Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 04:56:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izmjena Pravila  (Posjeta: 3334 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 08, 2011, 11:36:37 »

Neka se mijenja kada hoce ali da ne kaznjavaju ako nije definirano,svaka promjena treba prilagodbu, Jer ti pcelar ne shvacas izaci ce sve poruke Tigera svim clanovi nasim oko toga pa ce te vidjeti odgovore, indeticni Bugarskim adminima koji su oni kao odgovarali,kao da je 1 osoba pisala i samo radila copy paste

Za prvo se slazem nije trebalo doc do bana pogotovo do ne ovakovog da se izivljavaju na njima

I da su isti isti odgovori pa sta? to su mu u neku ruku i sefovi dali su mu "izvjestaj" koji je on prosljedio nama samo na nasem jeziku
Evidentirano

Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 08, 2011, 11:41:19 »

Ne zelim sada diskutirati,vi još niste upućeni koji samo promatrate sastrane sta se odigrava sve,ja cu ponavljati koliko puta treba jer ne izbijaju tebi novac pa nemoras ni pisati a ja necu dozvoliti da ubduce i meni izbijaju novac na taj način jer ja nisam idiot koji uplaćuje kredite za privatnja  Lips Sealed koja ona rade na račun drugih,ovdje ima još puno toga sta se nezna i svi ce vidjeti pa tek onda da komentiraju. Banovi su isli na neke accounte radi prodaje drva 24k samo!!!!!!  etain nigada nije trgovala ali joj je UTVRDA bio cuvar racuna davno jos, i svi koji su na bilo koji način vezani uz UTVRDU su banirani, tu se vidi osobna stavar problema a ne u kupoprodaji ili trgovini,alooo neznate i ne pričajte... ako neznate
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 11:42:51 od Stone » Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 08, 2011, 11:44:00 »

Ne zelim sada diskutirati,vi još niste upućeni koji smao promatrate sastrane sta se odigrava sve,ja cu ponavljati koliko puta treba jer ne izbijaju tebi novac pa nemoras ni pisati a ja necu dozvoliti da ubiduce i meni izbijaju novac na taj način jer ja nisam idiot koji uplaćuje kredite za privatnja  Lips Sealed koja ona rade na račun drugih,ovdje ima još puno toga sta s enezna i svi ce vidjeti pa tek onda da komentiraju. Banovi su isli na neke accounte radi prodaje drva 24k samo!!!!!!  ewtain nigada nije trgovala ali joj je UTVRDA bio cuvar racuna davno jos, i svi koji su na bilo koji način vezani uz UTVRDU su banirani, tu se vidi osobna stavar problema a ne u kupoprodaji ili trgovini,alooo neznate i ne pričajte... ako neznate

da da bitno da oni TEBI uzimaju novce kaj mislis da sam ti kupujes kredite?Huh?
i svi su nevini kad ih se bana al shvatite vi da onaj ko je radio ovo moze VIDJET SVE kompjuteri i internet su cudo!

istina neznam sve al sazna ce se kad tad....i opet neprozvajte Tigera ili nekog drugog jel nije sigurno on osobno bano nikog a svaki drugi post ti ima ime Tiger u sebi
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 11:45:45 od Pcelar » Evidentirano

Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 08, 2011, 11:46:36 »

Ovdje se napada Tigera,i traži se dlaka u jajetu. Hvatate se za slamke i tražite krivce i opravdanje za nešto što ste si sami krivi. Vjerujem da su ti koji su banani znali što rade i da to nije u redu. Koliko sam shvatio koristili su neaktivne račune,prijavljivali se kao čuvari, sakupljali resurse,stavili na tržnicu po tada više nego povoljnoj cijeni, te sa svog računa kupovali isto,a to zlato vraćali opet sebi? po mojim gledištu onda dobivali su resurse besplatno,i to nije pošteno i treba se kazniti.Smatram da su čuvari računa ok stvar sve dok ne snabdjevaš sebe s tim računom,iskorištavaš ga za sebe,jer kao što sam skužio,ako sam dobro skužio ti računi su bili neaktivni i služili su samo za to? možda su kazne prevelike,možda nisu,ali nije u redu otvarati temu za temom kako ju oni zatvore.
Evidentirano
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 08, 2011, 11:47:20 »

