Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:02:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kako znati da si u dobrom savezu?!  (Posjeta: 563 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Lipanj 05, 2011, 12:27:05 »

Evo, baš sam krenuo spavati i poželjeh napisati savezu: laku noć ekipa i onda me obuze neka sjeta. Nekad sam bez problema i bez straha to mogao napisati ili reći odo ja na 6 sati offa. Nakon što bih se vratio sve bi bilo u redu. Danas poželiš savezu laku noć ili kažeš odo ja na off i baš u narednih 6 sati te tako izbuše i zapale, kao da su svi protivnici koje imaš u IO znali da si na offu. Hmmm, ako se to desi nisi u dobrom savezu, postoji trula jabuka... Grin Grin Grin

Tužno je to, tužan sam ja, odoh da spavam, laku noć ekipa...
http://www.youtube.com/watch?v=iJsXHZ3id6U

Pusti me, pusti me u plamenu da sagorim... Tongue Tongue Tongue

Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 05, 2011, 12:55:23 »

ja sam prijavio tigeru da sumnjam da u savezu imamo jednog papka koji je spijun  i on mi je sredio da nemoram na off dok to nerijesimo i sad igram 24 sata na dan i super je samo me oci malo bole probaj i ti  ali nemoj mu reci da sam ti ja to reko jer mi je reko da nikome to negovorim Grin Grin ali vidim da si ti u nevolji pa da ti pomognem
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Lipanj 08, 2011, 10:01:12 »

meni se cini da su ovdje bila tri smajlija koji su se cerekali ovako  *hahaha* i putovali po ekranu. molio bih odgovorne da ih vrate, jer na onu glupost gore oni su jedini odgovor, svako slovo bi bilo suvisno, bez obzira zvali vi to spam ili sl  ;D
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!