Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:42:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ....TEMA....KAŽNJENI........PAR OPASKI I PITANJA  (Posjeta: 4625 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #30 na: Lipanj 07, 2011, 12:54:35 »

mi smo se spustili na vaš nivo jer vi tu prozivate arsenala i mene već danima,nisam vam ništa odgovarala,nisam vam uopće slala poruke nikakve,ali je anubis prvi mene počeo vrijeđati,stoga utvrda nemoj o kulturi komunikacije, na ove poruke gore se je moralo nešto napisati. respektirala sam te od početka,dao si mi par dobrih savjeta i to je to.i kako vidim pišeš da si me štitio,dok su me napadali nisi nijednom kontru poslao,ni anubis,ni nitko u savezu.kako sam u husarima niste nijedan pošteni napad poslali,a mene ste prozivali da ne napadam. nemojte o kolegijalnosti,ne stoji vam.  

eto mozda sam postao senilan.gdje sam ja napisao da sam te stitio?..ne trabunjanj, u tvom stanju hormoni rade full i nemoj me vuci za jezik nepotrebno

ne obracam paznju nikako na tebe, ne diram te, nisam te niti napadao niti hocu, to mi ispod casti, takvi se igraci kada tad zabiju sami

s toga nemoj me prozivati, ti i ja znamo sta  i kako si dosla kod nas i zasto  i odakle si slala napade.......

strah da cu te prijaviti?.i treba da te bude jer hocu pa ako sistem radi neces vise igrati a ako ne radi igrati ces do kraja

otisla si, od tamo napadas i to radis onako kako znas i kako ti sugeriraju.ako te netko proziva obrati se njemu
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 07, 2011, 12:56:33 »

to ste koristili prije, to je koristila i smucika dok je jos bila u nasem savezu i koristi i dan danas dok je u Husarima ulazi u acc od aarsenala i salje napade ili na gold.......cuvar je cuvar i mozes raditi sve sto je dopusteno
ovo te citiram iz prijašnje teme,malo si provjeri pa ces vidjeti da me prozivaš. prozivali ste me u savezu,sada šaljete poruke ostalima da sam vaš špijun, smiri malo onda svojeg anubisa jer on započinje ovakve rasprave,ili ona emili koja god ta bila. i ti si meni nevažan u životu,zato mi i nije stalo što vas se sad gazi, prvi ste počeli s vrijeđanjem,što se čudiš sad kaj vam odgovaram? imala sam razloge zbog kojih sam otišla,nemoram se opravdavat više. prvi ste počeli nakon toga sa napadima i porukama na moj račun,kaj očekuješ da gledam kak me napadate?
to si mi napisao u privatnoj poruci onaj dan kad sam otisla. ako me i pucaju hormoni znam kaj je iskoristavanje, a kaj je timska igra. i btw,mene nema cega biti strah,ja sam u deficitu svega zajedno 1m,a KOLKO SI TI ONO? tako da moji bodovi su sve moj trud i moji dijamanti a ne ekonomija i vojska da mi se temelji na resursima od 4 druga profila. ti ne možeš podnjet jer znaš da nisi varao da bi ljestvica išla ovako dunkan 1.,prindls 2. ja 3. očito da ne možete podnjet da je trudnica koja ovo igra samo iz zabave koja se radi svojeg stanja ne smije puno kretati,pa je na imperiji,a vi stari penzići živite samo za to,jedan svršava na bitke,aj od drugi je malo ipak pristojniji,bolja od vas.
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 01:06:59 od Smucika » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #32 na: Lipanj 07, 2011, 01:03:12 »