Receno je da su svi isli na provjeru, zar samo po njihovom ovi ljudi varaju pod """  u cijelom realmu?Huh? haloo, pravila se mijenjaju stete su nanesene svima radi gluposti i osobnih stvari.. Kao prvo UTVRDA JE STAO NA ZULJ SVIMA jer je govorio sta rade bugari u 82,sve njihove pogreske uocava i to kosta Bugare. Negdje su morali naci neki razlog,eto to je igra...
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #20 na: Lipanj 08, 2011, 11:50:39 »

Eto nema njih a cijena nocas padala na 0.3??? ljudi dajte ih nadjite ko prodaje po 0.3?Huh?Huh? drvo?? alooooo pratim cijene oni su banirani a cijena opet pada i brzo se prodaje i kupuje oni su banirani radi o.5 i 0.32 sta su prodavali alooooo
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 11:58:30 od Stone » Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 08, 2011, 11:53:55 »

Eto nema njih a cijena nocas padala na 0.3??? ljudi dajte ih nadjite ko prodaje po 0.3?Huh?Huh? drvo?? alooooo pratim cijene oni su banirani a cijena opet pada i brzo se prodaje i kupuje

i odi u r84 npr tamo je drvo non stop izmedu 0.3 i 0.5 kamen isto

pitas se zasto?a jesi mozda pomislio na to da su ekonomije jace odrzavanje vojske skuplje pa se prodaje visak i sto vise ljudi prodaje nek svaki smanji cijenu za 0.1 sta ces dobit???jeftino sve a bit ce jos jeftinije bez brige
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 08, 2011, 12:00:45 »

Ja ću dati odgovor još jednom, a nakon toga ću primijeniti ono na što imam pravo. Nakon bana sam ostavio druge račune na forumu nekim igračima(makar je to isto zabranjeno), nadajući se nećem konstruktivnom od strane tih igrača i da im omogućim da saznaju ako još ih nešto zanima.
Nitko nikad nije kažnjen u V5 za kupovanje resursa od prijatelja(u V4 da, jer su imali podudaranja po ip i pc + hrpu prodaja opo 0,1). Sustav štiti od preniskih cijena. Ali kupovanje od samog sebe ne možemo dopustiti. To bi značilo da netko može napraviti 3 računa i prodavati sam sebi jer se je postavio za čuvara tih računa i legalno igra 3 računa i gura si glavni račun. Multiaccounting je zabranjen, čuvari računa su tu da vam legalno pomognu kad niste online, ali sa mnoštvom ograničenja. Pogotovo zato jer su svi ovi računi bili puno niži po bodovima i resursi su većinom išli prema većem računu. Nema veze sa cijenom, već što je sve napravljeno sa istog kompa i/ili ip adrese. Uz to što svejedno na tim količinama, ako je cijena malo niža, možeš dobro profitirati.
Pravila na hrvatskom forumu su iz ovog posta:
http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=13155.0
On nije mijenjan, niti je tako detaljan. Detalji su u hrvatsku verziju dodani jer su mnogi pitali što je ilegalna trgovina i u tom trenutku je to bilo pojašnjenje. Sad u pojašnjenje spadaju i čuvari i još neke stvari, ali nisu bile dodane. Da li je to moja krivnja? Možda, ali ja prevodim i dodajem ono što mi kažu iz ureda i bitne stvari nikad ne radim na svoju ruku. Vlasniku igre i uredu su pravila sasvim jasna. Svaki put kad su pravila bila detaljnija, uvijek su se našli oni koji su te detalje koristili samo da zaobilaze pravila, tako da pravilka ostaju kakva jesu, uz neku moguću nadopunu, o kojoj će oodlučiti ured.
Neki misle da će sa napadima na mene nešto postići. Opet ponavljam da sam samo kontakt su uredom, ne kažnjavam, neznam detalje dok ih ne dobijem iz ureda, znam promjene ako su napravljene nakon moje ideje ili prijave, ako nisu, saznam iz vijesti i saznam detalje iz ureda.
Kazne, pravila, promjene i sve ostale stvari određuje ured, ja odrađujem samo svoj dio posla.
Tko misli i dalje pisati o tome da je 300 kupnji od čuvara slučajnost i nije kažnjivo, neka rađe to zadrži za sebe.  Shvatio sam vaše mišljenje, prenio ga uredu, admini u uredu ostaju pri kazni i pri svome mišljenju i opravdavanja su završena. Ako imate neku konstruktivnu ideju, izvolite.

