Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:17:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ....TEMA....KAŽNJENI........PAR OPASKI I PITANJA  (Posjeta: 4624 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« na: Lipanj 06, 2011, 09:45:26 »

 ...........kako se moze nekoga bannati radi trgovine( da je neznam u pitanju koja cijena, jer ja imam pravo prodat svoje za kikiriki .....a postoje i tisuce drugih igraca koji love te iste ponude...ako su nekom namijenjene )....prvo pitanje......drugo pitanje ......zašto je uvedeno da se zlato može slati između igrača istog saveza .........i zašto se od svakog igrača u v5 svijetu nemogu vidjeti bitke ( npr od pocetka realma, s odmakom od 15 dana............. ).............pametnome dosta.....ili da dalje nastavim........
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Lipanj 06, 2011, 10:02:53 »

Ovako ovi cuvari su glupost,dolaze kao manipulacija i moze se koristiti po razlicitim tumacenjima,u uputstvima i pravilima nigdje!!!! nije navedno da se nesmije slati zlato drugom igracu,kao druga stavka prodaja u slucaju napada na taj account kojemu ste cuvar mozete prodato svojevoljno po bilo kojoj cijeni i to nije kaznjivo!!!! ljudi o cemu pričamu dajete tu mogućnost a onda banirate igrače,pa kaznte cijelu cro2 svijet ili 80 posto!!!!!!!!! igrača,sramota,a od kada je ukinut bug na rast populacije sa spijunazom Husari su s epoceli zabijati i polako kaskati za nama jel nije bilo vise 50 napada dnevno na nas,poceli su s esluziti svime i svacim ali eto uspjelo im i svaka cast!! Pozdrav svima, ja cu se drzati koliko mogu sa tim malim skolarcima a stara garda ako je uopce ima neka pokaze tim novopecenim skolarcima kako se igra... Lijep pozdrav svima!!!

UTVRDA nedaj se slomiti jer oni nisu jaci ........

http://youtu.be/8F33Ep0Mk9U
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2011, 10:05:19 od ANUBIS » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 06, 2011, 10:48:06 »

Ovako ovi cuvari su glupost,dolaze kao manipulacija i moze se koristiti po razlicitim tumacenjima,u uputstvima i pravilima nigdje!!!! nije navedno da se nesmije slati zlato drugom igracu,kao druga stavka prodaja u slucaju napada na taj account kojemu ste cuvar mozete prodato svojevoljno po bilo kojoj cijeni i to nije kaznjivo!!!! ljudi o cemu pričamu dajete tu mogućnost a onda banirate igrače,pa kaznte cijelu cro2 svijet ili 80 posto!!!!!!!!! igrača,sramota,a od kada je ukinut bug na rast populacije sa spijunazom Husari su s epoceli zabijati i polako kaskati za nama jel nije bilo vise 50 napada dnevno na nas,poceli su s esluziti svime i svacim ali eto uspjelo im i svaka cast!! Pozdrav svima, ja cu se drzati koliko mogu sa tim malim skolarcima a stara garda ako je uopce ima neka pokaze tim novopecenim skolarcima kako se igra... Lijep pozdrav svima!!!

UTVRDA nedaj se slomiti jer oni nisu jaci ........

http://youtu.be/8F33Ep0Mk9U

a ti kao znas kako se igra ?? bas me zanima kako bi igrao sa 16 godina nebi znao tipkati covjece.. da nemas kredite nebi imao ni upola bodova..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 06, 2011, 10:51:40 »

...mali ......nisi znao napadat svoje provincije.......kako bog spada.......zato nemoj o igri i igranju....... ;D
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #4 na: Lipanj 06, 2011, 10:57:44 »

...mali ......nisi znao napadat svoje provincije.......kako bog spada.......zato nemoj o igri i igranju....... ;D

vidis i to sam naucio  Wink a i malo tko je znao msm da si bio skoro jedini  Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 06, 2011, 11:05:11 »

...nisam......   Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #6 na: Lipanj 06, 2011, 11:08:36 »

vidis i to sam naucio  Wink a i malo tko je znao msm da si bio skoro jedini  Cheesy

znam.. Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 06, 2011, 11:11:57 »

....vidio sam kako znas...dok ti nisam rekao........ Smiley Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 06, 2011, 11:13:33 »

...ah da......i da si imao kredita......one pushinge bi tesko nadoknađivo...... Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Lipanj 06, 2011, 11:18:48 »

Eto mene ovo zanima kako je moguce da -king- ili ti marshall   kaze nije prindls napao UTVRDU kada je bila sacekusa, a marshalle ko je poslao vosjku sa Prindlsa accounta onda?Huh?
vampir1
 2011-06-04 13:09:46
Si ti dobio Prindlsa !?

kkarakata
 2011-06-06 14:42:56
najvjerojatnije eno ga na dnu top 20 a bio je drugi

