Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 02:46:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Trgovina i napad?  (Posjeta: 598 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Carevina
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Lipanj 03, 2011, 10:59:55 »

Pozdrav,zanima me gde se nalazi trgovina u kojoj mogu da kupujem materijal koji mi je potreban?I drugo pitanje kako da nadjem igrace koje bih napao,gde se nalazi ta opcija gde mogu da pogledam listu igraca i da izaberem metu?hvala
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 03, 2011, 01:32:37 »

u sveucilistu moras napravit nivo trgovine i onda u gradskoj vjecnici napravit trgovinu kako bi mogo kupovat resurse a ako oces prodat sto vise ressa moras na sto vecoj razini imat trgovinu
Evidentirano
Carevina
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 03, 2011, 02:24:44 »

Izgradio sam,ali ne znam gde se nalazi gradjevina trgovina gde da je nadjem,i drugo gde da vidim listu igraca koje mogu napasti?Preko mape je komplikovano samo mi prikazuje najblize.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 03, 2011, 02:50:20 »

ako je klasicni svijet onda ti je desno pise ti igraci kao neki pergament a trgovina ti se nalazi na mapi sela je mozes vidit pise trziste ako si stavio u jednostavniji pregled mora ti pisati trgovina tu kliknes u kupujes sto ti treba to ti je ako mislis na klasicni svijet kao sto je bio npr r71  Wink Wink
Evidentirano
Carevina
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 03, 2011, 03:40:36 »

Znam kako je to izgledalo na onoj staroj mapi al na ovoj novoj pojma nemam gde da nadjem listu igraca koje mogu da napadnem,snasao sam se za trgovanje hvala Smiley,sada mi je jedini problem gde je ta lista u ovoj novijoj verziji,primetio sam da ima na globalnoj mapi ali samo one tackice ne mogu da vidim listu igraca,pa pretpostavljam da je ta opcija negde drugde a sve sam pokusao i nigde da je nadjem pomazi Smiley?
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Lipanj 03, 2011, 04:09:09 »

http://imageshack.us/photo/my-images/851/listaigraca.png/
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Carevina
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 03, 2011, 05:03:18 »

Hvala,probao sam tu i samo jedna stvar mi nije jasna zasto ne mogu da vidim igrace u mojoj okolini kao u onoj staroj verziji,tj. kada kliknem na "moja pozicija" izadje mi tabela vezana za poene nigde ne mogu da nadjem opciju da mi izbaci igrace u mojoj blizini,za to sam video da je moguce u globalnoj mapi ali izlista kao one tackice pa je malo teze da se prati,
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 03, 2011, 05:51:38 »

ta tablicica da vidiš tko je u tvojoj okolini  na starijoj verziji imperije i nema je u verziji v5 koju ti igraš.
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 04, 2011, 04:44:08 »

odes ja globalnu mapu zatim kliknes na zemlju na kojoj je povecalo to ti se nalazi u lijevom gornjem kutu  zatim na desnoj strani imas udaljenosti i ispod njih imas opciju usporedi sa mnom i kliknes na to zatim na ono pretrazivanje iznad toga ne ispod nego iznad...ako ne razumjes reci dat cu ti sliku  Wink
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!