Za neke igrače mi je zbilja žao što su kažnjeni, jer mislim da nisu zaslužili takvu kaznu, za nekoliko kupnji - znaju o kome pričam. Ali admini imaju pravila i kazna je kazna. To se nama sviđalo ili ne... ali više volim da netko odradi svoj posao pošteno nego selektivno.
Ako pošaljete na support@imperialsupport na engleskom, dobiti ćete odgovor od admina iz ureda, bez moga posredovanja. Ali ako ide na support_hr ili na hrvatskom jeziku, odgovor dobiješ od mene. I ako me pitate za istu stvar, dobiti ćete isti odgovor, pogotovo jer samo prevodim od admina.
Evidentirano

d.c.
Gost
« Odgovor #23 na: Lipanj 08, 2011, 12:02:53 »

i odi u r84 npr tamo je drvo non stop izmedu 0.3 i 0.5 kamen isto

pitas se zasto?a jesi mozda pomislio na to da su ekonomije jace odrzavanje vojske skuplje pa se prodaje visak i sto vise ljudi prodaje nek svaki smanji cijenu za 0.1 sta ces dobit???jeftino sve a bit ce jos jeftinije bez brige

daj prati malo svoje postove, sta pises, sam sebi skaces na nesto sto si napisao..........

nije samo taj savez to radio, jer nije niti bilo zabranjeno, ali samo taj savez je ban dobio kao iste ip adrese......da se znalo( po uvjetima igre prije bana a ne prije izmjene Tigera o pravilima iz 2009 godine i to dan nakon sto su ljudi ban dobili) da je to zabranjeno u v5 gdje svi to koriste i da se htjelo tako muljati na vec opisan nacin mjenjala bi se IP adresa.alo covjece prije neko pises i upadas u tuđe postove procitaj sta se sve pisalo........

muljatori i stariji iskusniji igraci to znaju odavno kako mjenjati IP adresu...........

zasto su neki prvi, razlika u bodovima je velika u svim svijetovima..pa zato jer koriste taj sisistem skrivanja IP adrese...........

Evidentirano
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #24 na: Lipanj 08, 2011, 12:08:11 »

pa nije kažnjen samo jedan savez,koliko sam primjetio ima više ljudi koji su kažnjeni,a da nisu iz istog saveza
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #25 na: Lipanj 08, 2011, 12:08:32 »

daj prati malo svoje postove, sta pises, sam sebi skaces na nesto sto si napisao..........

nije samo taj savez to radio, jer nije niti bilo zabranjeno, ali samo taj savez je ban dobio kao iste ip adrese......da se znalo( po uvjetima igre prije bana a ne prije izmjene Tigera o pravilima iz 2009 godine i to dan nakon sto su ljudi ban dobili) da je to zabranjeno u v5 gdje svi to koriste i da se htjelo tako muljati na vec opisan nacin mjenjala bi se IP adresa.alo covjece prije neko pises i upadas u tuđe postove procitaj sta se sve pisalo........

muljatori i stariji iskusniji igraci to znaju odavno kako mjenjati IP adresu...........

zasto su neki prvi, razlika u bodovima je velika u svim svijetovima..pa zato jer koriste taj sisistem skrivanja IP adrese...........



sto se vise pravite pametni to vise vjerujem da ste krivi za svoje banove

« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 12:11:03 od Pcelar » Evidentirano

Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #26 na: Lipanj 08, 2011, 12:11:35 »

Ljudi poanta svega da se vratimo su pravila!!! Necu ponavljati vise,nisu napisana i nedorecena su,ok kazna je tu ali pravila igre nisu u skladu sa kaznom proporcionalno,prije nego se nekoga kazni mora ga se uputiti u pravilima igre zasto je kaznjen a u pravilima igre ne pise puno toga i nije dorečeno,jer vi shvacate problem?Huh?
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #27 na: Lipanj 08, 2011, 12:11:41 »

