Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:32:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prekršaji igrača IO  (Posjeta: 699 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« na: Lipanj 07, 2011, 03:06:17 »

IO tim  kaže sljedeće :Igrači se kažnjavaju za slijedeće prekršaje:

 - posjedovanje više korisničkih računa u istom realmu(svijetu)
 - account pushing - dobivanje resursa, vojnih bodova ili časti dogovorenim bitkama s drugim igračima
 - dogovorene bitke radi stjecanja resursa, vojnih bodova i časti
 - ilegalno trgovanje - svaka prodaja resursa po jeftinim cijenama sa svrhom da ih kupi neki prijatelj
 - slanje uvredljivivih poruka
 - kreiranje uvredljivih profila
 - ekstremno kršenje pravila foruma   

dalje navodi: PRAVILA I UVJETI Imperia online,neke od točaka:

5. Posebni uvjeti korištenja online igara
5.1 Osim ako pravila igre ne dozvoljavaju iznimke, korisnici mogu imati samo 1 račun po 1 rundi8 e.g. Svijet, Univerzum, itd.) Korištenje više računa nije dopušteno i Imperia Games može u bilo kojem trenutku izbrisati ili blokirati korisničke račune.

5.4Pod bilo kakvom okolnošću, korisnici ne smiju:

a) kreirati ili koristiti cheatove, modove i/ili hackove ili koristiti softver od treće strane koji mijenja iskustvo online igrača igara;

to su samo neke od točaka a ima ih naravno još koje si je IO tim  postavio u skladu sa općim uvjetima korištenja online igrica ,nadalje jedna od tih točaka kaže :

9.2 Nepoštivajući legalne temelje (kršenje ugovornih dužnosti ili delikata), odgovornost
Imperie Games je definitvno predmet sljedećih odredbi:

9.2.1 Utoliko ako Imperia Games pruži uslugu koja okida odgovornost besplatno, Imperia Games je odgovoran samo za namjerno loše ponašanje i veliku nemarnost.


 moje pitanje  za IO tim glasi :
igrajući svijet 18 od početka ere a evo nekih 2 tjedna je do kraja ere,susreo sam se u periodu od nekih 4 mjeseca možda i više gdje su prijave igrača za kršenje pravila Imperia online bile ukinute ,što je i pisalo na forumu .Mene zanima zašto se Imperia online tim namjerno loše ponašao i pokazao veliku nemarnost u skladu sa svojim odgovornostima u  navedenom periodu pozivajući se na točke 9.2  i  9.2.1  ?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 07, 2011, 03:13:48 »

U ta 4 mjeseca su bile ukinute samo prijave od strane igrača, svjetovi su se i dalje provjeravali, samo ne na temelju prijave igrača, već kad su admini primijetili nešto čudno ili kod periodičnih provjera. Prijave su bile ukinute zbog opsega posla na novoj verziji igre.
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 09, 2011, 01:16:25 »

moram priznati da je to malo neobično što se tiče svijeta 18 ,jer ako se dobro sjećam jedan ili niti jedan igrač nije bio kažnjen .da li je moguće da nije bilo kršenja pravila ? ako je moguće onda sam presretan što sam igrao u svijetu gdje su svi igrali po pravilima mada sam skeptičan u to . sumnjičav sam jer znam najmanje 5 igrača za koje postoje određe naznake da su kršili pravila imperije a nisu bili kažnjeni. jedan primjer ću navesti pa molim odgovor :igrač  A ima 4 680 000 bodova,5,3 M  vojske vrati se sa odmora dobije obrambenu bitku padne na 4 600 000 bodova ode na odmor ,vrati se nakon 2 dana opet dobije obrambenu bitku ,padne na 4 480 000 bodova i opet ode na odmor , vrati se nakon dva dana provede 8 sati online i ode na odmor i tako ponovi još jednom .tu ne bi ništa bilo čudno da se on nakon toga svega vraća sa 4 710 000 bodova . to su zapažanja otprilike tako se kretalo nema puno odstupanja . mene zanima kako je to moguće uz sve to vrijeme provedeno na odmoru ? ekonomija mu je jaka ali ima i veliku vojsku ,mada puno ne znači kad je praktički na odmoru 10 do 12 dana ,dobio je nešta zlata od obrambenih bitaka iako niti to puno ne znači jer su cijene resursa ogromne u to vrijeme(drvo 1,5  željezo 8 kamenje 3 ) ,nema ratnog prihoda-provjereno ,nema kamata na zlato . ispada da raste više sa bodovima dok je na odmoru nego dok je van odmora ? može objašnjenje?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 09, 2011, 01:25:22 »

Lijepo pošalji sve podatke u privatnoj poruci i biti će provjeren. Ali garant je uzimao svaki put kad se vratio bonus resurse i možda ih opet uložio u vojsku. Pošalji podatke, pa ćemo provjeriti.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 09, 2011, 02:57:59 »

230 000 bodova i nije nešto posebno veliki skok za igrača od 4,8 M bodova
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #5 na: Lipanj 09, 2011, 03:00:32 »

230 000 bodova i nije nešto posebno veliki skok za igrača od 4,8 M bodova

napisao sam da me ne bi to čudio takav skok ali čovjek je na odmoru praktički cijelo vrijeme ,u tih 10-do 12 dana ako je bio sveukupno jedan cijeli dan  van odmora niti toliko
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Lipanj 09, 2011, 06:05:53 »

napisao sam da me ne bi to čudio takav skok ali čovjek je na odmoru praktički cijelo vrijeme ,u tih 10-do 12 dana ako je bio sveukupno jedan cijeli dan  van odmora niti toliko
normalno, civjek je skupljao zlato na kamatama, dok se to jos moglo Grin
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!