to ste koristili prije, to je koristila i smucika dok je jos bila u nasem savezu i koristi i dan danas dok je u Husarima ulazi u acc od aarsenala i salje napade ili na gold.......cuvar je cuvar i mozes raditi sve sto je dopusteno
ovo te citiram iz prijašnje teme,malo si provjeri pa ces vidjeti da me prozivaš. prozivali ste me u savezu,sada šaljete poruke ostalima da sam vaš špijun, smiri malo onda svojeg anubisa jer on započinje ovakve rasprave,ili ona emili koja god ta bila. i ti si meni nevažan u životu,zato mi i nije stalo što vas se sad gazi, prvi ste počeli s vrijeđanjem,što se čudiš sad kaj vam odgovaram? imala sam razloge zbog kojih sam otišla,nemoram se opravdavat više. prvi ste počeli nakon toga sa napadima i porukama na moj račun,kaj očekuješ da gledam kak me napadate?
to si mi napisao u privatnoj poruci onaj dan kad sam otisla. ako me i pucaju hormoni znam kaj je iskoristavanje, a kaj je timska igra.

nEMAS TI POJAM O TIMSKOJ IGRI, O ZIVOTU I ICEMU IGRAS IMPERIJU 3-4 MJESECA PODLOZA SI DUNKANU KAO I OSTALI,NAMA MAZALA OCI I ZAVARAVALA SVE OKO SEBE,sta mozes ocekivati od zene koja je sama doma,koja nema ono sta treba imati u zivotu i onda frustracije lijecis na sve oko sebe,sredi si zivot i pazi na to sta imas nemoj visiti na imperiji i zmarati s eglupostima jer ti nije mjesto tu, te fruteke  i cuvaj za onooga ko je na putu a ne za nas i nemoras biti zavidnna zenama koje su bolje kudikamo od tebe u svemu
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 01:05:46 od ANUBIS » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #33 na: Lipanj 07, 2011, 01:03:57 »

to ste koristili prije, to je koristila i smucika dok je jos bila u nasem savezu i koristi i dan danas dok je u Husarima ulazi u acc od aarsenala i salje napade ili na gold.......cuvar je cuvar i mozes raditi sve sto je dopusteno
ovo te citiram iz prijašnje teme,malo si provjeri pa ces vidjeti da me prozivaš. prozivali ste me u savezu,sada šaljete poruke ostalima da sam vaš špijun, smiri malo onda svojeg anubisa jer on započinje ovakve rasprave,ili ona emili koja god ta bila. i ti si meni nevažan u životu,zato mi i nije stalo što vas se sad gazi, prvi ste počeli s vrijeđanjem,što se čudiš sad kaj vam odgovaram? imala sam razloge zbog kojih sam otišla,nemoram se opravdavat više. prvi ste počeli nakon toga sa napadima i porukama na moj račun,kaj očekuješ da gledam kak me napadate?
to si mi napisao u privatnoj poruci onaj dan kad sam otisla. ako me i pucaju hormoni znam kaj je iskoristavanje, a kaj je timska igra.

ma daj molim te, odrasti.........nigdje ne pise da sam te stitio

to je bilo upitno..a sada skini mi se vise i iskoristite tu prednost koju imate
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 01:05:38 od UTVRDA » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 07, 2011, 01:12:50 »

ma daj molim te, odrasti.........nigdje ne pise da sam te stitio

to je bilo upitno..a sada skini mi se vise i iskoristite tu prednost koju imate
aj ti prvo meni skini anubisa,ionako te slusa sve što kažeš,i nemoj se praviti više senilan nego što jesi jer oboje znamo da si mi to napisao,antisklerini?
na ovaj forum sam dosla samo radi vas,ne igram 4-5 svjetova,4-5 računa kao vi,vjerojatno ne bi ni ovo igrala da nisam u stanju kojem jesam,jer za razliku od maloprije navedenog imam privatni život.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #35 na: Lipanj 07, 2011, 01:15:33 »

aj ti prvo meni skini anubisa,ionako te slusa sve što kažeš,i nemoj se praviti više senilan nego što jesi jer oboje znamo da si mi to napisao,antisklerini?
na ovaj forum sam dosla samo radi vas,ne igram 4-5 svjetova,4-5 računa kao vi,vjerojatno ne bi ni ovo igrala da nisam u stanju kojem jesam,jer za razliku od maloprije navedenog imam privatni život.


