Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 10:06:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tiger svemoguci moderator?  (Posjeta: 2114 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 07, 2011, 09:22:28 »

...ok......ajmo onda ovom logikom.............dva acca.......nikako ih nije moguće povezat ( nisu cuvari i tak to )...al se ljudi znaju....i dogovaraju........jel ko bannan?Huh??....nedavno........naravno ......da se prate takve transakcije između takvih racuna   od pocetka realma........pa kad cemo vec bit picajzle idemo onda sve procesljat.....i ako se takve transakcije dokazu dva i vise puta između tih acc-eva ( naravno dumping cijene )..........svima bann......jel se moze tako sto  napravit
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 07, 2011, 09:23:28 »

jeli to jedini savez koji je to radio ili ih ima vise?

hmmm posto si ti napisao da ti osobno imas jos neke sumnje znaci da si to pokrenuo iz osobnih samo tebi znanih razloga?

koga se stiti u biti ovdje?
Ja nemam veze s provjerom vaših računa. Admin je napravio provjeru tržišta i igrači koju su to radili su kažnjeni. Kad ste počeli pitati zašto, ja sam saznao za provjeru.
Ali imam ideju što se može napraviti kad si prodaješ resurse, pa me baš zanima ako je to rađeno.
Evidentirano

d.c.
Gost
« Odgovor #17 na: Lipanj 07, 2011, 09:25:27 »

Ja nemam veze s provjerom vaših računa. Admin je napravio provjeru tržišta i igrači koju su to radili su kažnjeni. Kad ste počeli pitati zašto, ja sam saznao za provjeru.
Ali imam ideju što se može napraviti kad si prodaješ resurse, pa me baš zanima ako je to rađeno.

ajde prosvjetli nas.......da naucimo nesto
Evidentirano
d.c.
Gost
« Odgovor #18 na: Lipanj 07, 2011, 09:28:35 »

Ja nemam veze s provjerom vaših računa. Admin je napravio provjeru tržišta i igrači koju su to radili su kažnjeni. Kad ste počeli pitati zašto, ja sam saznao za provjeru.
Ali imam ideju što se može napraviti kad si prodaješ resurse, pa me baš zanima ako je to rađeno.

i u cijelom cro2 svijetu samo taj savez i igrac kratki su to radili???

nevjerojatno koji posten realm tko bi rekao...hmmmm

nije bas tako ali eto da ti ugodimo...mi tebi uvijek vjerujemo   Lips Sealed
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 07, 2011, 09:35:03 »

i u cijelom cro2 svijetu samo taj savez i igrac kratki su to radili???

nevjerojatno koji posten realm tko bi rekao...hmmmm

nije bas tako ali eto da ti ugodimo...mi tebi uvijek vjerujemo   Lips Sealed
ja nisam varao !
Evidentirano

d.c.
Gost
« Odgovor #20 na: Lipanj 07, 2011, 09:45:04 »

ja nisam varao !

a tko si ti?
neki leviathan?
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 09:46:36 od d.c. » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 07, 2011, 09:49:42 »

a tko si ti?
neki leviathan?
ja sam pošten
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #22 na: Lipanj 07, 2011, 09:54:03 »

desilo se to što se desilo,svi sada vidimo da pravila oko čuvara nisu baš dobro regulirana,svi vidimo da su se pravila kršila htijeli mi to priznati ili ne,nije mi samo jasno zašto sada ovako glupo radite budalu od čovijeka koji radi samo svoj posao i ništa više.....umijesto da se pobunimo i tražimo promijenu i direktne propise i pravila mi ovdje napadamo tigera i od njega očekujemo čuda
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Lipanj 07, 2011, 10:19:51 »

da  baš... eto ti sad   drvo po 0,40.... zbilja  je  kršenje  kad  prodaš po 0,50... pa  da  ih taman  papa  kupi osobno koji ti je  ujedno čuvar   Grin
ti se očito želiš ovdje malo isprazniti,nitko nije rekao da je prekršaj kupovati i prodavati po maloj cijeni,več je prekršaj prodati na jednom acc i kupiti na drugom sa iste ip adrese......toliko glupa ili glup nisi da to ne kužiš samo se praviš da jesi i da ne razumiješ,znaš,sada več pomalo ovo tvoje te isto ponavljanje postaje iritantno,tužno pa i na kraju smiješno
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #24 na: Lipanj 07, 2011, 10:37:14 »

