Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 08:33:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: da li mislite da je moguce da era u v5 svijetovima zavrsi proglasenjem gospodara svijeta?  (Glasanje završeno: Srpanj 05, 2011, 09:15:02 )
da - 5 (31.3%)
ne - 11 (68.8%)
Ukupno glasača: 12

 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: natjecanje "gospodar svijeta"  (Posjeta: 619 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Lipanj 05, 2011, 09:15:02 »

da bi neki savez bio proglasen za gospodara svijeta mora prosiriti utjecaj svojih dvoraca na preko 66 posto...mislim da ce sve ere imati puni vijek trajanja i da se nijedan savez nece uz ova pravila pohvaliti da je gospodar svijeta,..mozda na kraju ce reci neki savez da je imao 20-30 posto uticaja ,2 dvorca i slicno,a da pravog pobjednika nece biti...jedva cekam da u nekoj eri vidim da grijesim s ovim ali kako se stvari odvijaju to je misija nemoguce...(mozda to i jeste ideja programera,da bude nemoguce  Smiley)
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 05, 2011, 09:49:49 »

nema sanse..mi nejdemo nato..odluka saveza..
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #2 na: Lipanj 05, 2011, 10:40:18 »

hehehe duza era vise kredita kraca era manje kredita....
ako sam dobro skuzio onda su se onogunduri i ostali savez zeznuli kad su sve donirali u savez zato jer pruzaju drugim savezima mogucnost da ih prestignu u ekonomskim bodovima
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 05, 2011, 11:38:56 »

ne samo da ih prestignu u ekonomskim,nego da ih pale i zare i oni koji nikad nisu mislili da ce moci,..uglavnom ti dvorci daju dubinu igri i nisu losa zamisao i interesantni su ali da ce neko u bilo kojem v5 svijetu biti gospodar hm..svijeta... *tired*
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Lipanj 05, 2011, 11:53:01 »

ne samo da ih prestignu u ekonomskim,nego da ih pale i zare i oni koji nikad nisu mislili da ce moci,..uglavnom ti dvorci daju dubinu igri i nisu losa zamisao i interesantni su ali da ce neko u bilo kojem v5 svijetu biti gospodar hm..svijeta... *tired*
nece biti ove godine jos gospodara svijeta jer sa dvorcima kasne dosta..ali vec iduce tko bude igrao imati ce priliku vidjeti da se moze zagospodariti
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!