Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 06:55:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izmjena Pravila  (Posjeta: 3342 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 08, 2011, 12:25:08 »

ja sam samo čitao postove i došao do tog zaključka da ti je neki od baniranih igrača bio čuvar i namještao si ponude,a oni koji su to provjerili valjda vide jel si na računu ti ili tvoj čuvar Huh?
Evidentirano
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 08, 2011, 12:28:50 »

ja sam samo čitao postove i došao do tog zaključka da ti je neki od baniranih igrača bio čuvar i namještao si ponude,a oni koji su to provjerili valjda vide jel si na računu ti ili tvoj čuvar Huh?

Ha ha ok, ajde uzmimo pretostavki nije bio on recimo i dobijes 1g kazne jer je neko cuvao tvoj racun i koji je prodavao rese pod napadom na tvoj account posto su stalno napadi i onda jos dobijes ban 1g i sruseni fort i sve skupno hehehe,pametan si ti jakoo
Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
Stone
Private
*

Karma: +3/-10
Offline Offline

Postova: 21



Profil
« Odgovor #32 na: Lipanj 08, 2011, 12:40:40 »

ja sam samo čitao postove i došao do tog zaključka da ti je neki od baniranih igrača bio čuvar i namještao si ponude,a oni koji su to provjerili valjda vide jel si na računu ti ili tvoj čuvar Huh?

Ovako ajmo imam 3 racunala doma od cega 2 sa razlicitim ruterom i razlicitim mac adresom naravno, na 3 imam stick, ok idemo sei grati onda nema iste ip adrese nema mac adrese iste i onda da vidimo kako se to dokazuje hehehe,po tome ti nemogu nista dokazati ,spajanje sa drugog racunala na tvoj account je dozvoljeno samo da nema podudaranja i na to se moze paziti, 1 racunalo imat cu samo za 1 igraca, 2 za 2 igraca a svoje za svoj racun,uredovno resetirati router,brisati cookies i svu povijest,pardon imam 2 sticka zaboravih. Uz to paziti da igrac bude blizu mene na zemljopisnom polozaju tako da ni ip adresa od kuda dolazi nije tocna ni mjerodavna
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2011, 12:50:13 od Stone » Evidentirano

Svi koji mi bez razloga valjanoga i konkretnog objasnjenja ukradu i jednu lipu  mukom stvorenu u ovu imperiju pokucat cu na vrata a onda ce biti nisam ja....... Moj novac nece uzimati i krasti svakojaki ljudi koja pravila tumace na svoj nacin,zapamtite moje rijeci dobro..
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #33 na: Lipanj 08, 2011, 12:43:47 »

s MORALNOG gledista ovi igraci koji su kaznjeni zbog koristenja takozvane ilegalne trgovine su krivi,...medutim s obzirom da su koristili opcije koje je ponudio priredivac igara IO,to jest opcije CUVARA RACUNA na koje imaju mogucnosti S PRAVNOG gledista ne zasluzuju kaznu zbog PROPUSTA priredivaca igre!
koliko je bilo bugova koje su iskoristili savezi i igraci pa niko nije kaznjen jer je bilo do IO!
zasto nije uredeno da ako cuvar proda resurse i vrati se na svoj racun onemoguci mu se da kupi tu specificnu ponudu koju je dao s racuna kome je cuvar,..to bi rijesilo problem!
a kazne su ,..bicuj me njezno!!!
Evidentirano

Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 08, 2011, 12:47:04 »

ne znam,ne želim izmišljati situacije,ne bavim se time.dovoljan mi je samo jedan račun,a ovakve malverzacije ostavljam onima kojima nije žao toliko vremena na to bacati,i novca naravno. komentirao sam samo jer čitam vaše postove gdje stalno prozivate Tigera,kao da je on kriv za sve to.
Evidentirano
d.c.
Gost
« Odgovor #35 na: Lipanj 08, 2011, 12:49:33 »