igore a cemu toliko hvaljene sa tom slikom...pa i vrapci kodmene pjevaju da si prvi po vojnim bodovima..neki su odlucili podic spomenik...u cast igora Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Lipanj 07, 2011, 10:59:28 »

emili dobro si napisala ovo.......ako je  slučajno kupio 50k drveta baš s  te  hrpe?  ..........zar su onolike slučajnosti baš slučajne......i čuj dušo draga,ja ču radije šetati svog cucka nego se tu prepirati po cijeli dan i komad noči kao ti,nađi si i ti kojeg cucka ako postoji takva pasmina koja če trpiti tebe
Evidentirano
d.c.
Gost
« Odgovor #26 na: Lipanj 07, 2011, 11:05:08 »

ti se očito želiš ovdje malo isprazniti,nitko nije rekao da je prekršaj kupovati i prodavati po maloj cijeni,več je prekršaj prodati na jednom acc i kupiti na drugom sa iste ip adrese......toliko glupa ili glup nisi da to ne kužiš samo se praviš da jesi i da ne razumiješ,znaš,sada več pomalo ovo tvoje te isto ponavljanje postaje iritantno,tužno pa i na kraju smiješno

a jeste cudni.....pa ako je tako jasno pravilo( a nije) sta banati onoga koji prodaje...on je dao u prodaju i nije dao nikakvu nisku cijenu po ovome sto je Tiger stavi kao dokaz vec je naknadno stavio objasnjenje( izmjena pravila iz 2009 godine) da ako igrac kupi resurse koje su u prodaji od acc kojem je cuvar da tada slijedi ban sto znaci cekaj dok ne prođe prodaja ili kupuj prije nego acc kojem si cuvar da u prodaju resurse......zato je uslijedio ban.profit? zarada?...nebi se bas reklo po izvjestaju prodaje drva i dr.resursa....

I NAJVAZNIJE OD SVEGA :  DA JE KUPAC RESURSA HTIO MULJATI ONDA RESETIRAS IP ADRESU( SA STIKOM RADIS KAKO ZELIS) I ONDA IDES MULJATI NA VELIKO A NE OVO STO JE PRIKAZANO KAO MULJANJE...ZATO POŠTENJACINE PAZITE STA RADITE MULJANJE IDE PREKO STIKA( izvuces stik i vratis ga nazad) I BRISANJEM KOLACICA, MJENJANJEM MAC ADRESE( ZA ZAHTJEVNIJE KORISNIKE) a ne ovo kao sto je Tiger i ekipa IO stafa Bugarske reklo da je muljanje ....REZULTAT?...mjenjanje ip adrese kod muljanja pa ti nađi u masi igraca tko radi posteno...i ptice na grani to vec znaju

onda banaj onoga tko je kupio a mogli su kupiti svi kako su u nedavnim postovima i rekli ..." a sta i ti nisi iskoristio to"

s toga nitko ne napada Tigera da je on to ucinio vec zato jer brani nesto sto nije definirano i banaju sve kojima je taj igrac bio cuvar i poslao u prodaju tko zna koliko resa i sve ih pohvatao....nevjerojatno brz i to jedini savez u cro2 da je to radio.......moš misliti kako je samo taj savez to radio
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 11:35:20 od d.c. » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Lipanj 07, 2011, 11:58:15 »

ne znam kako da je maknem  Huh?
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 08, 2011, 12:02:38 »

evo ja npr uvijek kad prodajem resurse i treba mi hitno zlata ja javim u savez da kupe i oni kupe a 2 čuvara mi u savezu , ali ja ne varam zato i nisam u banani kao neki Smiley
Evidentirano

borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #29 na: Lipanj 08, 2011, 12:41:45 »

Slika govori tisuću riječi...a koliko tek njih dvije...





Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!