" iliti nema kaznjivog djela ako to nije negdje zabiljezeno kao zakon ili propis... zato se i slazem s horusom u velikoj vecini njegovih komentara(u ovoj temi)
ne skretati s teme molim...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #17 na: Lipanj 10, 2011, 07:33:15 »

daj igore naporan si. shvati vise da nikoga ne zanimas ti, i tvoji komentari koji ponekad nemaju veze ni s temom a ponekad ni s logikom... pusti ljude da pricaju jer pricaju prilicno tocno.
zabrana retroaktivnosti propisa i zakona je prisutna u manje vise svim zakonodavstvima svijeta(osim pri Lips Sealed oja al to nije bitno ovdje) kao i premisa "nullum crimen sine lege, nulla poena sine lege" iliti nema kaznjivog djela ako to nije negdje zabiljezeno kao zakon ili propis... zato se i slazem s horusom u velikoj vecini njegovih komentara(u ovoj temi)
ne skretati s teme molim...

jesi siguran da ti se isplati podrzavati nesto sto nije u skladu sa bugarima?.........

znas i sam da dolaze i sami citaju postove i ako vide da si dao za pravo igracima skinuti ce te sa te funkcije

svaka cast tebi ali ides protiv njih na taj nacin......sretno
Evidentirano
borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 10, 2011, 08:08:29 »

Ajd hvala Bogu da i ovdje ima pametnih i razumnih ljudi koji shvaćaju o čemu se ovdje radi...
Sa svime ovdje šta je napisano slažem se i istina je (ipak mi je to u struci pa znam)...
I u potpunosti podržavam ljude koji su priznali grešku, jer kako ono ide poslovica...tko prizna pola mu se oprašta...a da bi oprostili skroz treba samo popraviti učinjenu štetu... Wink
al nažalost neki ovdje neće priznat grešku niti kad znaju da su u krivu...a kamoli ju ispraviti...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 10, 2011, 08:37:23 »

Ovo je moja zadnja poruka na ovu temu.
U pravilima lijepo stoji da bilo kakvo stjecanje koristi ili igranje na više računa u svijetu koji imaju interakciju međusobno je zabranjeno. Kao i ilegalna trgovina.
Radili ste to i dobili ste ban. Dobili ste razloge za ban. I od mene i od ureda. Sad možete gunđati koliko želite, prekršili ste pravila, dobili ste kaznu. Neki su se uključili u rasprave jer samo vole raditi frku a nekima je trebao samo mali poticaj.
Tko otvori temu opet o istoj stvari i pravilima, samo da opet gundža, banati ću ga sa foruma i točka, jer ljudi koji i dođu potražiti savjet, samo vide temu vas nekolicine, kojima uvijek nešto ne valja. S tim da napomenem da vas nema toliko, ako oduzmemo više računa s kojih pišete. ako imate što konstruktivno napisati o pravilima, pišite u privatnim porukama. Složite nekakav popis što vas to toliko mući i ja ću vam na njega odgovoriti, ili ću ga proslijediti uredu.
Pravila su dovoljno jasna i mogu se svesti samo na jedno zbog kojeg ljudi dobivaju ban - bilo kakvo igranje 2 računa između kojih onda postoje interakcije.  Što su jasnija pravila sa više detalja, to ljudi lakše nalaze načine da ih zaobilaze. - Aha, piše da je igranje 2 računa zabranjeno na istom pc-u. Ja igram na Macu, zašto ste mene kaznili.
I onda se može pljuvati po pravilima, po bugarima, igri, meni(iskreno za to me uopće nije briga).  Evo jedan primjer, sa imaginarnom osobom A. Osoba A je imala par stotinjak kupnji resursa sa računa kojeg je čuvala. To su kupnje od par stotinjak tisuća pa do milijunskih iznosa. Zašto s čuvara tolike kupnje? Zato da osoba A kasnije može odmah nakon kupnje to zlato poslati sebi natrag sa transferom zlata.  Ako prodaš nekom slučajnom igraču, nećeš zlato dobiti odmah za tolike ogromne količine resursa koje neće nitko kupiti, ne znaš kad će zlato sjesti, moraš čekati cijelo vrijeme na računu da te netko ne napadne i odnese to zlato(ne daj Bože, pa pošteno radiš za zlato). I onda imaš 50-tke milijuna resursa i zlato od njih šalješ u 10 konvoja na mjesec po računu s kojeg kupuješ. Naravno, premala je zarada po jednom računu, pa imaš više takvih, pa malo mijenjaš svaki mjesec. Pa računajte koliki su to iznosi. I onda na kraju nema ništa lošeg u tome. Znači imaš i resurse i zlato i igraš više računa, ali hej, pa to nije loše, čak je i super za mene.
Ispričavam se ako se netko pronađe u tome. Svaka sličnost sa nekim igračima je potpuno slučajna i nenamjerna.
Kao što sam rekao, nisu svi banani u tome, neki su dobili ban zbog nekoliko podudaranja, ali pravila vrijede za sve.
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!