Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:01:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ....TEMA....KAŽNJENI........PAR OPASKI I PITANJA  (Posjeta: 4623 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #15 na: Lipanj 07, 2011, 07:53:19 »

cek sad sam malo zbunjen.... nije arsenal aka danijel aka smucika aka whatever(ugl ne tice me se kako se tko naziva gdje) bio u templarima? i niste kao bili u dobrim odnosima? ili sam ja nesto pomijesao?

Kiki jesmo,josš sam majmun  branio pred UTVRDOM ga  jer sam imao povjerenja u njega koje je izigrao zajedno sa Smucikom koja igra imperiju 3 mjeseca tek i sa kojom smo sjedili UTVRDA prvenstveno i ja danima i nocima i govorili kako da igra inače nebi bila tu di je, lijepo cijelo vrijeme kovali plan unutar saveza, znas kiki ako nesto ne podnosis to su domace izdajice,tako i ona igra 3 mjeseca i onda ti smjesti odavanjem svega i svacega,neznam di joj je tu moral i karakter jer da zna UTVRDU iz prijasnjih svijetova kakav je igrač i koliko može naučiti od tog covijeka nikada joj nebi palo na pamet da takve stvari radi, i na kraju ženska ljubomora .,, ona mene pita nakon 2 mjeseca javno kada cu dobiti generala?Huh? mislila je da je igra radi bodova a ne Smucika nije radi toga, niti se radi toga dobiva General.........Generala treba zasluziti i dokazati se a ti nikada neces moci nauciti to ni znati... jer si ti ipak Smucika a ne UTVRDA, niti Etain ili bilo ko drugi i na kraju razmislih i možda si ipak tražila Generala da vidis i imas uvid u stanje pojedinih clanova unutra saveza.... Svaka cast...
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 08:16:32 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #16 na: Lipanj 07, 2011, 08:07:27 »

Di ti je Moral di je nestala oba Draz IGRE ,da znas nikada se nebi tako ponašala ,nikada nebi to napravila nego bi radila kako ti je UTVRDA govorio,a ne odavala informacije i sirila dezinformacije unutar saveza ,na kraju kada si otkrivena otisli ste sami ponizno iz saveza jos zahvalili i nako  pola sata napala svoje suigrace, ne vjerujem da sam te upoznao nazalost jer covijeka koji te je ucio i od koga si mogla nauciti još  puno toga prodala si covijeka i igrača za par prova koje ti ne gore i par fortova koje ti nisu spaljena,o tome ti pričam..
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 08:25:04 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 07, 2011, 09:44:45 »

pobijedila bih te ako bih se suzdržala od bilokakvih komentara,ali na ovo ipak se mora nešto reći. Nije mene U* učio ovoj igrici,nego budući muž Casper7,koji zna U* iz prijašnjih svijetova,ja ju ne igram 3 mjeseca nego 6+,od prvog dana kada je era počela.Niste sjedili samnom noćima mi govorili kako da igram,nego ste se na skype hvalili šta ko radi i šta ima. Nakon 3 mjeseca igre sam tražila čin znanstvenika jer sam imala sveučilište veći level od dotične x osobe,nisam ga dobila,zato sam promijenila strategiju i radila vojsku.koju ti gospodine A*,nikad ne želiš posjetiti dok sam online,nego ubijaš 20+ špijuna dnevno,ali prvo za svaki slučaj pošalješ novog člana S*,a ovdje se praviš kao moralna vertikala i pljuješ po meni,što ostalima što tu,što na privatnim porukama.Zatim sam tražila čin generala,dobila sam ga nakon 2-3 tjedna moljenja,što si ti odmah na masovnu napisao kako danas svatko može biti general,i kao generala treba zasluziti?pogledajmo npr vase sadasnjeg generala koji je dosao na moje mjesto,ta osoba igra vise svjetova i u  njima svima zajedno ima manje napadackih pobjeda od mene koja po tvojem igram 3mjeseca,zato molim te.Smatrala sam da igrač u top 10,bilo farmer bilo ratnik zasalužuje biti više od jednog običnog člana.Prozivate me da sam ARS*,i da sa njegovog acca šaljem napade,dragi moji,decko je u savezu od pocetka,išao je na praznike i nitko mu od vas nije htio biti čuvar da mu iskoristi vrijeme slanja poklona,čak je molio ljude van saveza,tek onda se obratio meni jer nismo baš komunicirali,niste ga branili,namjeravali ste ga izbaciti jer ste smatrali da je špijun..A niste mu mogli biti jer ste imali već dodane ove manje račune,čemu umanjivati korist radi jednog kako vi kažete balavca.Izašli smo iz saveza jer nismo htijeli da nam netko nameće svoje,prvenstveno ti,jer ni pripojiti provincije ne znaš napraviti kvalitetno.Vođa saveza ne bi trebao davati ultimatume,i nekog siliti u propast,ipak ne koristi samo on kredite i vrijeme i trud u ovoj igri.Toliko toga ste znali i niste podijelili sa savezom,iskorištavate situacije od početka,a ovdje se pravite mutavi.Onda ovako, ja nisam prva napala članove bivšeg saveza nego ste me napali u offu i porobili i popalili sve odmah nakon 2-3 dana,tek onda sam ja vas,špijun nisam bila ni za jednu stranu,kako vi pišete mojim sadašnjim suigračima da sam vaš špijun,pljujete po meni okolo. sad smatrate nepoštenim što ste 2 dana udaljeni,a s pravom ste udaljeni jer preprodavati resurse po nižim cijenama sa računa koji su odustali,i namještati ih sebi,te vraćati to isto zlato nije u redu.e pa vi ste mene 6h svaki dan ja ću vas 2dana u komadu. Vidim da je tebi to više od igre,ne zamjeram ti,svatko ima svoje veselje,ali molim te više prestani više tu se praviti što nisi i dijeliti moralne prodike. toliko od mene,ne bi bilo u redu zasluziti sad ban,vidim neki prolaze i zbog gorih stvari,svoje sam rekla sumnjam da cu se nadovezivati na tebe više,jer upravo to i želiš. huh,koje tipkanje...pozdrav!
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 10:37:14 od Smucika » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #18 na: Lipanj 07, 2011, 09:54:59 »