Eto nema njih a cijena nocas padala na 0.3??? ljudi dajte ih nadjite ko prodaje po 0.3?Huh?Huh? drvo?? alooooo pratim cijene oni su banirani a cijena opet pada i brzo se prodaje i kupuje

niska cijena!!! trebalo bi banirati te ljude koji su kupili to drvo!!!

a sam pojam niske cijene treba definirati jer siguran sam da bi se cijeli HR2 složio sa mnom da cijena drva koja padne ispod 1 bi bila niska...pa ajmo banati sve koji su do sada kupovali drvo po tako niskoj cijeni...
kad već izmišljate pravila bilo bi u redu da ih izmislite kako treba a ne na ovakav dječji način na koji radite budale samo od sebe najviše, a i od ostalih...
a i prijatel Lips Sealed pa taj pojam u samim pravilima je smiješan...pa ljudi moji ja si mogu biti prijatelj sa pola svijeta i prodam par puta po niskoj cijeni (iako sam ne znam šta je niska cijena) kupi netko i eto ti bana...ni kriv ni dužan niti ja niti moj prijatelj koji je kupio...
isto tako smatram da je sasvim normalno prodavat po niskim cijenama (opet taj pojam koji koliko god puta da ga izrekao ili napisao ne razumijem i ne shvaćam) jer je limit za tržnicu milja ress...i naravno da svi veči igrači uvijek imaju više od milje drva u jednoj prov, pogotovo ako skupljaju za neko istraživanje...pa sad kad si pod napadom šta ćeš drugo napraviti nego stavit ultra nisku cijenu (čovječe, opet taj pojam koji i dalje ne razumijem, mora da mi je kvocijent inteligencije stvarno nizak, hvala vama koji ipak imate malo veći kvocijent inteligencije od nas običnog puka pa ste nam razjasnili neke stvari) da ti se prodaju ress...rađe prodaš po niskoj cijeni ress nego da ti protivnik uzme jedno drvo, željezo, kamen...
al dobro da sad i ovo znam za niske cijene...više neću prodavat ress (op.a. jer ih više neću proizvodit) nego eto rađe ću ostaviti da mi protivnik to uzme nego da me banaju pa da me onda moj dragi neprijatelj kojem sam maknuo resse, ne samo rokne vojsku nego i više odjedanput me opljačka...
Evidentirano
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 08, 2011, 12:16:59 »

borneo, ovdje koliko vidim nije bitno što se prodavalo po niskoj cijeni,nego je bitno to što su bannani igrači ulazili na te račune i sami sebi namještali ponude. znači oni nisu prodavali resurse zato jer ih netko napada,ili jer im treba zlata da pokrenu nešto,niti su prodavali prijatelju,nego sami sebi. za to mi ne treba pretjerano velika inteligencija da shvatim.
Evidentirano
Moki73
Gost
« Odgovor #29 na: Lipanj 08, 2011, 12:19:35 »

Ovdje se napada Tigera,i traži se dlaka u jajetu. Hvatate se za slamke i tražite krivce i opravdanje za nešto što ste si sami krivi. Vjerujem da su ti koji su banani znali što rade i da to nije u redu. Koliko sam shvatio koristili su neaktivne račune,prijavljivali se kao čuvari, sakupljali resurse,stavili na tržnicu po tada više nego povoljnoj cijeni, te sa svog računa kupovali isto,a to zlato vraćali opet sebi? po mojim gledištu onda dobivali su resurse besplatno,i to nije pošteno i treba se kazniti.Smatram da su čuvari računa ok stvar sve dok ne snabdjevaš sebe s tim računom,iskorištavaš ga za sebe,jer kao što sam skužio,ako sam dobro skužio ti računi su bili neaktivni i služili su samo za to? možda su kazne prevelike,možda nisu,ali nije u redu otvarati temu za temom kako ju oni zatvore.

Kako možeš pričati da je moj račun neaktivan?Ja tamo igram u skladu sa slobodnim vrijemenom koje imam,a za ban od godinu dana nemam komentar.Resurse je mogao kupiti bilo ko ko je tad bio online.
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!