Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:48:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nacionalni timovi  (Posjeta: 3478 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« na: Lipanj 03, 2011, 10:01:47 »

JEl' to istina da se može izabrati za koju ćeš naciju igrati? Ima kod mene jedan igrač koji je jedan od rijetkih belgijanaca koji igra igru tako da sumlja da će ih se naći deset da naprave tim.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 04, 2011, 11:43:47 »

JEl' to istina da se može izabrati za koju ćeš naciju igrati? Ima kod mene jedan igrač koji je jedan od rijetkih belgijanaca koji igra igru tako da sumlja da će ih se naći deset da naprave tim.
Koliko znam, sustav će rasporediti igrače na temelju ip adrese koju ima svaka zemlja. Pitati ću u ponedjeljak da li se može odabrati tim iz neke od susjednih zemalja ako nema dovoljno igrača iz neke zemlje.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Lipanj 06, 2011, 03:34:19 »

JEl' to istina da se može izabrati za koju ćeš naciju igrati? Ima kod mene jedan igrač koji je jedan od rijetkih belgijanaca koji igra igru tako da sumlja da će ih se naći deset da naprave tim.
sad si me iznenadio  Huh? Huh? Huh? zar ces za belgijance igrati  Shocked Shocked
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 06, 2011, 10:22:26 »

Ma daj. Pa hrvat sam, zar ne?!  Smiley Većina saveza su nizozemci, pa pretpostavljam da bi on htio igrati s njima ako je moguće. Likovi su zajedno već godinama. Iako bih ga ja volio vidjeti u našoj repki.  Angry     Pitao sam više zbog njega ali doduše i zbog toga što me zanimalo.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 06, 2011, 10:27:11 »

ja mislim da ja nemam šanse u kvalifikacijama za CRO repku jer je prejaka konkurencija pa bi pobjegao u neku drugu može?
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #5 na: Lipanj 06, 2011, 10:30:34 »

hahahah,ja cu u bosnu ili sloveniju,nemogu u kandidate za naslov HRV,al nadam se 1 rezervi Tongue
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Lipanj 07, 2011, 06:54:46 »

Bit će mi teško dati 10 kredita svaki dan.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Lipanj 07, 2011, 02:50:00 »

Bit će mi teško dati 10 kredita svaki dan.
10 kredita Huh? skrtico. s 10 kredita na dan se neces kvalificirati Grin to ti je samo 10 sati proizvodnje, a gdje su ti krediti za cehove, za ubrzanu izgradnju, da potplatis jaci napad za konkurenciju. trebace ti barem 80 na dan ako hoces nesto postici  ;D
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 07, 2011, 02:56:01 »

Igraš za nacionalni tim koji ti se odredi na temelju zemlje u kojoj jesi - svaka zemlja ima svoj ip range. I to je to. Pitao sam u uredu, nema odabira zemlje.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Lipanj 07, 2011, 03:31:03 »

10 kredita Huh? skrtico. s 10 kredita na dan se neces kvalificirati Grin to ti je samo 10 sati proizvodnje, a gdje su ti krediti za cehove, za ubrzanu izgradnju, da potplatis jaci napad za konkurenciju. trebace ti barem 80 na dan ako hoces nesto postici  ;D
ako ste imalo pri zdravoj pameti onda se unaprijed dogovorite ako je naravno to moguče da ne koristi nitko kredite jer cifra seže jako visoko,prvih 30 če onda biti stvarno igrači sa znanjem a ne dubokim džepom
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Lipanj 07, 2011, 03:55:35 »

Ne znam kakva će ekipa doći. Ali mislim da se sa cehovima - 5*40 dijamanata + 50 premium + 36 dana * 10 10 h bonus resursi, može bez problema kvalificirati. Bolji igrači mogu i bez toliko izdataka. Relativno sam siguran da je moguće i bez dijamanata.
znači ceh je 20 eura ukupno za 36 dana igre. Kupiš paket od 20 eura = 440 dijamanata - dobiješ 30% bonusa = 572 dijamanta.
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 07, 2011, 09:35:59 »

Ne znam kakva će ekipa doći. Ali mislim da se sa cehovima - 5*40 dijamanata + 50 premium + 36 dana * 10 10 h bonus resursi, može bez problema kvalificirati. Bolji igrači mogu i bez toliko izdataka. Relativno sam siguran da je moguće i bez dijamanata.
znači ceh je 20 eura ukupno za 36 dana igre. Kupiš paket od 20 eura = 440 dijamanata - dobiješ 30% bonusa = 572 dijamanta.


Propast ću k'o grčka industrija ako si ne pronađem posao u saboru.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #12 na: Lipanj 08, 2011, 09:18:42 »

top 30 igraca iz svake zemlje sudjeluju na svijetskom prvenstvu a od 31 do 35 su zamjene posto nema izvacivanja iz saveza niti aktiviranja odmora sta ako neki igrac nakon 2 mjeseca igre zeli odustati tj. ne moze biti na imperi zbog osobnih ne predvidenih razloga zamjena  preuzma njegov profil ili  ?
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Lipanj 08, 2011, 09:20:39 »

Ne znam kakva će ekipa doći. Ali mislim da se sa cehovima - 5*40 dijamanata + 50 premium + 36 dana * 10 10 h bonus resursi, može bez problema kvalificirati. Bolji igrači mogu i bez toliko izdataka. Relativno sam siguran da je moguće i bez dijamanata.
znači ceh je 20 eura ukupno za 36 dana igre. Kupiš paket od 20 eura = 440 dijamanata - dobiješ 30% bonusa = 572 dijamanta.
nemoj plasiti ljude. za igrace tvog i mog kalibra ne treba nista osim premijuma placati da bih bili medju prvih 30. a takvih je malo. znaci za uci medju prvih 30 hrvata i nece biti neki teski pothvat. prava deracina ce biti SP. tamo se necemo boriti medju sobom nego protiv prave elite igraca i ja bih molio i trazio sve one koji se misle i budu kandidirali da SP svate ozbiljno, a ne da se tamo moram sramotit zbog nekih. znaci tko nema 100 eura neka i ne razmislja o SP  Grin Grin
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 08, 2011, 10:16:15 »

nemoj plasiti ljude. za igrace tvog i mog kalibra ne treba nista osim premijuma placati da bih bili medju prvih 30. a takvih je malo. znaci za uci medju prvih 30 hrvata i nece biti neki teski pothvat. prava deracina ce biti SP. tamo se necemo boriti medju sobom nego protiv prave elite igraca i ja bih molio i trazio sve one koji se misle i budu kandidirali da SP svate ozbiljno, a ne da se tamo moram sramotit zbog nekih. znaci tko nema 100 eura neka i ne razmislja o SP  Grin Grin

Recimo da se relativno slažem. NEma baš previše igrača kod nas koji uzimaju sve što se može uzeti za kredite. Inače je u normalnim svijetovima malo i lakše za one koji se brzo probiju u top 20 jer 6 sati košta 2 kreditita. Sad kad će svi morati uzimati 10 sati bit će malo drugačije. Ali u nekom relmu u kojemu će biti samo elita mislim da ti neće pomoći da si kalibar od 2000mm ako koristiš samo premium.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!