s MORALNOG gledista ovi igraci koji su kaznjeni zbog koristenja takozvane ilegalne trgovine su krivi,...medutim s obzirom da su koristili opcije koje je ponudio priredivac igara IO,to jest opcije CUVARA RACUNA na koje imaju mogucnosti S PRAVNOG gledista ne zasluzuju kaznu zbog PROPUSTA priredivaca igre!
koliko je bilo bugova koje su iskoristili savezi i igraci pa niko nije kaznjen jer je bilo do IO!
zasto nije uredeno da ako cuvar proda resurse i vrati se na svoj racun onemoguci mu se da kupi tu specificnu ponudu koju je dao s racuna kome je cuvar,..to bi rijesilo problem!
a kazne su ,..bicuj me njezno!!!

barem netko da je shvatio.......nitko ne kaze da se nije prodavalo , kupovalo, stvar je i bit svih postova da je to bilo dopusteno,nije bilo niskih cijena kako se u pocetku navodilo i onda tek reklo da se nesmije prodati i kupiti sa iste IP adrese..... to su radili i drugi, netko manje netko vise.......

muljanje na otvorene oci, da se vidi trag?......ma tko to jos radi....

Evidentirano
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 08, 2011, 12:55:38 »

znači onda po vašem u redu je da si ja npr otvorim račun kod prijatelja,postavim se za čuvara i preko njega si prodajem resurse po banalnim cijenama i šaljem zlato? Da sam to radio vjerojatno bih i ja bio u recimo top 20
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #37 na: Lipanj 08, 2011, 12:57:18 »

Ja mislim da me moj čuvar računa mulja , svako jutro kad dođem na acc vidim poruke prodalo se ovo prodalo se ono, noćas sam neplanirano naišao u igru i vidim u trgovini svoje ponude resursa po jako niskim cijenama , a bojim se to prijaviti da ne budem i ja banan  Shocked
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 08, 2011, 01:05:57 »

Ja mislim da me moj čuvar računa mulja , svako jutro kad dođem na acc vidim poruke prodalo se ovo prodalo se ono, noćas sam neplanirano naišao u igru i vidim u trgovini svoje ponude resursa po jako niskim cijenama , a bojim se to prijaviti da ne budem i ja banan  Shocked

hahah,...pa uz ovaj pravilnik IO moze te kazniti...
Evidentirano

borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 08, 2011, 01:32:17 »

eto ti husara i njihove igre!!!!ne znaju niti igrat dok je igrač banan!!! prvo mu ne mogu skinut svu vojsku a onda im još sačekušu napravim!!!!
eto ti husara i njihovog znanja!!! pa mi sad reci da znaju igrat... Grin Grin Grin
Evidentirano
borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #40 na: Lipanj 08, 2011, 01:40:16 »

i da...ja se želim prijaviti da sam varao!!! prodao sam drvo po 0.3...sigurno je niska cijena u igri!!! banajte me lopuže!!!
Evidentirano
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #41 na: Lipanj 08, 2011, 01:43:20 »

nadopuni još! iskorištavao sam neaktivni račun iz svog saveza, sa njega sam prodavao resurse po 0.3 kupovao ih sa svojeg,slao sam si to isto zlato.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #42 na: Lipanj 08, 2011, 01:48:38 »

op op op, skrečete s teme, držite se teme
Evidentirano

borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #43 na: Lipanj 08, 2011, 01:56:49 »

nadopuni još! iskorištavao sam neaktivni račun iz svog saveza, sa njega sam prodavao resurse po 0.3 kupovao ih sa svojeg,slao sam si to isto zlato.

ne ne...sad sam prodavao drvo po 0.3...mislim da mi je vrijeme za još jedan ban!!!
ti si malo tup pa ne kužiš neke stvari...al ajde još si mlad...trebaš ti još puno žganci pojest!!! Wink
Evidentirano
Šemso
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #44 na: Lipanj 08, 2011, 02:03:22 »

s takvim ponašanjem ćeš tu sigurno dobiti ban. a to što si ogorčen na cijelu imperiju jer su te skužili,nije moj problem zapravo,a žganci...hehe vidim kupiš tuđe fore,ajde bok
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!