Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:03:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kažnjeni  (Posjeta: 2797 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #30 na: Lipanj 06, 2011, 06:45:14 »

a vidis da nisam blokiran ni kaznjen,jer igram u skladu sa pravilima.ni pla tvog saveza nebi bilo da su radili isto zar ne?
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #31 na: Lipanj 06, 2011, 06:46:24 »

a otuda te smjesne cjena na trzistu...ili se varam...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #32 na: Lipanj 06, 2011, 06:49:23 »

Trziste je diktirao Dunkan1973  sam, samo da znate jel nemoguce je da neko imao jedno vrijeme 85 mil zlata u gotovini u kratko vrijeme u f9, toliko o postenju ja nikada nisam uspio skupiti ni 14 mil jedva, ili sma ja nesposban??? pa nemogu 85 mil skupiti zlata u 2 tjedna!!! Tako da zokyy znas ti nevidis njegovo zlato ali m i da u svako vrijeme,tebi je ipak vodja pa nemas uvida..
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2011, 06:51:58 od ANUBIS » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #33 na: Lipanj 06, 2011, 06:51:00 »

nemoj krivo shvatiti ali mozda je ovo kaj si rekao nes***....dunkanu je lako skupiti zlato,ali ti necu reci kako Smiley..kod nas se neise na forumu..vrati mi zlato do tad i tad Smiley)))
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #34 na: Lipanj 06, 2011, 06:52:06 »


pa tu bi se  svašta  moglo reći, al niko nije  kažnjen  za  ono što  ste  vi  prijavili jer  svako od  nas  šalje  napade  sa  svog računa  a  ne  s  tuđeg ( za  razliku od  recimo vas) ... kazna  je  za  navodnu  jeftinu trgovinu.... i to u  sistemu  trgovine  koji ima  zaštitu od  preniskih  cijena... dakle,  ovo s  našim  poštenjem  nema nikakve  veze, ali s nečijim  sasvim sigurno  ima...   Wink

sa cijeg ja to racuna saljem napade duso?ajde mi t otri jer ja stvarno neznam Smiley
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #35 na: Lipanj 06, 2011, 06:53:36 »

juce je drvo kostalo 0.3...pa koja to budala prodaje...kako se ikome isplati tako sta prodavat..stavis milijun drva dobijes 300k zlata...smjesno...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #36 na: Lipanj 06, 2011, 06:57:04 »

nznam na koga..nebavim se tim poslom Smiley..
posudba je jedno,ako ja sa svog acc saljem npr tebi,a kad ti s cuvara sebi prdajes jeftino i trpas se zlatom je druga pjesma...nemoj se praviti plava kad znas sto govrim Grin
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2011, 07:12:25 od Proxy » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #37 na: Lipanj 06, 2011, 07:07:32 »

hhahaa.pa vas clan je na odmoru pa je kaznjen Smiley...sto moj odmor ima sa kaznama Smiley).ja sam nadopunio sto se radi sa cuvarima racuna..a zna se zasto se vi kaznjeni
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 06, 2011, 07:12:30 »

iskreno imam zabranu na Io,ali mi nekuzi da je ovo IO :DD
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #39 na: Lipanj 06, 2011, 07:39:03 »

Ja mislim da je pitanje na mjestu  Cheesy
i još jedno pitanje dali ja mogu napasti igrača UTVRDA ?

 Grin Grin Grin.gdje si pico.......skrivas se i dalje kao mali mis....imas priliku i dalje nista od tebe....postajes fosil sa tom v4 verzijom ali i tamo cu te pri kraju opet roknuti pa onda cu da ti otkrijem........ Cheesy
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #40 na: Lipanj 06, 2011, 08:14:01 »

druze..igram 1 acc i to je kresokkk..a ti prijavljuj koliko zelis Smiley..nekrism nijedno pravilo,tj evo da ti pokazem nesto
ovo je odgovor jednog admina na pitanjima

Re: dva acca? 16:26 04-06-11
tehnicki da. ali ne bi smjelo biti nikakvih kontakata. dakle ne bi smjeli bit u istom savezu, medjusobno se ne bi smjeli napadat, ne bi smjeli napadat istog igraca, ne bi smjeli poslat napad na igraca koji npada brata npr, ne bi smjeli kupovat resurse jedan od drugog....

eo ti nadji sto sam ja ili netko od navedenih prekrsio i izbacite me.ja necu glumiti postenjacinu i haliti se kako sam dobar kao sto ti rradis,a na kraju si cheater kakvog svijet nema.a bitno da ti i ekpa prozivate onog kuhcea(tako nekako),kako on  ekipa varaju,a vidi vas,nista niste drugaciji  Lips Sealed .ako vec varas nemoj glumiti postenjacinu
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #41 na: Lipanj 06, 2011, 08:17:00 »

druze..igram 1 acc i to je kresokkk..a ti prijavljuj koliko zelis Smiley..nekrism nijedno pravilo,tj evo da ti pokazem nesto
ovo je odgovor jednog admina na pitanjima

Re: dva acca? 16:26 04-06-11
tehnicki da. ali ne bi smjelo biti nikakvih kontakata. dakle ne bi smjeli bit u istom savezu, medjusobno se ne bi smjeli napadat, ne bi smjeli napadat istog igraca, ne bi smjeli poslat napad na igraca koji npada brata npr, ne bi smjeli kupovat resurse jedan od drugog....

eo ti nadji sto sam ja ili netko od navedenih prekrsio i izbacite me.ja necu glumiti postenjacinu i haliti se kako sam dobar kao sto ti rradis,a na kraju si cheater kakvog svijet nema.a bitno da ti i ekpa prozivate onog kuhcea(tako nekako),kako on  ekipa varaju,a vidi vas,nista niste drugaciji  Lips Sealed .ako vec varas nemoj glumiti postenjacinu

djete drago.idi se zaliti roditeljima....nisi dorasao u komunikaciji a nize od toga se nemogu spustiti.......to nije tvoj prvi acc.stoga psttttt..crtani su poceli
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #42 na: Lipanj 06, 2011, 08:21:46 »

imas pravo..to nje moj pocetni acc...
prije iccega sam kontaktirao admine koji su rekli nesto tipa....samo neulazi u drugi acc i to je ok!!!pa nek bannaju.sto me briga..
a imas pravo,nisam dorastao biti cheater,igram kako znam i umijem,a za tipove kao sto si ti treba postojati punkbuster koji bi odmah izbacio uljeza.toliko si ocajan bio sto nemos na 1.mjesto,pa si se trpao sa drugih accounta,ali nejde ni to.mozda pokusas posteno,tako uspijeh prije dodje Smiley
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #43 na: Lipanj 06, 2011, 08:25:35 »

hhahaah,v4 je klasa za v5,v5 je samo za bogataše,hhehe
a sta se tuzite??ispravno ste banirani jer ste varali a varanje nije posteno i ja san se čudio odkud ste tako dobri niste nesto bili u prijasnjim svjetovima,ali eto.....
a malo ste ljubomorni na dunkana,ali  saamo malo... Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #44 na: Lipanj 06, 2011, 08:26:17 »

Javna prozivanja igrača o multi accu, razno raznim prekršajima nije dozvoljeno na javnom forumu. Ako mislite da netko koristi više računa, a da time krši pravila igre, neka pošalje privatnu poruku tigru i to je to, sve će se provjeriti i ako se nešto nađe kaznit će se.

zoky ohladi malo


LOCK
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!