Smucika ta osoba koja je dobila cin Generala Etain igra ovu igru malo vise od tebe i bolje igra,to svoje napade si iskoristila na igrace koji su bili 1300 daleko sa vojskom ,svaki tvoj napad je osmisljen i moram reci isla si mi na koloniju sa 172K jedinica 1 napad??? jel nisi znala di  mi  je vojska,da si takticar i da znas onda nebi tako napravila,povukla si napad sa kolonije kada sam ti ubio spije a znala si da nemogu je braniti(nisi znala jer nemas pojma) i nasjela si, nemas ti pojma o igri mi smo samo htjeli da se boris sa nama protiv Husara  jer si General8JEDINO AKO TI ISLIS FARMAT KAO GENERAL I GLEDATI POSTRANI KAKO NAS PALE SVE) ali nisi htjela i odbila si kao AaRSENAL NEGO SI SE IZIVLJAVALA NA fRANKRSTI IZ PENTAGRAMA iz osobnih razloga, sjedio sam na skypu, i ne lazi govorili ti o igri,objasnjavali, kako imas obzira,igras par mjeseci igru i onda tako biti drska, pa Etain je za tebe prvenstveno dama i onda ratnica, nikada neces dostici njen nivo, a bodovi??? zar oni zasluzuju bilo koji cin, pa nas znastvenik ima sada sveuciliste koje ti neces imati nikada nisi bila ni medju prva 3 po sveucilistu!!!! Kako si nisko pala ti trazis nesto, bodovi nisu snaga igrača a ti igras na to, nije to igra, Etain je dama koja igra i u Drugim svjetovima kada si ti jos jela fruteke, i jucer cim je bez razloga ona banirana ali bez razloga jel ni kriva ni duzna svoju zensku zlobu si na njoj istresla napadima, ljubomora zene na konkurenciju koju nisi podnosila niti neces..
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 10:09:00 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 07, 2011, 10:17:08 »

o tome i pricam da se u tvojem savezu cinovi dobivali po poznanstvu,i zaslugama iz prijašnjih era. zadnja 2 dana smo bili na skype-u i u tom vremenu ste samo vas dvoje razgovarali,a ti si švrljao po listi i govorio- e toga mogu oderat,uh toga poberem s pola vojske,organizira se akcija na jednog iz pentagrama,3 sata radis simulacije i onda odes spavati,moji razlozi napada na neke nisu bili osobni,vec samo to sto se je sa svima bilo u federaciji osim s husarima i vec spomenutim pentagramom. a vi ste htjeli da idem na njih koji su mi 4 igrača unutar 40min,i kao ne bi mi kontrirali?nisam vam ja tonydubrava da se zabijem kak se vama digne ona stvar. bodovi nisu bitni? pa ti okolo ljudima pises o bodovima i kako mastrubiras dok vidiš da netko bodovno padne. naslagujes se tudim zabijanjima,a ti sam ne mozes postenu akciju napraviti,srusis par kolonija i car si,a mene lovis na offu,ako ja tako ne znam igrati,što ne dodes? nego saljes prvo doticnog sa preko -1000 časti koje je izgubio na meni. htjela sam svoju ulogu u tom savezu, bodove nisam zasluzila varanjem kao ti. i op'et pišem,a lijepo sam se pozdravila,uglavnom kak bi ti reko, eheheheeee ideš na ignore pozzz.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #20 na: Lipanj 07, 2011, 10:25:01 »