Da imas privatni zivot nebi bila cijele noci do 6 ujutro tu hehehe,jer ocigledno ti fali nesto tokom noci pa si nemirna i onda nas na imperiji malo zafrkavas
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 07, 2011, 01:25:19 »



Da imas privatni zivot nebi bila cijele noci do 6 ujutro tu hehehe,jer ocigledno ti fali nesto tokom noci pa si nemirna i onda nas na imperiji malo zafrkavas
ja svoju porciju dobim,a ne da se samozadovoljavam na bitke,kao neki Wink)
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #37 na: Lipanj 07, 2011, 01:34:31 »

Da u pravu si zaboravih da imas nekog cuku samo sam zaboravio koje pasmine  Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 07, 2011, 01:37:03 »

Mislim da ste svi skrenuli s teme il vas ionak nije briga...
Pa da i ja se ovdje javim al kratko...
Sucika i Arsenal lijepo Vas molim da ovdje ne komentirate više ništ, sve je rečeno mislim... Utvrda je još koliko toliko pristojan, al Smucika, Anubis te fino provocira... aj jednostavno mu više nemoj komentirati, ak mu je drago nek piše kaj hoće, a ak te vrijeđa prijavi i to nek bude to...

Da se vratim na temu, svi koji su banani sigurno su i s razlogom, kak Utvrda tak i kratki tak i ostali, slažem se s TonyDubravom da pravila nisu dovoljno definirana, pa sad ko je više skrivio a ko manje... znam da kratki nije zaslužio istu kaznu ko i neki drugi, al to je samo moje mišljenje...
U svakom slučaju normalno je da ćete se svi vtariti bez vojske i popaljeni, al svi imate jaku ekonomiju i bez brige se možete vratit u igru, pa se lijepo ostavite onoga zakaj ste ban popušili...

A kak je i Smucika je morala odgovoriti na ono kaj su je prozivali (mada vidim mene niko ne proziva), i ja ću vam na neke stvari odgovorit ovdje koje ste komentirali pa ko mi vjeruje nek vjeruje a ko ne ne.

1.) Ni Smucika ni Arsenal prije neg su došli kod nas nisu bili naši špijuni i ništa nam nisu odavali...
2.) I Smucika i Arsenal su se pokazali ko odlični igrači, oba zaslužuju čin, al evo nisu oba mogla još dobit, Smuciki je više trebalo zbog morala...
3.) Koliko i nisu neke stvari kužili u igri (a kad su došli već su bili dosta dobro potkovani znanjem) toliko sami i u komunikaciji s drugima odlično napreduju, i postaju sve bolji i bolji, ko i ostatak ekipe naravno... svima sam jako zadovoljan, a mislim da se ni oni na mene nemaju pretjerano tužit Wink

Ispao ipak podulji post, al evo toliko od mene, možete komentirat al ja sam rekao kaj sam imao i neću više...

Ugodnu zabavu u igri Vam svima želim Wink
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 07, 2011, 02:25:59 »

upozoreni ste svi od proxija na pocetku, al vidim da se malo toga drzite... tema ide pod LOCK, prepucavanja nastavite u bircu, na ulici, u parku, svejedno mi je gdje, glavno da nije ovdje. imate svi(odnosno vas 4 aktera) kratki bann od 2 dana. i nemojte mi se opet na povratku pocet prepucavat po forumu jer iskreno nikoga ne zanima koliko je dugo smucika igrala IO, s kim se zeni, da li dobijate ili ne, u regularnoj bazi ili ne....

dunkane imas +K iako izgleda da te to ne dira ni najvise. eto, covjek igra, ne ferma forum ni pola posto, zato i je prvi Wink
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #40 na: Lipanj 07, 2011, 02:30:34 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=3751.0
Imate razloge bana.
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!