-king-
 2011-06-06 21:30:05
haahhahahaha,nije to bio prindls
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 06, 2011, 11:27:33 »

kazna je BRUTALNA.....bez obzira ko kojem savezu pripadao,odluka tigera ili koga vec da se 2 dana masakriraju i pljackaju igraci koji su varali,i da se na PARALIZOVANIM igracima skupljaju vojni bodovi i sve ostalo je NEHUMANO.ako su vec varali zasto im jednostavno niste oduzeli svu vojsku ako ste ih htijeli na ovaj nacin kaznit,...?
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 07, 2011, 12:00:11 »

Eto mene ovo zanima kako je moguce da -king- ili ti marshall   kaze nije prindls napao UTVRDU kada je bila sacekusa, a marshalle ko je poslao vosjku sa Prindlsa accounta onda?Huh?
vampir1
 2011-06-04 13:09:46
Si ti dobio Prindlsa !?

kkarakata
 2011-06-06 14:42:56
najvjerojatnije eno ga na dnu top 20 a bio je drugi

-king-
 2011-06-06 21:30:05
haahhahahaha,nije to bio prindls



hehehe,pošto nisan bas aktivan tamo,uđem 1 u danu i vidin kako moji saveznici razbijaju ili rijetko njih razbijaju drugi nisan bas bio upoznat. i kad sam komentirao(pri velikoj brzini jer sam žurio u r95)mislio san da je rijec o danasnjem događaju jer utvrda je izgubio bodova dosta a i prindls nije 20 mislim da ce nakon vecerasnjeg refresha poretka biti 11 Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #12 na: Lipanj 07, 2011, 02:05:43 »

Dragi AArsenall !!!!
------------------
Sagledajuci sve tvoje objave na moj račun nekako sjednem i počnem razmišljati kakav čovijek ili klinjo moraš biti da bi bio takva osoba poput tebe,igraš se na sve načine samnom ne samo u cro2 nego tvoja "lukavost" i" pamet" pokušala me zaskočiti i u r23 .Pošto vidim da u cro2 više manje ste sljepi kao babe i ti se voliš zabijati kao slonić u vrtiću u zidove kao da su tudji fortovi pokušao si se dosjetiti stare škole ironmana001(kgb,cia,stasi)  i tako dalje brojevima da me zaskočiš i tamo u r23 i pokušaš me preko onog svijeta upratititi kada sam on line da skupiš hrabrost i kreneš već jednom na mene tu u cro2.........Nedugo si mi pisao poruku kao u r23 kao danijel2707 posto si ti danijel i rodjen si 27.07 jer nisam sisao veslo ili ti zaboravljas kada si mi to rekao prije koji mjesec i zamolio da dodjem kod tebe u savez.  Ja sam ti odgovorio i dobro se sjecas imas tu poruku sačuvanu tamo Da igram rekreativno tamo i povremeno sam u onom svijetu,eto igram bez dijamanata ppa vidis di sam ,a di si ti ali ni to nije vazno nego si me pokušao navući da dodjem kod tebe u savez i da me pratiš kada sam on line. Ja sam rekao da ne zelim.
Upitao sam te jesi li ti to AArsenall na sto si odgovorio da nisi direktno lažući me i koristeći se smicalicalicamada me navučeš na tanki led. Eto ja cu staviti neke detalje iz r23 friške pa neka ljudi procjene jesi to ti jer slika je  KUche kao i u cro2 ,VIŠE NEZNAM STA DA MISLIM O TEBI KLINJO MALI,SUTI I POKLOPI SE USIMA.
.........oVDJE ME PITAŠ DA DODJEM KOD TEBE NAKON CEGA NASTAJE KONVERZACIJA NASA
 ........Ovdje sam te ipipavao i pitao igras li cro2 na sta ti odgovaraš
............ eTO INDETITET TVOJ U R23 pokušavajući me navući raznim smicalicama
 ------Inajbolja slika tvog saveza,heheh vidim ironmana,koji je u cro2 imao jedno 7 nickova poredanih po brojevima i spijao je gdje je stigao i za koga je stigao i uvalio mnoge saveze u nedaće,čak ima i nick hayabusa  kojeg znate jako dobro u cro2 (opsjednut lik spijuniranjem i kontraspijunazom) valjda ima level 50 u glavi i zivi samo da bi odavao informacije a hayabusa dao nick po svom psu dobermanu koji  setako zove .  I TI ZELIS DA DODJEM KOD TEBE??? JA NEZNAM JEL SI TI STA NAUCIO U TOJ SKOLI?Huh? ILI STVARNO MISLIS DA SISAM VESLO???
Cak i Husari igraju tamo vodja je NJUBER, IMA I NERO1900, LAVA I,KRESO , PA ME NEBI ZACUDILO DA SI U DOSLUHU HIHIHI...
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 02:11:54 od ANUBIS » Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 07, 2011, 02:40:44 »

cek sad sam malo zbunjen.... nije arsenal aka danijel aka smucika aka whatever(ugl ne tice me se kako se tko naziva gdje) bio u templarima? i niste kao bili u dobrim odnosima? ili sam ja nesto pomijesao?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 07, 2011, 05:07:41 »

Nemojte se međusobno prozivati za prekršaje i drž te se teme.
Kiki, to je meksička sapunica Smiley
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!