Eto ti si meni odavno na ignoore, zao mi je sta sam sjedio i radio simulacije da tebi nesto pokazem nisi slusala,a napadala si iz osobnih razloga,sacekuse se bojis?Huh? jer su ti u 40 minuta, pa onda nemoj igrati ovu igru jel nije za tebe definitivno, hahaha, imas strah,on je dobar ali kod tebe je frustracija bila sa Etain jer si ju par puta prozivala, meni si iza ledja pisala UTVRDI i pljuvala po svima u savezu, na što UTVRDA zna i kao dostojan clan je to napisao javno sta si mu ti pisala o svima nama,zar nije tako?? pljujes po svima u savezu vodji i mislis da ces time nesto postici?? sve te poruke su sacuvane i kako mozes prozivati nekoga po vojnim bodovima,tvoj niti jedabn vojni bod nije na Husarima napravljen kao i AArsenalov nego okolo po drugim igracima jer si veliki General koji se boji sacekuse na 40 minuta,sramota... Nisi da stado ovaca cuvas a ne da vosis vojsku neku i još imas ljude pod sobom.
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #21 na: Lipanj 07, 2011, 10:47:42 »

ANUBIS  ti meni stvarno više ideš na živce svoj nick sam dao bratu da igra sa tobom neželim imati nikakve veze jel kužis uopce ?? neželim se spustati na tvoju razinu i na razinu od utvrde poslao sam tigeru sta mi je sve poslao u inbox ovdje na forumu .. igram samo ovaj svijet i blitz aktivno kao što sam reko r23 sam dao da brat igra ionako da ja igram nebih bio tako slab..a ti nepricaj sta neznas ..uostalom zna se tko je varao i zasluzio ban  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #22 na: Lipanj 07, 2011, 11:02:15 »

KAO DRUGO VEC SAM TI REKAO DA TE NEMOGU NAPAST JER SAM TI BIO ČUVAR RAČUNA..A TI PROZIVAŠ MENE I SMUCIKU KAO SVE VOJNE SMO ZARADILI SA STRANE..PA TI NITI NEMAŠ VOJNIH BODOVA..GOVORIO SI DRUGIM ČLANOVIMA DA MORAJU IMATI NAPADE NA HUSARE A TI NARAVNO KAO GOSPODIN KAPITULIRAŠ ?! PA I KAKO ONDA TI MOŽES NESTO OVDJE GOVORITI..NEZNAM ALI OCITO SI IMAO TESKO DJETINJSTVO ..SIGURNO TE JE TATA LUPO PO GUZI KAD SI BIO ZLOCEST  Cheesy KASNIJE SI ME OSUĐIVAO DA SAM MALO ONLINE..ALO PA NEBUDEM KAO TI DA VISIM CIJELI DAN NA KOMPU..NEKI IMAJU I ŽIVOT ZA RAZLIKU OD TEBE  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
ANUBIS
Gost
« Odgovor #23 na: Lipanj 07, 2011, 11:10:58 »

U tvojim godinama sam imao nesto precega za raditi ,a sada imam vremena nazalost, ja bi volio da ga nemam i da nemam toliko vremena slobodnoga,inece nebi bio ovdje ,ali eto da ponovim to je moja stvar i nije te briga,imas 16 godina i odi ganjati curice bolje..pozzz
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #24 na: Lipanj 07, 2011, 11:54:20 »

previse mladi i previse zadrti da bi znali sta je ponos.....ANUBIS, nemoj se sa ta dva stvora prepirati, mali je ono sto je , idemo dalje, a o znanju igranja naspram njih nije ti potrebno ovdje raspravljati..sta je tu je, ima jos vremena do kraja.........nismo mi dorasli njima u takvoj komunikaciji...........spustis li se na njihov nivo pobjediti ce te.....
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #25 na: Lipanj 07, 2011, 12:08:32 »

utvrda vidjeli smo tko je na kakvom nivou  Wink ili trebaju svi ovdje vidjeti šta si pisao zato nemoj o ponosu Wink cak i tiger zna kakav si uistinu .
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #26 na: Lipanj 07, 2011, 12:10:21 »

previse mladi i previse zadrti da bi znali sta je ponos.....ANUBIS, nemoj se sa ta dva stvora prepirati, mali je ono sto je , idemo dalje, a o znanju igranja naspram njih nije ti potrebno ovdje raspravljati..sta je tu je, ima jos vremena do kraja.........nismo mi dorasli njima u takvoj komunikaciji...........spustis li se na njihov nivo pobjediti ce te.....
mi smo se spustili na vaš nivo jer vi tu prozivate arsenala i mene već danima,nisam vam ništa odgovarala,nisam vam uopće slala poruke nikakve,ali je anubis prvi mene počeo vrijeđati,stoga utvrda nemoj o kulturi komunikacije, na ove poruke gore se je moralo nešto napisati. respektirala sam te od početka,dao si mi par dobrih savjeta i to je to.i kako vidim pišeš da si me štitio,dok su me napadali nisi nijednom kontru poslao,ni anubis,ni nitko u savezu.kako sam u husarima niste nijedan pošteni napad poslali,a mene ste prozivali da ne napadam. nemojte o kolegijalnosti,ne stoji vam.  
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #27 na: Lipanj 07, 2011, 12:12:36 »

mi smo se spustili na vaš nivo jer vi tu prozivate arsenala i mene već danima,nisam vam ništa odgovarala,nisam vam uopće slala poruke nikakve,ali je anubis prvi mene počeo vrijeđati,stoga utvrda nemoj o kulturi komunikacije, na ove poruke gore se je moralo nešto napisati. respektirala sam te od početka,dao si mi par dobrih savjeta i to je to.i kako vidim pišeš da si me štitio,dok su me napadali nisi nijednom kontru poslao,ni anubis,ni nitko u savezu.kako sam u husarima niste nijedan pošteni napad poslali,a mene ste prozivali da ne napadam. nemojte o kolegijalnosti,ne stoji vam. 

sve je receno u ovome  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
UTVRDA
Gost
« Odgovor #28 na: Lipanj 07, 2011, 12:42:23 »

utvrda vidjeli smo tko je na kakvom nivou  Wink ili trebaju svi ovdje vidjeti šta si pisao zato nemoj o ponosu Wink cak i tiger zna kakav si uistinu .

pa stavi stavi da svi vide sta znaci izgubiti kada se spuste na tvoj nivo.ja sam izgubio sa tobom ali evo iz kojeg razloga sam izgubio:
Odg: (Nema naslova)
« Primatelj: UTVRDA na: Jučer u 09:16:45 »
e da te uživo vidim naplatio bih ti sve to samo da znas.. vidim kakav si covjek kada spadas na to da govoris..i da nemoj govorit meni ono šta si zapravo ti


s toga kako sam ti vec i napisao( ovdje moram na kulturan nacin a u p.p. ne moram) izađi iz mog zivota ove igre ... u pravom zivotu nebi te ionako niti primjetio

s toga, prijave ce ici za sve igrace koje sam naveo a post je obrisan i ti tu nemozes nista...


Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #29 na: Lipanj 07, 2011, 12:45:58 »

mi smo se spustili na vaš nivo jer vi tu prozivate arsenala i mene već danima,nisam vam ništa odgovarala,nisam vam uopće slala poruke nikakve,ali je anubis prvi mene počeo vrijeđati,stoga utvrda nemoj o kulturi komunikacije, na ove poruke gore se je moralo nešto napisati. respektirala sam te od početka,dao si mi par dobrih savjeta i to je to.i kako vidim pišeš da si me štitio,dok su me napadali nisi nijednom kontru poslao,ni anubis,ni nitko u savezu.kako sam u husarima niste nijedan pošteni napad poslali,a mene ste prozivali da ne napadam. nemojte o kolegijalnosti,ne stoji vam.  

gluposti, drzi se svoje igre sada i to je to.......dovoljno lazi si uputila, mutila i radila raskol pa si cak i igraca sa kojim igram 3 godine pokusala okrenuti protiv mene

tisina, znas u kakvom si stanju i nemam tebi sta kazati, niti sam te ja prozivao.......

ti si samo jos jedan igrac koji trazi sebe i nevazna kao osoba i kao igrac meni osobno
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!